Квіхтулік• 21 марта 2022

Хто у Варшаві? відгукніться! Блокування Фур! моя хата зкраю не працює вже!!

Безкоштовні автобуси їдуть напівпусті з Варшави на польсько-білоруський кородон - для блокування фур, що везуть через територію Білорусі в Росію метал для зброї та продукти

Дівчата, я розумію, що з маленькими дітьми не поїдеш, але ж не усі з дітьми, хтось із більшими дітьми, хтось без дітей, хто не може поїхати напишіть хоча б своїм друзям чи знайомим, хто може поїхати

Це важливо! моя хата з краю вже не працює
anja_kom• 21 марта 2022
Топ
anja_kom• 21 марта 2022
Топ
Всегда брюнетка• 21 марта 2022
Топ!
Всегда брюнетка• 21 марта 2022
Топ!
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 марта 2022
RAINBOW
Одеса
Сонная Сова• 21 марта 2022
снова просто топ
Сонная Сова• 21 марта 2022
админы молчат =(
parele• 21 марта 2022
Я думаю, нужно привлечь к теме волонтеров, которые отвозят людей на границу с Польшей. Своим ссылку скинула.
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 марта 2022
топік
Сонная Сова• 21 марта 2022
ЗСУ знищили більше половини російських гелікоптерів, БТРів та БМП, призначених для вторгнення. А що по танках і літаках?

Команда «Вокс Україна» порахувала втрати окупантів відносно накопичених на кордоні ресурсів. Станом на 21 березня росіяни вже втратили:

🔻 52,9% БТРів та БМП;
🔻 50,4% гелікоптерів;
🔻 41,5% танків;
🔻 29,4% літаків;
🔻 10,7% особового складу.

Детальніше – на інфографіці
menina• 21 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
админы молчат =(
Так, не можу зрозуміти по якій причині?
Татьяна-bfd8• 21 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Я считаю, что не нужно блокировать. Там все законно
Считайте дальше
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
админы молчат =(
macan112• 21 марта 2022
Ответ дляКвіхтулік
та якщо ви знаєте людей, хто у Польщі і може приїхати також, будь ласка напишіть їм цю інформацію

Здається до Тирасполю поїзди, подивіться будь ласка а фб сторінці Панченко
Спасибо.
Уже написала в инстаграмме
menina• 21 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
Anonymous пригрозили взломать 40 компаний, которые продолжают сотрудничать с РФ
Хактивисты дали 48 часов на то, чтобы зарубежные компании покинули РФ и призвали их прекратить способствовать финансированию войны (https://focus.ua/digital/509960-anonymous-prigrozi...).
Чудово.
бресточка• 21 марта 2022
Топ
menina• 21 марта 2022
Ответ дляИринаКа
У вас акк зламали чи що?
Сонная Сова• 21 марта 2022
Ответ дляmenina
Чудово.
Согласна, молодцы ребята )
ИринаКа• 21 марта 2022
Ответ дляСонная Сова

🔻 52,9% БТРів та БМП;
🔻 50,4% гелікоптерів;
🔻 41,5% танків;
🔻 29,4% літаків;
🔻 10,7% особового складу.

Детальніше – на інфографіці
По техніці до середини майже, тобто самий хєровий прогноз - кінець квітня.
Татьяна-bfd8• 21 марта 2022
Ответ дляГунечка
Там уже люди с тяжелыми заболеваниями и матери детей с орфанными болезнями в шоке! Почти у всех лекарств нет аналогов, а если есть- то плохого качества.. За 8 лет ничего никто не заменил, никто не работал в этом направлении, а им навесили так лапшу, что сами со всем справимся. Знаю, что там много, кто против войны, их жалко ибо они тоже падают в бездну. Рядом с ними столько безумия...
жду Лебединого озера, очень жду.
п.с. за всех наших-сердце разорвано в лоскутки(( и нет никому прощения.
Пусть падают. Мне никого не жалко. Мне жалко только наших, которые сидят под бомбами и голодают .
ИринаКа• 21 марта 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Считайте дальше
Ок)
ИринаКа• 21 марта 2022
Ответ дляmenina
У вас акк зламали чи що?
Анонімуси?
menina• 21 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Анонімуси?
Напевне)) ви чому диверсією займаєтеся?))
Сонная Сова• 21 марта 2022
В Беларуси внезапно погибли 25 российских солдат - сгорели заживо в технике в Мозыре. Говорят, что это работала наша спецура с беларусскими патриотами. Друзья из спецслужб просили передать, что они только начали. Взорванными жд путями мы не ограничимся.
ИринаКа• 21 марта 2022
Ні, не можу! Здаюся) розраховувала на більш негативну реакцію і кількість коментів, але щось не дуже...а відчуття, ніби відро лайна сама на себе вилила
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 марта 2022
Матусік• 21 марта 2022
Завтра велике свято
Сподіваюсь на диво від Отця нашого небесного і 40 святих 🙏
СмирноваН• 21 марта 2022
А ну налетай))
Как вам мой маникюр ?))
Точно должна тема в топ выйти
menina• 21 марта 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Так! Тим паче, в оркостані не все так погано. Вони поки зайняті інстою, цукром і тампонами.