Timikimi• 12 марта 2022

Переехали во Львовскую область, подскажите

Хозяин дома заставляет идти и регистрироваться как временно перемещенные лица, вопрос: зачем? Может я завтра уеду, кто знает, зачем мне эти лишние проблемы? Я стою в центре занятости в своём городе, также прописана в своем городе, а тут в селе нужно регистрацию проходить, вот зачем пожалуйста подскажите? Могу ли я отказаться?
NafffAnja• 12 марта 2022
За правилами чоловік має зареєструватись для військового обліку

автор Timikimi • 12 марта 2022
Ответ дляNafffAnja
А чому? Якщо він стоїть на обліку у своєму місці та має бронь від підприємства на якому працює? (Зараз у відпустці)
NafffAnja• 12 марта 2022
Ответ дляTimikimi
Бо він там не знаходиться. Повістку де йому вручити мають?
автор Timikimi • 12 марта 2022
Но речь не о муже сейчас и не военном учете, а о регистрации временно перемещенных лиц
автор Timikimi • 12 марта 2022
Ответ дляNafffAnja
На підприємстві
NafffAnja• 12 марта 2022
Ответ дляTimikimi
На підприємстві
Як? Якщо він у Львівській області?
У нас в І-ф селять через реєстрацію в цнапі. Ну хіба що задорого через рієлтора шукати житло, який закриє очі на відсутність реєстрації.
Це елементарний облік у військовий час.
автор Timikimi • 12 марта 2022
Ответ дляNafffAnja
Як? Якщо він у Львівській області?
Це елементарний облік у військовий час.
Його можуть викликати у будь який момент і він повернеться. Він офіційно у відпустці!!! Та має право знаходитися де хоче. Питання не про нього!

L-i-s-a-92af• 12 марта 2022
Ответ дляTimikimi
Щоб його міг знайти війскомат,такі правила
Gala_h• 12 марта 2022
Так ви можете відмовитись та шукати інше житло , може в іншому регіоні
автор Timikimi • 12 марта 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Питання не про чоловіка та воєнний облік!!!
NafffAnja• 12 марта 2022
Ответ дляGala_h
Думаю, з часом це ставатиме все проблематичніше-селитись без реєстрації
Вже важко , як бачимо
akulla• 12 марта 2022
Ответ дляTimikimi
В країні військовий стан. Про яку відпустку ви говорите?
Юля Неюля• 12 марта 2022
Ответ дляTimikimi
На ЗУ свои правила и реестрация для мужчин обязательна)
Прям принципиально
автор Timikimi • 12 марта 2022
В общем ответов по теме нет, закрываю.