Kassandra15• 21 марта 2022

Діти з бабусею їдуть за кордон без батьків. Документи?

Дорогі дівчата! Підкажіть, які документи потрібно оформити для перетину кордону бабусі з дітьми без батьків? Митна служба - зайнято постійно, бот не відповідає, потрібно швидко вирішити питання, а не виходять.
sara2011• 21 марта 2022
Было только свидетельство о рождении, по телефону я подтвердила пограничнику где мой ребёнок и с кем, дайте копии подтверждающих документов на родство

rybka21• 21 марта 2022
Вам нужна погранслужба. Таможня не занимается подобными вопросами
автор Kassandra15 • 21 марта 2022
Прикордонна служба не відповідає на дзвінки!
Карпатський грибар• 21 марта 2022
Ответ дляKassandra15
У мирний час прикордонна служба відповіла мені з першого разу на запитання, чи готова вже перепустка, щоб пройти з рюкзаком по румунському прикордонному хребту.
У військовий час туди одночасно звертаються тисячі людей. Які дзвінки?
автор Kassandra15 • 21 марта 2022
Ответ дляКарпатський грибар
Всі служби нашого міста теж не можуть надати консультацію. Як мені підготовити дітей до поїздки, щоб їх з бабусею не розвернули на кордоні? Наш міськвиконком техж не відповідає.
Any• 21 марта 2022
Якщо є можливість оформити довіреність, чудово. Якщо ні, то пробуйте так. Я більше тижня тому перейшла польський кордон зі своєю дитиною і племінником, без дозволу від батьків, просто з біометричними паспортами. Але вже в Німеччині почали запитувати про довіреність від мами. Наче таки німецька соцпрацівниця повірила, що все ок. Але в мене не малюк, в підліток, який сам може сказати, якщо його хтось намагається викрасти (ну, я власне нижча зростом). + Крім, паспорта, у мене на руках усі його документи (свідоцтво, сертифікат вакцинації, ІПН) і фото всіх можливих документів мами (аж до наших із сестрою радянських свідоцтв про народження). Виїздили терміново, просто схопили, що придумали
tanica33• 21 марта 2022
С нами ехали две девочки 16 лет, несовершеннолетние.. пропустили, такое впечатление, что на границе в Польше пропускали всех. Но в Германии пришлось над ними оформить опекунство тому совершеннолетнему, кто с ними едет. Это делается по месту, звонят родителям. Пусть едут, пропустят. Были случаи, что ребенок сам прошел, с запиской от родителей и их номером телефона.
rybka21• 21 марта 2022
Ответ дляtanica33
С 16 лет можно и так выезжать без родителей
Карпатський грибар• 21 марта 2022
Свідоцтво про народження доньки/сина бабці - з чого видно, що бабця - її/його мати.
Свідоцтва про народження дітей - з чого видно, що вони діти доньки/сина бабці.
Так можна підтвердити родинні стосунки бабця - онуки.
Свідоцтво про шлюб не завадить. Нотаріальне засвідчення копії не завадить.
Я ніколи не чергував прикордонником на КПП - проста логіка.

IIRI1213• 21 марта 2022
Временная опека оформляется по месту. Сама изучаю этот вопрос по Германии
автор Kassandra15 • 21 марта 2022
Ответ дляКарпатський грибар
Ці документи я маю, і логічно, що вже приготувала, але все-таки піду до виконкому завтра зранку до служби опіки і піклування, напишу заяву,що дозволяю перетин кордону, нехай служба завірить.
автор Kassandra15 • 21 марта 2022
Ответ дляIIRI1213
для перетину кордону потрібно.
IIRI1213• 21 марта 2022
Ответ дляKassandra15
для перетину кордону потрібно.
Доверенность у нотариуса
Услада• 21 марта 2022
Я везла внучку в Польшу, никаких документов не нужно, выезжали по загранпаспортам.
...lana• 21 марта 2022
Сестра мужа везла наших детей. Мы оформляли на нее доверенность у нотариуса. Одна доверенность сразу на двоих детей. И дали свидетельство о рождении мужа с собой. Чтобы можно было подтвердить родство. Все эти документы в Польше один раз но проверяли.