Планировала 1 раз покраситься т.к.появилась уже седина, салон отменяется,Буду сама красится .
я брюнетка .
Девочки ,что посоветуете ?
я брюнетка .
Девочки ,что посоветуете ?
Kseniya1102• 25 марта 2022
Ответ дляЕлена1265
Я эту краску тоже купила, взамен матрикса. Покрасила прядь - такая темная получилась…
Можливо, з кольором не вгадали. У мене і сивину добре зафарбувала, і рівномірно лягла без плям👍
Кофеиночка• 25 марта 2022
Я використовую фарбуючий шампунь для чоловіків)). Але там чорний колір м´який. Плюс його в тому, що недорогий і тримається як фарба. На каре вистачає 1 упаковки. Трохи сушить волосся, правда.
NikNeim-b3b7• 25 марта 2022
Для меня идеальная Schwarzkopf Color Expert, беру 1 оттенок, кремовая густая текстура, очень удобно дома краситься.