Квіхтулік• 21 марта 2022

Хто у Варшаві? відгукніться! Блокування Фур! моя хата зкраю не працює вже!!

Безкоштовні автобуси їдуть напівпусті з Варшави на польсько-білоруський кородон - для блокування фур, що везуть через територію Білорусі в Росію метал для зброї та продукти

Дівчата, я розумію, що з маленькими дітьми не поїдеш, але ж не усі з дітьми, хтось із більшими дітьми, хтось без дітей, хто не може поїхати напишіть хоча б своїм друзям чи знайомим, хто може поїхати

Це важливо! моя хата з краю вже не працює
menina• 21 марта 2022
Блокування триває?
macan112• 21 марта 2022
Я вчера на митинге в Берлине это слышала, но нам толком не объяснили, что , куда и для чего. Пожалуйста, скоординируйте, хочу принять в этом участие !
автор Квіхтулік • 21 марта 2022
Ответ дляmacan112
https://www.facebook.com/nataszita/videos/65627852...

Зайдіть на сторінку Natalia Panchenko в фейсбук

це Кукуріки, перехід польсько-білоруський
автор Квіхтулік • 21 марта 2022
Ответ дляmenina
Блокування триває?
так, але просять підмогу, бо людей не так багато,
дехто сидять у Польщі, але ж у зоопарк ходити приємніше, тому будь ласка просимо про те, щоб приїхали
автор Квіхтулік • 21 марта 2022
Ответ дляmenina
Блокування триває?
Natalia Panchenko в фб, подивіться прямий ефір останній
автор Квіхтулік • 21 марта 2022
Ответ дляmacan112
та якщо ви знаєте людей, хто у Польщі і може приїхати також, будь ласка напишіть їм цю інформацію

Здається до Тирасполю поїзди, подивіться будь ласка а фб сторінці Панченко
menina• 21 марта 2022
Ответ дляКвіхтулік
Не дружу з фейсбуком.
Вірю вам на слово.

Піднімаємо тему?
автор Квіхтулік • 21 марта 2022
ну і про борщ ще можемо поговорити тут))) минулого разу було багато сторінок)))
Сонная Сова• 21 марта 2022
Администрация, закрепите пожалуйста тему!
tata35• 21 марта 2022
ТОП!!!
автор Квіхтулік • 21 марта 2022
Ответ дляmenina
Не дружу з фейсбуком.
Вірю вам на слово.

Піднімаємо тему?
якщо маєте знайомих, у Польщі, хто може приїхати, напишіть їм будь ласка
Irina1979• 21 марта 2022
Топ!!!
Хочу_домик_в_деревне• 21 марта 2022
Топ
Сонная Сова• 21 марта 2022
Блинов я так и не нажарила с той темы =)
Сонная Сова• 21 марта 2022
Интересно а если поругаться, админы внимание на тему обратят?
Сонная Сова• 21 марта 2022
ПЕРЕХІД НА ЛІТНІЙ ЧАС 2022: КОЛИ В УКРАЇНІ ПЕРЕВЕДУТЬ ГОДИННИК

У 2022 році в ніч із 26 на 27 березня рівно о 3.00 Україна офіційно перейде на літній час. Стрілки переведуть на 1 годину вперед
Ал2013• 21 марта 2022
Топ
Сонная Сова• 21 марта 2022
В Брюсселе начали рассматривать заявку Украины на членство в Евросоюзе

Об этом сообщил комиссар ЕС по европейской политике соседства и переговорам о расширении Оливер Вархеи.

Чего они так долго тянут то?
menina• 21 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
В з ким це ви зібралися сваритися?))
menina• 21 марта 2022
Ответ дляКвіхтулік
Так, оповістила.
Вони там чомусь короною похворіли.
Сонная Сова• 21 марта 2022
Ответ дляmenina
В з ким це ви зібралися сваритися?))
Та просто пару матов написать, смотрю в других темах комментарии чистят. Значит админы работают.
Papaуа• 21 марта 2022
Fgt
Сонная Сова• 21 марта 2022
А если работают, почему ноль реакции?
Сонная Сова• 21 марта 2022
Или им темы про борщ интереснее -_-
Тирамисик• 21 марта 2022
Топ
Сонная Сова• 21 марта 2022
Небо над Гродно Беларусь вчера
Сонная Сова• 21 марта 2022
Сохранила себе это фото на память
Karamel• 21 марта 2022
«Моя хата скраю — першим ворога зустрічаю ’ працює.
A-netsport• 21 марта 2022
Поднимаем в топ
Сонная Сова• 21 марта 2022
Топ, потом придумаю что нибудь еще