Квіхтулік• 21 марта 2022
Хто у Варшаві? відгукніться! Блокування Фур! моя хата зкраю не працює вже!!
Безкоштовні автобуси їдуть напівпусті з Варшави на польсько-білоруський кородон - для блокування фур, що везуть через територію Білорусі в Росію метал для зброї та продукти
Дівчата, я розумію, що з маленькими дітьми не поїдеш, але ж не усі з дітьми, хтось із більшими дітьми, хтось без дітей, хто не може поїхати напишіть хоча б своїм друзям чи знайомим, хто може поїхати
Це важливо! моя хата з краю вже не працює
Сонная Сова• 21 марта 2022
ЗСУ знищили більше половини російських гелікоптерів, БТРів та БМП, призначених для вторгнення. А що по танках і літаках?
Команда «Вокс Україна» порахувала втрати окупантів відносно накопичених на кордоні ресурсів. Станом на 21 березня росіяни вже втратили:
🔻 52,9% БТРів та БМП;
🔻 50,4% гелікоптерів;
🔻 41,5% танків;
🔻 29,4% літаків;
🔻 10,7% особового складу.
Детальніше – на інфографіці
🔻 52,9% БТРів та БМП;
🔻 50,4% гелікоптерів;
🔻 41,5% танків;
🔻 29,4% літаків;
🔻 10,7% особового складу.
Детальніше – на інфографіці
Татьяна-bfd8• 21 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Я считаю, что не нужно блокировать. Там все законно
Считайте дальше
Ответ дляСонная Сова
🔻 52,9% БТРів та БМП;
🔻 50,4% гелікоптерів;
🔻 41,5% танків;
🔻 29,4% літаків;
🔻 10,7% особового складу.
Детальніше – на інфографіці
🔻 52,9% БТРів та БМП;
🔻 50,4% гелікоптерів;
🔻 41,5% танків;
🔻 29,4% літаків;
🔻 10,7% особового складу.
Детальніше – на інфографіці
По техніці до середини майже, тобто самий хєровий прогноз - кінець квітня.
Татьяна-bfd8• 21 марта 2022
Ответ дляГунечка
Там уже люди с тяжелыми заболеваниями и матери детей с орфанными болезнями в шоке! Почти у всех лекарств нет аналогов, а если есть- то плохого качества.. За 8 лет ничего никто не заменил, никто не работал в этом направлении, а им навесили так лапшу, что сами со всем справимся. Знаю, что там много, кто против войны, их жалко ибо они тоже падают в бездну. Рядом с ними столько безумия...
жду Лебединого озера, очень жду.
п.с. за всех наших-сердце разорвано в лоскутки(( и нет никому прощения.
жду Лебединого озера, очень жду.
Пусть падают. Мне никого не жалко. Мне жалко только наших, которые сидят под бомбами и голодают .
Сонная Сова• 21 марта 2022
В Беларуси внезапно погибли 25 российских солдат - сгорели заживо в технике в Мозыре. Говорят, что это работала наша спецура с беларусскими патриотами. Друзья из спецслужб просили передать, что они только начали. Взорванными жд путями мы не ограничимся.