❗️Взято з групи Броварів.
Отже, давайте я вам поясню трошки! Ми передмістя столиці, яка є метою рашистів! Цих кончалиг повно в селах за нами, їх палять ЗСУ і вони тікають хто куди, ховаючись по цим самим селам, крадучи авто і телефони в мешканців. Їм потрібно знати як вийти з-під обстрілів, зібратися в безпечному місці і знову піти в наступ. Як вони це роблять? Ставлять в чатах місцевих питання, інколи прикриваючись сопливими історіями про те, що треба вивезти дітей, чи ще якусь сльозливу дічь. Як проїхати/об´їхати чи там безпечно. А що робите ви? Правильно - навалюєте всю інфу без розбору на 1,5 тисячі людей. Ви знаєте всіх і їм довіряєте?
Чули що зробили з Бучею і Ірпінем? А вони ж туди якось доїхали спокійно і знесли міста з лиця землі...хочете так само....?думайте ,що говорите,пишете та виставляєте ......
Kvitkaliliia• 11 марта 2022
Підтримую, але дивлячись що робиться на Совєтчиці, стає сумно. Бо хоч бийся головою об стіну - не доходить і не дійде (((
злой_Пушистик• 11 марта 2022
Ответ дляSanechko
Та добре вони все знають і без нас. Що у них немає навігації, карт?Цілу ніч здригались від вибухів.
А в групах: ша, без паніки, бо ворог дізнається.
Нема) В цьому і прикол
Kvitkaliliia• 11 марта 2022
Ответ дляГоа
Жалітись на такі теми, щоб їх одразу знищували модератори
Я жаліюсь на теми з відвертими закликами до колаборації і сепаратизму (((( Вгадаєте, що хочу сказати?
ArmUkraineNow• 11 марта 2022
Ответ дляОксана_12
Плюс мільйон. Але... Га, ага - і те ж саме.
згодна. скільки писалось ’не кажіть, не пишіть де бахнуло, як гучно бахнуло’, додалась в новий чат нашого міста - снова здарова - сегодня утром бахнуло, у нас на районе не сильно, а у нас сильно.
ArmUkraineNow• 11 марта 2022
Ответ дляSanechko
з навігацією і картами як раз у них проблеми. і зі зв´язком зі своїми також.
Ответ дляbuterfly_2013

Пишіть адмінам чатів щоб одразу видаляли таких тупнів з груп!
Ответ дляГоа

Не факт, що адміни не ті самі тупиздні. У нас в місцевому чаті в ТГ реально ставлять сердечки і ржаку на фото розбомлених будинків і ніхто не видаляє. Тут так само, тупорилі пишуть адреси, куди потрапило і висить по годині.
Ответ дляГоа
Аналогічна тема закріплена давно, і що, помогло? Кожна декретчіца вважає за необхідне отримати звьоздний час, написавши, куди влучило - бо бутери з авокадо наразі не котуються на форумі, а уваги хочеться.
Вже скріни тут виставляли, що рашисти з них ржуть і скрінять інформацію, але не доходить.
Ответ дляZelenkа
Вода як кажуть, камінь точить!
Чим частіше таким нагадувати, застерігати буде їм доходити.
Не опускаємо рук, доносимо, можливо це збереже хоча б одне життя 🙏😢
Kvitkaliliia• 11 марта 2022
Ответ дляtarveldy
Тут стільки блядей рашиських що нудить, консерви вскрились і валять бутулізм
Так отож