Це повязано з фізіологією
Має встигнути опуститись яєчка а вони опускаються з 38-40 тиждень
Хто шарить в цьому? Я взагалі далека від цієї теми
Лікар сказав
Це значить що ймовірність народити хлопчика на 38 тижні як дівчинку зменшується?
Лікар сказав
Бонні Паркер• 16 марта 2022
Я народила свого у 38 тижнів. Це не рідкість, дитина вже вважається доношеною.
Fotografkiev• 16 марта 2022
Я мальчика недавно родила за 1 день до пдр по узи. Вообще все эти убеждения раньше-позже мальчик/девочка - это все фигня. 2 девочки у меня родились в разное время, одна в 39 недель, а вторая почти в 41.
PANTERA_KET• 16 марта 2022
Ответ дляirchik.ok
Питання таке
Хто народжував хлопчика на 38 тижні? Чи це велика рідкість
Брехня. Ровно 38 недель. 37 полных. 3500. В 40 нед был бы кабан
ksunuyabelaya• 16 марта 2022
Ответ дляirchik.ok
Питання таке
Я сына на 37 неделе родила
53 см
Роды нормально прошли
53 см
Роды нормально прошли