бачите чорну машину - біле гам.о, білу машину - чорне (с)
любительница• 24 марта 2022
Ответ дляsashik77
Добре що не ворони. Якось на капоті зустріла купку, яка дуже схожа на людську. Я верещала на весь двір, яка потвора це зробила і як воно видерлось на капот. Виявилося то були- ворони.
Неплохая идея ещё задействовать ворон
любительница• 24 марта 2022
Ответ дляАмарилис
Эх, і чому корови не літають.........
Коровы очень заметные, а голуби, вороны, гуси не привлекают к себе внимания
поэтому очень легко слиться с местными
Ответ дляsashik77
Так, то ще вони не бачили як сруть українські ворони.
Я бачила, ще в школі вчилась, йшла зі школи до метро, йду нікого не чіпаю, на мені світлий плащик, і тут шось ляп. Мля, загадило плащ, єлі додому доїхала, воно ще й смердить ужасно. Плащ не спасли, п´ятно не вивелось нічим. Мама бідкалась, що ще до закінчення школи замуж вискочу, но нє. Дочекалась 23 годочків))
любительница• 24 марта 2022
Ответ дляmalva08
Розкажу вам по великому секрету ( тільки нікому не кажіть
), що у нас ще армія чіпованих кротів є. Це вони під землею роблять підкопи під рашистські штаби і ставлять прослушки. А окрема рота вже давно риє в напрямку бункера самі знаєте кого
Тоже слышала
а так же про спецотряд черноморских модифицированных мидий, которые работают в черном море

Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А мені колись на чубчика попало (я в класі 1 або 2 була). Взяла я двома пальчиками свій моднявий чубчик, щоб на шкіру не попало і понесла додому. Мама суворо сказала:
-к грошам!
І повела мене відмивати це добро.
Але то маленька ворона була, бо якщо велика - то мабуть проломило б мені голову.
-к грошам!
І повела мене відмивати це добро.
Ответ длялюбительница
поэтому очень легко слиться с местными
руские смогут их вычислить только одним способом - крикнуть:
Слава Україні!
Если ворона из биолабораторий, то каркнет в ответ:
Героям слава!
То это наш агент.
Слава Україні!
Героям слава!
То это наш агент.
Ответ дляmalva08
Саме так
Як в серіалі Бумажний дім
Коли під землею копали довгий прохід
Як в серіалі Бумажний дім
Коли під землею копали довгий прохід
любительница• 24 марта 2022
Ответ дляLisa_Y
Слава Україні!
Героям слава!
То это наш агент.
Слава Україні!
Героям слава!
То это наш агент.
Я уверена, что наша операция по внедрению пройдет успешно! РуЦкие не способны мыслить, они даже не догодаются