Чи є тут ті хто «заброньований»( чоловіки) виїжджав закордон?
ku4eravaku4erava• 18 марта 2022
Ответ дляNatasha-27
Я маю на увазі простих смертних, не чиновників і їх подібних
, писала, что ща 500 у е в первые дни войны выезжали, потом говорят и до 5000 у.е доходило, но сейчас уже одумались, не выпускают, если в бебибоксы прячуться
Татьяна123• 18 марта 2022
Если человек забронирован за предприятием- это разве не означает, что он стратегически нужен именно на работе, а не беженцем в сытой Европе?
Ответ дляТетя Фрося
Разве можно выехать с бронью? Он ведь должен быть на предприятии.
Підприємства є різні! Якщо людина працює віддалено(ІТ) то яка різниця звідки робити свою роботу?
Ответ дляТатьяна123
Про біженство я не писала, мова про виїзд
Тетя Фрося• 18 марта 2022
Ответ дляNatasha-27
Ну пробуйте. Мои забронированные работают на Укрпочте и на Криворожстали. Бронь у айтишника, это интересно.
Ответ дляТетя Фрося
Не можу написати ким саме працює
Ответ дляО_Юми
У мужа бронь (предприятие связи). Работает все это время удаленно. Тоже интересно возможно ли выехать. Мы хотели на Западную в село, но нужен для работы хороший интернет, потому пока сидим в Киеве
На роботі відписались, що теоретично можна, але як на практиці не знають
Ответ дляBORGIA
повідомили, що потрібно лист з міністерства щодо дозволу віддаленої роботи з-за кордону. Але коли звернувся в компанію щоб керівництво такий дало, то його чуть не четвертували
З якого саме міністерства?
Ответ дляBORGIA
з того під відомство якого перейшла компанія в воєнний час (на жаль, не можу написати)
Зрозуміла