Denchickk• 18 марта 2022

Львов- Польша с ж/д как лучше добраться?

Или чем? Или куда лучше подъехать, чтобы выехать максимально быстро?
Конечная Рава -Русская
Janeke_in_UA• 18 марта 2022
Видела с авто вокзала много автобусов, но подробности не знаю. Просто мимо проходили и один за одним на польшу подписаны...

vasia• 18 марта 2022
автобус ,есть на стоянке международных автобусов.Но это платно.Едет на Люблин через Раву Руску
shyprydko• 18 марта 2022
З вокзалу до кордону йдуть безкоштовно автобуси по зеленому кордону. Ми перейшли кордон за 1 годину і 1 годину їхали автобусом до кордону
автор Denchickk • 18 марта 2022
Дякую всім
___Nina___• 18 марта 2022
Ось, щойно побачила
Elena-b997• 18 марта 2022
Ответ дляshyprydko
Скажіть, будь ласка, автобус не до самого кордону довозить? Треба йти пішки? І далі після проходження кордону сідали вже на інший?
осинка• 18 марта 2022
Маю контакт. Чоловік возить за 1000грн
автор Denchickk • 18 марта 2022
Ответ для___Nina___
Ось, щойно побачила
Дякую!)
shyprydko• 18 марта 2022
Ответ дляElena-b997
Ми йшли пішки там не далеко він підвозить максимально близько, після проходження кордону інший автобус везе до найближчого міста а там вже кому куди потрібно, проїзд безкоштовно.

Elena-b997• 18 марта 2022
Дякую за відповідь