Песня хорошая. Особенно умиляет боль Насти, сидящей на уютном испанском диване. Слева муж-уклонист, справа мама, сбоку- свекровь. Так болить душа за неньку......що аж хамон не смакує.
А мені не зайшла, не вірю і не відчуваю душі в цій пісні (хоча вокал у Насті сильний). І взагалі пісня більше на хайп схожа-запилили пісеньку, типу і вона така патріотка Дуже подобається пісня Макса Барських ’І буде весна’, з перших акордів за душу бере