Не дай Боже, звісно!
Ответ дляE-ducate
що таке 3-я світова у вашому розумінні?
Вам для чого? Я запитала інше
PieceOfcake• 21 марта 2022
Мій чоловік поляк з громадянством США вважає, що Уругвай. Навіть білети туди дивився. Ще Бразилія і тому подібні країни. Звичайно, що це вже параноя. Але ми до останнього не могли повірити у напад парасіі на Україну, тому зараз вже не так категоричні.
Мама Павлика• 21 марта 2022
Ответ дляmRina
Австралия, Африка?
как показала Вторая мировая война до Австралии и Африки тоже может докотится
Ответ дляPieceOfcake
В Австралии все не поместятся(
Главное кацапов оттуда выгнать всех, что бы не могли потом размножится опять