Дівчата, допоможіть знайти текст наказу Міністерства оборони номер 342 від 09.06.06р. Чомусь не бачу в інтернеті. Він уже втратив чинність. Не знайду щось ні цей наказ, ні наказ, який його замінив...
Единственное что нашла, это название:
наказ Міністра оборони України від 09.06.2006 № 342 «Про затвердження змін у Настанові з військового облікупрапорщиків, мічманів, сержантів, старшин, солдатів та матросів запасу Збройних СилУкраїни та інших військових формувань»
т.е. изменения им были внесені сюда:
наказ Міністра оборони України від 22.01.2002 № 35 «Про затвердження Настанови з військового обліку прапорщиків,мічманів, сержантів, старшин, солдатів та матросів запасу Збройних Сил України та іншихвійськових формувань»
Но вроде оба приказа втратили чинність, только не написано нигде на основании чего
т.е. изменения им были внесені сюда: