Также питания. Якщо господар будинку приютив переселенців, чи отримає він на кожного по 450 грн
щомісяця компенсації на комун.послуги, якщо ці переселенці будуть отримувати свої 2000 грн щомісячно? І якщо сам господар теж такий переселенець , виїхав з іншої області, де був прописаний. Чи отримає він на себе свої 2000 грн?
galya baluvana• 25 марта 2022
Господар снимает жилье и перепродает его переселенцам?и хочет еще за это получить по 450грн.и себе еще 2 тысячи?
galya baluvana• 25 марта 2022
Ответ дляLuba7724
Ні. Втік від війни в іншу область України. В стару свою заброшену хату. І може приютити ще й знайомих.
Попробуйте оформить. 2 к точно должны начислить