Вирішую їхати на Чернівці і далі рухатись в бік кордону. Питання хто можливо їхав нещодавно, яка ситуація з пальним на заправках?
Виктория1104• 13 марта 2022
Винница и в округе - нет топлива, очереди сумасшедшие, я доливала из канистры
Виктория1104• 13 марта 2022
Ответ дляYana_pl
Це зараз, бо друзі їхали декілька днів тому, теж на Вінницю.
9 марта я ехала.Был обстрел и разбило заправку, они топливо завозят в минимальном количестве , некоторые вообще не работают
Маю зараз повний бак, але я водій лише на правах, стажу не маю. Автомобіль автомат. Хвилююся щоб не було що десь заїду і стану з пустим баком
Элли Иванова• 13 марта 2022
Ответ дляrusya-mama
Две полных канистры берите