Ledi-фея...• 13 марта 2022

Думаю рашисти рознюхують ситуацію... ((

Доброго вечора. Дівчата, незнаю що це було, але мене це насторожило. Подзвонили мені щойно, сказали що "якась там міжнародна організація типу з безпеки громадян і т.д." Запитують:
- де ви заходитеся,
- чи ви в безпеці в данный момент,
- і ще кілька питань хвилин на 10
Кажуть, якщо ви згідні відповісти то ми поповнимо вам рахунок на 30грн....
Я звичайно не сказала нічого. І незнаю куди звертатися щоб провірили і вразі чого попередили людей.
_TatianaS_• 13 марта 2022
Напишите с какого номера

Майстерня домашнього текстилю• 13 марта 2022
В блок
Alpaca• 13 марта 2022
В сбу
Kristal2013• 13 марта 2022
А я б поторговалась.... А потом бы отправила за русским кораблем
nnnnika• 13 марта 2022
Якій оператор? Подзвоніть оператору, вони перевірять данний номер, принаймні КС перевіряє, може підкажуть, куди повідомити
ksusha1155• 13 марта 2022
Ну так надо переспрашивать кто звонит конкретно
автор Ledi-фея... • 13 марта 2022
Номер 044-350-01-03. В блок само собою. Але хочу щоб знали люди що вже і таке придумали...
В фб таке гуляє вже кілька днів
отЧАЙнная домохозяйка• 13 марта 2022

Kristal2013• 13 марта 2022
А меня ночью сначала в Вайбер атаковали, а потом начали на телефон звонить. Делала ночью скрин, отправляла мужу, сказал всех в блок
автор Ledi-фея... • 13 марта 2022
Ответ дляотЧАЙнная домохозяйка
фото
Дуже дякую, я так і думала))
alena2013• 13 марта 2022
Ответ дляKristal2013
Ничего себе
Олимпиада80• 13 марта 2022
Нічого не сказала, але говорила з ними більше ніж 10 хвилин ... Мда...
Lena_Lena123• 13 марта 2022
Ответ дляОлимпиада80
Они хотели пообщаться минут 10)
автор Ledi-фея... • 13 марта 2022
Ответ дляОлимпиада80
Я з ними не говорила. Вони мені це все сказали за 30 с. І спитали чи я згідна приділити їм 10 хв. Я сказала ні. І вибила.
Олимпиада80• 13 марта 2022
Ответ дляLedi-фея...
Ааа, ну добре)
malva08• 13 марта 2022
Я сьогодні бачила схожі опитування в інсті у моїх блогерів, на фб і тут. Це можуть бути опитування з різних міжнарод. волонт.організацій. Але я участі не беру
Naddejda• 13 марта 2022
Ответ дляLedi-фея...
По геткотакт Волошин клуб.Хз.Я б тоже послала.Если мне надо я обращусь за помощью сама.
Juliann• 13 марта 2022
Мне вчера писали на Вотсап с вопросом, в Украине ли я. Номер израильский, барышня восточной национальности на заставке была.

Solmira• 13 марта 2022
Ответ дляKristal2013
Ого, яка ви популярна...
ksunuyabelaya• 13 марта 2022
Ответ дляLedi-фея...
Дуже дякую, я так і думала))
У нас тоже это пошло
Why• 13 марта 2022
Ответ дляотЧАЙнная домохозяйка
фото
Минет порадовал
Про-да-вец• 13 марта 2022
Так, дзвонили також два днi по тому, але з iншоi нiбито-то обслуговуючоi компанii. Що здивувало, що розмовляли дуже знервовано та грубо(!) Заичайно, ххх ім, а не розмова. Але дуже дивно якось
Jsolo• 13 марта 2022
Ответ дляОлимпиада80
Мдаа… так и рождаются сплетни