Моя родичка народилася в Україні, з 1990 року живе в росії, має російське громадянство. Є хоч якась можливість приїхати їй в Україну зараз і лишитися тут назавжди? Якщо так, то через які країни?
Ответ дляЕлена 1
С какой целью она сейчас хочет в Украину?
Страшно думаю, хоче повернутися. В неї там нікого крім нас нема
Ответ дляimul
Скоріше б ввели візовий режим з росією, щоб менше їх сюди втекло. - через 5 років почнуть вити що їх притесняют за руський язий
Вона народилася в Україні. Вона повертається додому
Ответ дляОлечка79
А чего она только сейчас вспомнила что она украинка ?
Надеюсь никак нельзя , а то начнётся щас паломничество оттуда
Короче понятно... Закриваю тему
Ответ дляNutellaYam
У неё гражданство рф, вида на жительства в Украине у неё нет - значит на данный момент её дом-россия. Раньше ж она почему то не хотела домой вернуться, так?
Сейчас между странами нет дипломатических отношений, границы для них тоже закрыты. Так что никак.
Ответ дляimul
Непереконливо - не віриться що відчула зов крові. До того прекрасно почували себе в росії
Ну... Так і є. Було добре там, жила там. Тепер їй там страшно
Ответ дляLadxy
На танку хай їде, з почестями тут зустрінуть.
Насіння в кишені попередньо покласти обов´язково
Слухайте, я все розумію. Сама про цих свинособак так всюди пишу бо прийшли нас вбивати. Але ви не знаєте цю людину, тому не треба. Вона як може так і відстоює там Україну, але тепер це стало неможливо і небезпечно. Жити вона там серед них тепер не може
ritkamargo• 16 марта 2022
А чё ? Доллары негде купить? И в Турцию теперь не менее чем за 300 000 рублей не слетать ?
Патриот хренов
Ответ дляЕлена 1
Понятно. Дякую