Манижа2012• 13 марта 2022

Дівчата, хто поїхав за кордон. Ви працюєте?

Де саме ви?

І скажіть працюєте і ким

Де живете, що їсте
автор Манижа2012 • 13 марта 2022
Кожному дякую за відповідь🙏

ЧаЧаЧа• 13 марта 2022
Схоже, всі працюють, не покладаючи рук. Діти в школі, садках, нема й часу відповідати.
Isa Dora• 13 марта 2022
Подруга в Польше
Вот только отписалась что идет с понедельника на 2500 злот к хозяйке дома на фирму
Lubanj• 13 марта 2022
Мы недавно приехали в Италию. Еще даже не зарегистрировались. Вчера простояли часа 3 и центр закрылся. Подключила детей к учебе онлайн в украинскую школу, спасибо родственники помогли, у нас горячая точка и учеба не намечается. Я надеюсь на работу, но нужны прививки, и бустерная доза.
coloritka• 13 марта 2022
Грубешів, не працюю.
Їмо те, що в Україні їли
Sentjabrinka• 13 марта 2022
такие странные вопросы, если бы вы к мужу приехали бы на ПМЖ даже со знанием языка за 2 недели работу просто нереально найти, даже за 2 месяца никто ее не находил
Лорисель• 13 марта 2022
Поки що ні. Живу і харчуюсь безкоштовно. Тут у будиночку де я живу всі похворіли на якийсь вірус. Поки що карантин. Ліки і лікарі безкоштовно. Навіть якби хотіла, то мінімум 10 днів треба сидіти. Поки усе безкоштовно, то сидимо.

pof• 13 марта 2022
бачимо що ще не всі працюють, не покладаючи рук.
иркин• 13 марта 2022
Ответ дляЛорисель
А де ви? Скільки ще безкоштовно обіцяють?
ice8• 13 марта 2022
Ответ дляиркин
В Вене в отеле. Пока ногой не пнут можно сидеть бесплатно.
ann• 13 марта 2022
Ответ дляice8
А оформляли документы какие-то? И Вы с детками?
Aneta15• 13 марта 2022
Якщо діти старші то роботу реально знати , оскільки якщо працювати на фабриках і заводах , то праця починається з 6 ранку або з 14 дня як де але в більшості всі працюють у дві зміни (заводи, фабрики). Старші діти без проблем, з малими дітьми - з садочками проблема в Польші, державні це щастя знайти або приватні + потрібно ще знайти роботу щоб підходила під садок - завести дитину і забрати. Школа молодші класи також - дитину потрібно завести і якщо відправити на групу продовженого дня до 17 години забрати. Пишу про великі міста.
Незабудка82• 13 марта 2022
Не собираюсь
prosto_mama_• 13 марта 2022
Подруга в Німеччині. Не працює. Господарі будинку дали житло, продукти (кухні окремі) та дають гроші.
Somik• 13 марта 2022
Даже не искала. Жду когда можно будет домой вернуться. За жильё не плачу, только продукты покупаем с ребёнком
автор Манижа2012 • 13 марта 2022
Ответ дляIsa Dora
Подруга в Польше
Сколько это в грн?
Goldig• 13 марта 2022
Какая работа в такие короткие сроки?? Чудеса прямо. Ка-то странно видится вопрос вынужденной эмиграции из Украины..
автор Манижа2012 • 13 марта 2022
Ответ дляAneta15
Я в Україні, але би не хотіла сидіти просто

Хотіла би працювати, але в мене дочка 2,10
автор Манижа2012 • 13 марта 2022
Ответ дляvalenti
Знайомі знаю вже поацюють, зтось ходив прибирати, зтось готувати в тд

Olusha• 13 марта 2022
Ответ дляМанижа2012
Сколько это в грн?
На 6.8 умножайте.

Мы тоже в Польше, село в 100 км от Кракова. С удовольствием бы работала, не привыкла сидеть без дела, но с работой тут не густо. Возможно, будем помогать хозяевам в их пекарне.
Живем бесплатно, кое что из продуктов, вещей, химии тоже дают.
Goldig• 13 марта 2022
Ответ дляМанижа2012
Это не работа..а подработки. И , навернре, Польша. В других странах без языка невозможно найти работу.