МДТ• 24 марта 2022

Такс, хлопці і дівчата,

бачите чорну машину - біле гам.о, білу машину - чорне (с)
lilykas• 24 марта 2022
Третя рота- обісрота.
sashik77• 24 марта 2022
Добре що не ворони. Якось на капоті зустріла купку, яка дуже схожа на людську. Я верещала на весь двір, яка потвора це зробила і як воно видерлось на капот. Виявилося то були- ворони.
любительница• 24 марта 2022
лучший спецназ
любительница• 24 марта 2022
Ответ дляsashik77
Неплохая идея ещё задействовать ворон
sashik77• 24 марта 2022
Ответ длялюбительница
Неплохая идея ещё задействовать ворон
Так, то ще вони не бачили як сруть українські ворони.
Амарилис• 24 марта 2022
Ответ длялюбительница
Неплохая идея ещё задействовать ворон
Эх, і чому корови не літають.........
любительница• 24 марта 2022
Ответ дляsashik77
любительница• 24 марта 2022
Ответ дляАмарилис
Эх, і чому корови не літають.........
Коровы очень заметные, а голуби, вороны, гуси не привлекают к себе вниманияпоэтому очень легко слиться с местными
автор Майстерня домашнього текстилю • 24 марта 2022
Ответ дляsashik77
Я бачила, ще в школі вчилась, йшла зі школи до метро, йду нікого не чіпаю, на мені світлий плащик, і тут шось ляп. Мля, загадило плащ, єлі додому доїхала, воно ще й смердить ужасно. Плащ не спасли, п´ятно не вивелось нічим. Мама бідкалась, що ще до закінчення школи замуж вискочу, но нє. Дочекалась 23 годочків))
Амарилис• 24 марта 2022
Ответ длялюбительница
А вони як байрактари були б, ’внє зони доступа’))
malva08• 24 марта 2022
Розкажу вам по великому секрету ( тільки нікому не кажіть), що у нас ще армія чіпованих кротів є. Це вони під землею роблять підкопи під рашистські штаби і ставлять прослушки. А окрема рота вже давно риє в напрямку бункера самі знаєте кого
Амарилис• 24 марта 2022
Ответ дляmalva08
.
любительница• 24 марта 2022
Ответ дляmalva08
Тоже слышалаа так же про спецотряд черноморских модифицированных мидий, которые работают в черном море
sashik77• 24 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А мені колись на чубчика попало (я в класі 1 або 2 була). Взяла я двома пальчиками свій моднявий чубчик, щоб на шкіру не попало і понесла додому. Мама суворо сказала:
-к грошам!
І повела мене відмивати це добро.
Але то маленька ворона була, бо якщо велика - то мабуть проломило б мені голову.
Lisa_Y• 24 марта 2022
Ответ длялюбительница
руские смогут их вычислить только одним способом - крикнуть:
Слава Україні!
Если ворона из биолабораторий, то каркнет в ответ:
Героям слава!
То это наш агент.
djianni• 24 марта 2022
Ответ дляmalva08
Саме так
Як в серіалі Бумажний дім
Коли під землею копали довгий прохід
Scarlet-flower• 24 марта 2022
Супер)
любительница• 24 марта 2022
Ответ дляLisa_Y
Слава Україні!
Героям слава!
То это наш агент.
Я уверена, что наша операция по внедрению пройдет успешно! РуЦкие не способны мыслить, они даже не догодаются