Девочки, Сумская область, у кого цифровое ТВ через тюнер - норм показывает? У меня часа полтора назад сигнал совсем пропал((
Перебої з телебаченням Т2 по всій області
У деяких користувачів Т2 не працює жоден канал.
Люди розповідають, що з трансляцією кабельних мереж все в порядку, а ось цифровий сигнал зникає.
А фахівці з телекомунікацій припускають, що це просто не витримує супутник, та зазначають, що такі проблеми спостерігаються по всій країні.
⚡️ мережі Т2 зник сигнал загальнонаціональних телеканалів. Це через проблему з мережею ’Зеонбуд’, повідомив Суспільному технічний директор АТ ’НСТУ’ Юрій Бойчук. Нині над усуненням проблеми працюють фахівці.
Ответ длячаревна
Это именно в Сумской? А то я два пульта уже час мучаю, решила, что антенна испортилась...
Карпатський грибар• 14 марта 2022
Ответ длячаревна
Фахівці... не витримує супутник...
Це проблеми суто наземні. Кабельне ТБ працює.