nadezhdaLitv• 13 марта 2022

Любі мої, знову без вас ніяк! Куди?

Дівчатка, виїхали з м.Суми, я з двома дітьми, молодшому 3 роки, старша донька школярка. Їхали самі, без компанії чи знайомих. Переїзд був, як і скріз, дуже складним, особливо для молодшої дитини. Їхали на ЗУ, тут було у кого пожити...Думала, може чоловік приїде до нас.
Тепер ситуація змінилася. Скоріш за все, жити у людей вийде ще максимум тиждень. Чоловік сказав, що не поїде з рідного міста.
Я раніше закордон не розгяладала.
Тепер ось не знаю, може варто... так зненацька у мене змінилися обставини.
Вкрай потрібна порада. Куди зараз краще? В Польші вже, начеб то, не зустрічають волонтери, вона перенасичена.
Мені потрібен соцпакет - школа, садок, щоб я змогла працювати, доступ до медицини. В мене внутрішній паспорт. Щоб це все, хочаб, на пів року, а не як писали за Угорщину, що на місяць, потім потрібно продовжувати.
Мені вже все одно куди. Тут також, скоріш за все, не дуже й вийде залишитися. Ще думаю. Але хочу розуміти. Дякую, мої любі!
E-ducate• 13 марта 2022
Ответ дляvalenti
Почитайте советчицу..тысячи женщин бежали в никуда..
О чем речь..не понимаю..все будут живы, не будет войны вокруг, еду вам дадут..волонтеры со всем помогают..с остальным разберетесь на месте..
Почекаємо поки пройде ейфорія перших тижнів.

Я не кажу, що не треба їхати, я про те, що потрібно чітко розуміти, куди і що ти там будеш робити. Розраховувати виключно на себе, а не ’пособія і волонтерів’
Sentjabrinka• 13 марта 2022
Ответ дляLada_333
те, кто выехал в 1-2 неделю, действительно хорошо устроились. Сейчас просто уже такое количество наших, что не справляются.
хорошо устроились конечно громко сказано, но с размещением у них было больше вариантов, верно, сейчас полная опа везде
автор nadezhdaLitv • 13 марта 2022
Ответ дляРешка7777
автор, везде риски
одна подруга в Польше повезло с жильем и работой

втоорая в Австрии в комнате на 30 человек
ехали вместе, одной повезло-для другой места не оказалось
Дякую! Виявляється, буває і так.
Це все лякає. Можна якось перемістити Сумську область подалі від кордону з росією? Тут немає чарівників?
Решка7777• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Дякую! Виявляється, буває і так.
и еще миллионов 20 людей
автор nadezhdaLitv • 13 марта 2022
Ответ дляLada_333
да, но как ехать туда наобум? без знания языка хоть минимально? с маленькими детьми?
Трохи мене отризвили. Дякую і за таку відповідь!
автор nadezhdaLitv • 13 марта 2022
Ответ дляРешка7777
автор этого нет,беженцы всегда тяжело
розумиты-не в сегоднящней ситуации
Це як з евакуаційним потягом. Сідала, але не знала як він йде.
Я й біжинця не дуже хочу оформлювати...
Зі страшою дитиною я навіть би не вагалася. А тут малий на руках. Не справлюся сама, так?
Ю_льчик• 13 марта 2022
Сама сижу жду какой то информации, вроде работа будет, но жильё с подругой найти отсюда не можем, сумка наполовину собрана, не знаю что делать
Решка7777• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Я й біжинця не дуже хочу оформлювати...
справитесь, тем более самое опасное прошли.
но решение риски только ваши.
автор nadezhdaLitv • 13 марта 2022
Ответ дляРешка7777
и еще миллионов 20 людей
Може тоді вже краще того дибіла, який є президентом ворожої країни, відправити на Юпітер?)
Чаріаники все є таки потрібні! Без них ніяк!
Lada_333• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Можливо вам розглянути варіант тимчасово пожити десь в спокійніших областях в гуртожитках, щоб там були і інші жінки з дітками. Подружитесь, будете страхувати одна одну.
Ми сьогодні в такий гуртожиток заносили дитячі речі. Дітки гуляють в парку, жінки в їдальні, всі веселі. Як в дитячому таборі.
Якщо є кошти, то квартира, але порядок цін у нас наприклад 4-5 тис за 1 кімнатну.
Решка7777• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
то желание миллионов людей
автор nadezhdaLitv • 13 марта 2022
Ответ дляLada_333
А ви в якому місті? Якщо тут не хочете писати, можна в ЛС?
Решка7777• 13 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
https://news.obozrevatel.com/society/vo-frantsii-a...*16k8sjn*_ga*NTg3OTM1MzA2LjE2NDQ2ODE2NjE.*_ga_JBX3X27G7H*MTY0NzIwNTg1Ny42NC4xLjE2NDcyMDU4NzcuMA..&_ga=2.269009969.1141848396.1646585746-587935306.1644681661

можно и во дворце оказаться
Goldig• 13 марта 2022
Ответ дляE-ducate

Никогда беженцы не рассчитывали на себя. На то они и беженцы, которые бегут от войны.Им помогают.
Вы путаете с отпуском за свой счет. Люди , бегущие от войны ищут мирного неба и тишины детям. А тут на советчице мир исказился..мамы выбирают страну .
Только надо понимать, что беженцы-это не лакшери путь ибыть готовой к этому. И быть готовой, что возможно придется жить в лагере и на очень скромное пособие. Но ведь это война! Не отпуск!
E-ducate• 14 марта 2022
Ответ дляvalenti
В чомусь згодна. Але в 90% мова про тих, хто обирає куди. І 10% тих, кого справді евакуювали з Харкова, Маріуполя чи Гостомель.
Біженцям допомогають, але ця допомога розрахована на кілька місяців, основна задача - якнайшвидше адаптувати людей до нової країни, щоб вони починали працювати. Ніхто не мріє довічно утримувати переміщених осіб
Goldig• 14 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Послушайте..сирийские беженцы живут в Германии уже много лет..семьи перевезли, детей нарожали. Получают пособия, учебу и все остальное годами.
Отличие лишь в том, что украинцев попросят уехать, когда закончится война. Да они и сами уедут в большей части. Не говорите того, чего не знаете.
И неважно откуда они выехали, из Харькова оили Львова. Для Европы все наши люди сейчас-беденцы от войны и им помогают по мере возможности.
автор nadezhdaLitv • 14 марта 2022
Ответ дляvalenti
Вибачте, а чому так пагано, що я вибираю країну? Я б їхала до Польщі, але мені знайомі сказали, що заїзджали вчора, автобус довіз до кордону, а волонтери уже не зустрічають, тому що країна перенасичена.
Що я буду робити в такому випадку з двома дітьми на кордоні в іншій країні? Я не знаю куди мені там іти і де покласти спати дітей.
І я не хочу бути нахлібником в будь якій країні, мені краще заробляти гроші самій і забезпечувати своїх дітей.
Ось я і питаю, куди краще. А то ви мене, виходить, осудили за мою тему, бачете, вибирають тут, безсовісні!
І я не питала, де більше виплати, де краще умови проживання.
Я спитала тільки за роботу і соціальний пакет для дітей.