nadezhdaLitv• 13 марта 2022

Любі мої, знову без вас ніяк! Куди?

Дівчатка, виїхали з м.Суми, я з двома дітьми, молодшому 3 роки, старша донька школярка. Їхали самі, без компанії чи знайомих. Переїзд був, як і скріз, дуже складним, особливо для молодшої дитини. Їхали на ЗУ, тут було у кого пожити...Думала, може чоловік приїде до нас.
Тепер ситуація змінилася. Скоріш за все, жити у людей вийде ще максимум тиждень. Чоловік сказав, що не поїде з рідного міста.
Я раніше закордон не розгяладала.
Тепер ось не знаю, може варто... так зненацька у мене змінилися обставини.
Вкрай потрібна порада. Куди зараз краще? В Польші вже, начеб то, не зустрічають волонтери, вона перенасичена.
Мені потрібен соцпакет - школа, садок, щоб я змогла працювати, доступ до медицини. В мене внутрішній паспорт. Щоб це все, хочаб, на пів року, а не як писали за Угорщину, що на місяць, потім потрібно продовжувати.
Мені вже все одно куди. Тут також, скоріш за все, не дуже й вийде залишитися. Ще думаю. Але хочу розуміти. Дякую, мої любі!
Goldig• 13 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Вони там з чоловіками, які, так, працюють
Ага..все работают)))
E-ducate• 13 марта 2022
Ответ дляvalenti
Та ну..пособие будут платить и после
Яка свята наявність ...
Здавалося б теми про Польщу вже мали б людям очі відкрити, але ні, все ще вірять, що десь там в казкових країнах можна нічого не робити і все мати
Маргарита Владимировна• 13 марта 2022
Ответ дляvalenti
Ага..все работают)))
Мне тоже смешно с комментария))) они специально ехали, чтобы не работать, а только получать деньги))))
автор nadezhdaLitv • 13 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Звісно волонтери - це тимчасово.
Тому перш за все вивчіть питання, де реально отримати місце в умовно безкоштовному садочку і некваліфіковану роботу, яка буде оплачуватись в розмірі, достатньому для оренди хоч якогось житла і їжі
А якщо зв´язатися з волонтерами на ЗУ, мені жопоможуть вивчити це питання? Чи потрібно самостійно черпати інформацію з інтернету?
Знайомих за кордоном немає, спитати ні у кого.
Чи їхати на границю з тією ж Угорщиною, Румунією і т.п. а там слухати, що запропонують волонтери? І приймати рішення на місці?
Чи це гарчка так чинити?
Порадьте, будь ласка.
Розумію, що нас ніде не чекають і раді нам не будуть. Але мені вкарй потрібно виходити з ситцації. Додому ж ніяк. Дітей шкода
Goldig• 13 марта 2022
Ответ дляSentjabrinka
пособия еще не платят, лагерей катострофически не хватает, на счет работы можно даже и не мечтать
Вы в каждой темке пугаете женщин. Ну как-то позитивнее что-ли немного надобыть. Мы с вами явно живем в разных Германиях)))
Везде будет сложно. В любой стране путь беженца сложный и унизительный. Но ничего, наши женщины сильные, прорвутся ради детей.
Goldig• 13 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Яка свята наявність ...
Ну, конечно. Вам виднее)))
Sentjabrinka• 13 марта 2022
Ответ дляvalenti
так реальность не сказочная, и я не живу в Германии, по соседству, живу давно
Life-game• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Отож, хочу прийняти зважене рішення.
А якщо, наприклад, дитина захворіє? Зрозуміло, що лікарняних не буде, але чи залишать мене на поботі чи скажуть бувай?
3 роки, ясла, ну капець як турбуюся...
У вас нет хотя бы местных подруг которые уехали?
Например у меня уехала подруга в Литву, ей там ктото помогает очень образно, я пока сижу. Но если приерет, ехала бы хоть с кем-то.
Идеально, если одна с детьми, а 2 работают, или хоть по очереди. Расчитывать на садик и школу я бы не стала, неизвестно вообще в каких странах как у нас можно оставлять детей в садах с местных 7 утра, до 7-8 вечера дежурных групп. Очень сомневаюсь что такие есть, да еще и чтоб бесплатные.
Но гуглить конечно можно всё и в каждой стране свой устрой
автор nadezhdaLitv • 13 марта 2022
Дівчата, я готова там хоч землю гризти, щоб заробити на життя. Але у мене на руках молодша дитина, мені потрібен буде обов´язково садок. Без нього ж точно ніяк.
Зв´язуватися з волонтерами у своєму місті, де ми зараз, вони підкажуть мені щось з цього питання чи ні?
E-ducate• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Чи це гарчка так чинити?
Порадьте, будь ласка.
З маленькою дитиною на руках, одна, без знання мов і професії, без знайомих і родичів, я би шукала житло і роботу в Україні.
Або шукала з ким виїхати - мама, сестра, тітка - хто зможе бути з дитиною, поки я буду працювати
Lada_333• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Я там не пропаду? Дуже страшно! Я люблю свою країну, я хочу додому.
У мене дома все є, і житло, і робота.
Я фінансист. Але кому я там потрібна. Готова працювати фізично. За дітей турбуюся. Чи зможе малий ходити до садка, щоб я працювала?
А якщо буде хворіти? Що тоді?
у нас в Рівному багато сімей поселили в гуртожитках, умови нормальні. Волонтери поки всім забезпечують. думаю дітей в садочки і школи візьмуть. Але гарантії, що будуть утримувати довго, звичайно немає
Sentjabrinka• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
автор, у местных напряг с работой, о какой работе вы речь ведете, про работу можете забыть
автор nadezhdaLitv • 13 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Зрозуміла, дякую за відповідь!
Робота в Україні в мене ще є. Ну як є. Я у відпустці. А відпусток у мене накопичилося місяці 3.
Мама померла від ковіду 4 міс.назад. Сестри немає.
автор nadezhdaLitv • 13 марта 2022
Ответ дляSentjabrinka
Чого це? Люди влаштовуються
Sentjabrinka• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Зрозуміла, дякую за відповідь!
если вы не сидите по подвалам, то не дергайтесь
Life-game• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Зрозуміла, дякую за відповідь!
А подружок скільки?
Есть вероятность что какая либо подруга уедет? Просто тоже со своим ребенком
Lada_333• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Чи це гарчка так чинити?
Порадьте, будь ласка.
ось що я сьогодні бачила:

