Дівчата, підкажіть, хто днями проходив кордон Румунії? Там один пункт переходу? Багато людей?
Як добратися туди? Треба з Ч- ців їхати ? Чи є автобуси прямо до кордону ? Буду вдячна за підказки.
Ответ дляLen00K
Дяково, Порубное. Из Черновцов возят до границы
Дякую. А черги є, не підкажете? У якому пункті краще переходити?
KristinaSunrise• 16 марта 2022
Ответ дляLen00K
подскажите какая цена проезда?
Ответ дляKristinaSunrise
мне тоже нужно в Румунию, вы в Черновцах?
Ще ні.
Ответ дляLana.._
Якщо вивозите багато цінностей, то вони повинні бути задекларовані.
Що входить в перелік цінностей?
Ответ дляMazhar21
А как с животными?
Теж цікавить, але наче зараз скрізь пропускають з тваринами, навіть якщо є паспорт з щепленнями.
Ответ дляkanni
Девочки, поделитесь есть ли какие-то особенности досмотра людей, автомобилей, животных.
Покупали ли вы после въезда симку местного оператора?
Зараз наче роумінг працює безкоштовно ?
Ответ дляMax_04
Мы ехали на поезде Киев-Солотвино (в 17.12 с ЦВ), пеший переход, минут 20 и вы в Румынии.
А далі як? Якщо потрібно в місто звідки їдуть автобуси.
Ответ дляMazhar21
Вы сами или через волонтеров?
На поезде сами, как все. После перехода границы встречают волонтёры.
На улице никто вас не оставит.
Без еды и средств гигиены, также.
Волонтеры регистрируют, сообщаете свой маршрут - ждёте перевозчика. Нас посадили в микроавтобус (6 чел.) и с Румынии водитель волонтер + переводчик волонтер сопроводили в Германию (до пункта нашего назначения).
На улице никто вас не оставит.
Без еды и средств гигиены, также.
Ответ длябу ба бу ба бу
Далі вас зустрінуть волонтери. Зареєструють. Нададуть вам за потребою: їжу, солодощі дітям, гігієнічні засоби, мед.допомогу та інше.
Якщо, в Румунії вирішили залишитися -житло.
Якщо, далі - трансфер.
Трансфер безкоштовно до місця призначення.
Якщо, далі - трансфер.
Ответ длябу ба бу ба бу
З тваринами пропускають. Після перетину кордону навіть дають корм для тварин.
Далі, якщо, наприклад, в Германії, то можуть забрати на карантин на 2 тижня (але, кажуть, що німці дуже люблять тварин і у них дуже гарні умови)
Alexandra_21• 16 марта 2022
Мы на машине 5 дней назад проезжали Парубное очень 17 часов стояли. Стоят волонтеры кормят. Приехали в Бухарест в посольстве Украины 2 дня стояли в очереди вклеить малого в паспорт. При посольстве есть волонтеры, кормят есть детские комнаты, одежда для малых если надо. Помогают с жильем. Кто не знает английского есть ребята переводчики.