Гоа• 11 марта 2022

Важливо!!! НЕ поширюйте цю інформацію! Прошу адмінів закріпити тему вгорі

❗️Взято з групи Броварів.

Отже, давайте я вам поясню трошки! Ми передмістя столиці, яка є метою рашистів! Цих кончалиг повно в селах за нами, їх палять ЗСУ і вони тікають хто куди, ховаючись по цим самим селам, крадучи авто і телефони в мешканців. Їм потрібно знати як вийти з-під обстрілів, зібратися в безпечному місці і знову піти в наступ. Як вони це роблять? Ставлять в чатах місцевих питання, інколи прикриваючись сопливими історіями про те, що треба вивезти дітей, чи ще якусь сльозливу дічь. Як проїхати/об´їхати чи там безпечно. А що робите ви? Правильно - навалюєте всю інфу без розбору на 1,5 тисячі людей. Ви знаєте всіх і їм довіряєте?

Чули що зробили з Бучею і Ірпінем? А вони ж туди якось доїхали спокійно і знесли міста з лиця землі...хочете так само....?думайте ,що говорите,пишете та виставляєте ......
спАНЯ• 11 марта 2022
Топ

MissAnna• 11 марта 2022
Поддерживаю автора
anja_kom• 11 марта 2022
+
ТриАна• 11 марта 2022
Топ
Kvitkaliliia• 11 марта 2022
Підтримую, але дивлячись що робиться на Совєтчиці, стає сумно. Бо хоч бийся головою об стіну - не доходить і не дійде (((
Sanechko• 11 марта 2022
Та добре вони все знають і без нас. Що у них немає навігації, карт?Цілу ніч здригались від вибухів.
А в групах: ша, без паніки, бо ворог дізнається.
Olga2126• 11 марта 2022
Топ

злой_Пушистик• 11 марта 2022
Ответ дляSanechko
Нема) В цьому і прикол
автор Гоа • 11 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Жалітись на такі теми, щоб їх одразу знищували модератори
tarveldy• 11 марта 2022
Ответ дляSanechko
Ніхера вони не знають, вони не орієнтуються на місцевості
tarveldy• 11 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Тут стільки блядей рашиських що нудить, консерви вскрились і валять бутулізм
Оксана_12• 11 марта 2022
Плюс мільйон. Але... Га, ага - і те ж саме.
Kvitkaliliia• 11 марта 2022
Ответ дляГоа
Я жаліюсь на теми з відвертими закликами до колаборації і сепаратизму (((( Вгадаєте, що хочу сказати?
rivara• 11 марта 2022
Топ
автор Гоа • 11 марта 2022
Ответ дляSanechko
знають вони, мають чи не мають, все, сидіть тихенько і мовчіть краще, що тут не зрозуміло
mRina• 11 марта 2022
Топ
автор Гоа • 11 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Не стримуйте себе)))
ArmUkraineNow• 11 марта 2022
Ответ дляОксана_12
згодна. скільки писалось ’не кажіть, не пишіть де бахнуло, як гучно бахнуло’, додалась в новий чат нашого міста - снова здарова - сегодня утром бахнуло, у нас на районе не сильно, а у нас сильно.
ArmUkraineNow• 11 марта 2022
Ответ дляSanechko
з навігацією і картами як раз у них проблеми. і зі зв´язком зі своїми також.

автор Гоа • 11 марта 2022
Ответ дляbuterfly_2013

Пишіть адмінам чатів щоб одразу видаляли таких тупнів з груп!
автор Гоа • 11 марта 2022
Ответ дляbuterfly_2013
Дійсно так!
І вони за допомогою от таких форумів вишукують інформацію!((((
Zelenkа• 11 марта 2022
Ответ дляГоа

Не факт, що адміни не ті самі тупиздні. У нас в місцевому чаті в ТГ реально ставлять сердечки і ржаку на фото розбомлених будинків і ніхто не видаляє. Тут так само, тупорилі пишуть адреси, куди потрапило і висить по годині.
Sanechko• 11 марта 2022
Ответ дляГоа
Та не виходить тоді сидіти тихенько, спокійно...Страх, жах, паніка
автор Гоа • 11 марта 2022
Ответ дляZelenkа
автор Гоа • 11 марта 2022
Дівчата!
Підтримуйте будь ласка тему, щоб адміни побачили!!!
автор Гоа • 11 марта 2022
Ответ дляSanechko
Тримайтеся!!!
Все буде УКРАЇНА
Sanechko• 11 марта 2022
Ответ дляГоа
Тримайтеся!!!
Все буде УКРАЇНА
Хай просто буде мирне небо над Україною і радісні посмішки наших діток.Коли ж нас Бог почує?
Zelenkа• 11 марта 2022
Ответ дляГоа
Аналогічна тема закріплена давно, і що, помогло? Кожна декретчіца вважає за необхідне отримати звьоздний час, написавши, куди влучило - бо бутери з авокадо наразі не котуються на форумі, а уваги хочеться.
Вже скріни тут виставляли, що рашисти з них ржуть і скрінять інформацію, але не доходить.
автор Гоа • 11 марта 2022
Ответ дляZelenkа
Вода як кажуть, камінь точить!
Чим частіше таким нагадувати, застерігати буде їм доходити.
Не опускаємо рук, доносимо, можливо це збереже хоча б одне життя 🙏😢
Kvitkaliliia• 11 марта 2022
Ответ дляtarveldy
Так отож