В Польше каждый прибывающий и официально проживающий на территории старины имеет Pesel . Это укр идентификационный код.
По этому номеру!!!! Вы получаете медицинскую помощь, социальную помощь …..
С 16.03 все граждане Украины ПОСТЕПЕННО должны пойти в ужонд по месту жительства и заполнить внески (заявления) на присвоение номера Pesel
В этот же день вы можете заполнить внесён на единовременную помощь (300 зл) и (пока не ясно) ежемесячное пособие на детей (500+ называется) . Это 500 зол на каждого ребёнка ежемесячно!
Поляки, у которых Аы проживаете, будут получать по 40 зл за каждый день вашего у них пребывания. (Это компенсирует им счета за воду, которая здесь очень дорогая и свет).
Sentjabrinka• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Чого це? Люди влаштовуються
где, в Польше? там уже напряженно с работой.
Goldig• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Зрозуміла, дякую за відповідь!
Почитайте советчицу..тысячи женщин бежали в никуда..
О чем речь..не понимаю..все будут живы, не будет войны вокруг, еду вам дадут..волонтеры со всем помогают..с остальным разберетесь на месте..
Sentjabrinka• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Чого це? Люди влаштовуються
езжайте и убедитесь
Lada_333• 13 марта 2022
Ответ дляvalenti
почитайте посты украинок в ФБ в группах польских. Через один пост пишут, что сидят на вокзале с ребенокм, хелп, что делать.
автор nadezhdaLitv • 13 марта 2022
Ответ дляLife-game
А подружок скільки?
Так, такий варінт є, може поїде подруга, ще вона не вирішила
Goldig• 13 марта 2022
Ответ дляLada_333
Кроме Польши есть и другие страны. И здесь уже оочень много писали и о вегрии и о германии и о румынии..и других странах.
Sentjabrinka• 13 марта 2022
Ответ дляLada_333
совершенно верно, на советчице как всегда свой вымышленный мир, а реалии совсем другие
Решка7777• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Чи це гарчка так чинити?
Порадьте, будь ласка.
автор, везде риски
одна подруга в Польше повезло с жильем и работой

втоорая в Австрии в комнате на 30 человек
ехали вместе, одной повезло-для другой места не оказалось
Lada_333• 13 марта 2022
Ответ дляvalenti
да, но как ехать туда наобум? без знания языка хоть минимально? с маленькими детьми?
Life-game• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Вот, вы сильно не торопите время (пока даст Бог оно нас не торопит)
Посмотрите будет ли кто либо хоть поверхностно знакомый
Так же почитайте всю информацию, возможно в каких либо странах пособия соответствуют адекватному ’проживанию’ скажем, возможно где-то таки есть нормальные садики. Как вариант напишите всем даже мало знакомым кто переехал заграницу (бывшие однокласники, с универа, с работы) не в плане сесть им на шею, но узнать информацию скажем ’изнутри’
Lada_333• 13 марта 2022
Ответ дляSentjabrinka
те, кто выехал в 1-2 неделю, действительно хорошо устроились. Сейчас просто уже такое количество наших, что не справляются.
автор nadezhdaLitv • 13 марта 2022
Ответ дляSentjabrinka
Ні, ні, я так однозначно не хочу!
Я потрібна моїм дітям. Мої сльози-соплі на вокзалі нікому не потрібні.
Я повинна розуміти, на що йду.
Зла на весь світ. Особливо на довбаного Пу...
Решка7777• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Ні, ні, я так однозначно не хочу!
Я повинна розуміти, на що йду.
автор этого нет,беженцы всегда тяжело
розумиты-не в сегоднящней ситуации