NutellaYam• 16 марта 2022

Як громадянка росії може приїхати в Україну зараз?

Моя родичка народилася в Україні, з 1990 року живе в росії, має російське громадянство. Є хоч якась можливість приїхати їй в Україну зараз і лишитися тут назавжди? Якщо так, то через які країни?
nnnnika• 16 марта 2022
Ответ дляNutellaYam
Вона народилася в Україні. Вона повертається додому
Нет у граждан России дома в Украине и быть не может. Домой возвращаются граждане Украины

Catou• 16 марта 2022
Наверное, в россии полный капец, раз хочется уехать в Украину, невзирая на войну
coloritka• 16 марта 2022
Ответ дляЕлена 1
У неё скорее всего и не было укр паспорта. Автор пишет, что с 1990 года в россии живёт, значит после развала союза получила паспорт рф
А, точно
автор NutellaYam • 16 марта 2022
Ответ дляОлечка79
А шо не так? У мужа сестра в маскве тоже вдруг вспомнила что она украинка, правда говорила мне про спецоперацию и что их президент все делает правильно, а все видео это фейк. Хай сидит в маскве теперь
Ну... Ок. А моя говорила що це війна, шо президент терорист, і говорила це всім кого знає, але її не чують і погрожують
artushik• 16 марта 2022
Сколько ’украинцев’ на Мордоре вспомнили о исторических корнях после финансовой ЖО.
Говорят, ещё ’евреи’ массово возгордились корнями и побежали ради памяти бабушки-еврейки из Масквабада в Израиль.
Yana_pl• 16 марта 2022
Ответ для_Lary_
Чому саме зараз?
Та то є такі бігуни. Втекла на заробітки, бо там краще було в 90 роки. Теперь там гавно повне, сюде біжить. Це самі настоящі зрадники. Але якщо хоче, і пустять зараз, то звістно хай їде... через Харьків, так ближче. А як зайде на танку з асвабадітелями, то вообще красота.
TAM-rico• 16 марта 2022
Ответ дляNutellaYam
Страшно думаю, хоче повернутися. В неї там нікого крім нас нема
Чому раніше сюди не їхала? Гайки прикручуються. Я би нікого звідти не пускала сюди
автор NutellaYam • 16 марта 2022
Ответ дляYN8678
А тут ей страшно не будет? Что за бред, тут бомбят, может она засланный козачек?
Повірте, ні
Himikova• 16 марта 2022
Ответ дляNutellaYam
Она гражданка рос.Нельзя ей сюда.Сначала должна доказать, что не диверсантка.Сейчас все под подозрением.

автор NutellaYam • 16 марта 2022
Ответ для_Lary_
Чому саме зараз?
Відписала нижче. В неї своя думка на рахунок війни, така як у нас всіх тут з вами. Вона це прямо говорить, її не чують, погрожують, там жити їй дуже тяжко. І мовчати не може, і терпіти і підтакувати теж не може
imul• 16 марта 2022
Росіян ніде не чекають. Дивує що вони пруться в Україну яку бомблять, в Грузію - де також вели війну і бомбили, в Казахстан ...

Нехай валять в Китай на північну корею - там їхні друзі і партнери
автор NutellaYam • 16 марта 2022
Ответ дляЕлена 1
А у нас сейчас не страшно? Она знает, что такое бомбёжка? Не по рос тв, а что это такое в реальности.
Все вона знає і бачить.
автор NutellaYam • 16 марта 2022
Ответ дляYana_pl
Зараз це неможливо, або хай записується у наше Посольство і все узнає. Ось нашла контакти.
Дуже дякую
TAM-rico• 16 марта 2022
Автор, нехай не рипається. Вони тут будуть ’ганімі’ декілька століть точно
автор NutellaYam • 16 марта 2022
Ответ дляcoloritka
А український паспорт здала?
Незнаю. Спитаю її. Можливо є копія. Полюбому якість документи про закінчення школи є
автор NutellaYam • 16 марта 2022
Ответ дляMargenta
А шо ж таке? Всралася?
Спочатку сторінку наповніть, а потім пишіть 🖕
Дафна• 16 марта 2022
Поприезжают сейчас , а через 2 года начнут выть, как их тут притесняют
Yana_pl• 16 марта 2022
Ответ дляNutellaYam
Дуже дякую
Та будь ласка, але їй сюди дорога закрита надовго ще. Ось побачите. В мене тоже така бігунья є. Бігла теж в 90 роки. Бо більше грошей давали там. Співала всі роки, як там гарно, а у нас фу. Тепер боїться, і хоче назад. Все обішла, обзвонила, сказали сиди там, може живіша будешь.
Gal_etka• 16 марта 2022
Подумайте 100 раз, вони там вже зомбированные. Чи не на зло едет сюда.

автор NutellaYam • 16 марта 2022
Ответ дляritkamargo
А чё ? Доллары негде купить? И в Турцию теперь не менее чем за 300 000 рублей не слетать ?
Патриот хренов
Незнаю про долари, але крім росії і України людина ніде не була. Батрачила все життя щоб жити нормально, а тепер все до сраки. І багато наших людей там. Ну шо їм тепер робити?
gala-grabchak• 16 марта 2022
Без вариантов автор!
Больше русский мир НЕ принимаем!!!
автор NutellaYam • 16 марта 2022
Ответ дляЕлена 1
Вона сама з 1974.
Дафна• 16 марта 2022
Ответ дляNutellaYam
’наши’ все здесь
автор NutellaYam • 16 марта 2022
Ответ дляCatou
Так, з її слів. Я дуже рада цьому, дуже. Її шкода
Дафна• 16 марта 2022
Ответ дляNutellaYam
Вона сама з 1974.
Она всю сознательную жизнь прожила в россии, а тут вдруг вспомнила, что она украинка...ну такое...
_Lary_• 16 марта 2022
Ответ дляNutellaYam
Ок
Якщо в неї була така ж думка, то чому вона залишилася в рашці? Чому думок про переїзд в неї не викликало у 14-му році, коли почалось вторгнення в Україну?
Їх все влаштовувало, чи не так?
А зараз ’спасите-памагитє’, згадала, що Україна її домівка?!
Margenta• 16 марта 2022
Ответ дляNutellaYam
А рахунок тобі не поповнити?🙄
dorik• 16 марта 2022
Ответ дляimul
Скоріше б ввели візовий режим з росією, щоб менше їх сюди втекло. - через 5 років почнуть вити що їх притесняют за руський язий
++++ предлагаю пускать их в Бучу, Гостомель, Волноваха, Харьков Мариуполь, Чернигов с принудительными работами на разгребаннии завалов. А пока давать там жилье. Желание ехать сразу исчезнет.
_Lary_• 16 марта 2022
Ответ дляYana_pl
Згодна
Можна через Харків, а ще заїхати в Маріуполь, Бородянку
Margenta• 16 марта 2022
Ответ дляdorik
+++