Девочки, вчера с вами было как-то легче переждать, как вы??
Ответ дляmalina1905
Написали, ято работало пво, все норм. Написано на официальном канале. Для шизонутых утчню, что оруи скорее будут читать канал города, а не бабскую истерию. И если в новостях их назвали, то не писать нащвание здесь - это выглядет не очень адекватно
слава Богу!!! я еще ни разу так не пугалась.
Девушка без амбиций• 12 марта 2022
Ответ дляI_Love_London
Тільки що бачила в пабліках, що прилетіло ще у 2 міста, крім Д.
что за паблик? почитаю а то в моих тишина
Valeriya_fw• 12 марта 2022
Ответ дляМиззери
Что было? У нас уже пятая сирена подряд
Я слышала 2 раза бахнуло, офиц инфо они не дают
malina1905• 12 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Якне в курсі? ТВ, радіо, фб - кругом інфа, що писати конкретні дані, відео викладати заборонено!
Дивно, що ви не в курсі…
А где написано, что нельзя писать название города???
Ответ дляmalina1905
ура!
malina1905• 12 марта 2022
Ответ дляviika65
Вчера было страшнее((
Ответ дляКРАСА-КОСА
А саме більше бісить, вже є в новинах, а тут напише хтось і зразу самі активні налітають і махають баном. Маразм вже.
Можете не писати і не читати)) маразм не буле нервувати. Трохи вас попустить!
Навіщо вам інфа де лупашить? через годину все буде на інфо каналах.
v.melnik_km• 12 марта 2022
Дівчаточка, коли уже мир настане??? Як же це важко і страшно це переживати усе, при тому що у нас відносно спокійно. У мене ювілей був на днях, 40 років, війна була страшним сном все життя, бабуся розповідала часто про неї, а зараз це вже і моя реальність, і саме страшне, реальність моєї дитини….як же так, чому, навіщо???
I_Love_London• 12 марта 2022
Ответ дляДевушка без амбиций
Украина сейчас
Ответ дляMiraTarot
Великая рашистская армия
А Вы шо думали. Пайки с 2015, ориентировка по мамскому форуму. Сидят в танках и читают советчицу
Да, я всегда знала, что Советчица сила :) Увы, об этом проведал враг. Сориентировался, где инфу брать высокоточную.
Теперь нужно его куда-то сориентировать так, чтобы по курсу того самого корабля отправился. В йужном направлении )
Valeriya_fw• 12 марта 2022
Ответ дляMiraTarot
Я живу в 5 минутах ходьбы от того, где бахнуло. Было 3 раза
Я просто не точно понимаю, где бахнуло, если честно, только предположение, может и 3, я в этой панике могла тупить
Труск@вчанк@• 12 марта 2022
Ответ дляkarinka07
Львівська обл.ще не було відбою,довго,як ніколи
Так, дивно
Ответ дляKleri

именно так)))))))
Значи так. Бахкает в новозеландских ледниках, вы слышали?? Это точно. Я сама слышу..
Ответ дляmalina1905
Можете навіть вулицю написати. про себе не думаєте, а сусіди у чому винні? Баби базарні мусять усе знати?
Я писала про місто? І так, якщо воно не велике, то таки не варто писати.і про береги великого міста
Kvitkaliliia• 12 марта 2022
Ответ дляkanni
А у нас молчат сирены. Не пойму что делать, будить, бежать куда-то?
В нас перші дні теж мовчали, бо місцева влада дупу чесала. Потім люди піднялися, то вже все працює. А то, якби не повідомлення в пабліках та в додатку , то спали б і нічого не знали