варюшка андрюшкина• 26 марта 2022

у кого интуиция работает? уезжать за границу или на западе не будет опасно и

можно возое Львова переждать?
все мои близкие друзья выехали в другие страны
сейчас коллеги собираются, зовут ехать вместе
а я не хочу
но у меня дети 11 и 6 лет
интуиция молчит(
всем мира, девочки и победы скорее скорее
кофейня• 26 марта 2022
Ответ дляLuchia80
Ну чого істеричні , є і просто жадібні, у мене є знайомі зі Львова , вони здали 4 квартири у Львові і поїхали в Італію жити безкоштовно з дітьми. Зароблять ! До речі жінка ще й лікар
Можете написати їх дані тут,відкрито?
Можливо вони податки платять? Можливо безкоштовно заселили?
Ви точно володієте інформацією за усі 4 квартири?
Борисфенка• 26 марта 2022
Ответ дляЮля Неюля
Удалено администрацией...
Ви розмовляєте мовою ворога, тому нема чому дивуватися.
А ваш путін висунув умовою припинення бомбардування міст другу державну російську.
Тому нема чого скиглити, що до вас ставляться насторожено.
В Польщі за день всі навчилися говорити ’Бардзо дзенкую’, а в Німеччині ’Данке шен’.
@ альонка@• 26 марта 2022
Ответ для crystal
Столько ненависти, сколько видела в чатах зу к «понаехавшим тут греть сраку» (без изменений текст написала из одного чата), видела только от русских фашистов. Так что вашей бы зу сперва нужно было бы опомниться.
Сразу скажу, что нас встретили хорошо. И я искренне благодарна за это. Но, читая чаты, волосы дыбом становятся. И врагов не надо с такими людьми…
Не лично вам адресовано. Так…размышления…о наболевшем.
Можна написати про ’понаехавших’?Як вони себе ведуть і що витворяють?
Не особисто про вас ,а про інших?Теж наболіло їх сказання.
crystal• 26 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Вам нужно мое разрешение?
Lovekisses44• 26 марта 2022
Есть деньги на западной сидеть- сидите, нет денег- езжайте куда бесплатно зовут и начинайте работать.
Anita123-13ef• 26 марта 2022
Ответ дляNatalia505
Тоб то ви завжди почуваєте себе дурепою, щоб не робили?
Ні,відчуваю дурепою що виїхала
@ альонка@• 26 марта 2022
Ответ дляЮля Неюля
Удалено администрацией...
Приєднуйтесь до росії.
Lovekisses44• 26 марта 2022
Ответ дляpeterman
Ой, а в Ужгороді повно машин на львівських номерах
От шо вони тут забули
А потім житла нехватає тим, хто дійсно з гарачих точок
Так это могут быть не беженцы, а работа, дела. Их и раньше было много в Ужгороде. Из Ужгорода много кто живет во львове и наоборот.
Anita123-13ef• 26 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Приєднуйтесь до росії.
Тільки бажано без землі а з чемоданом речей😁
Nood• 26 марта 2022
Ответ дляJojo
Если есть запас финансов -лучше выехать на месяц-два, а там видно будет
Месяц-два не помогут.
Natalia505• 26 марта 2022
Ответ для crystal
Дамочка, с вами я меньше всего хочу что-либо обсуждать, если вы не понимаете) Оставьте своё красноречие для кого-то другого.
Я сама вирішу що мені робити.
Oksana18-80• 26 марта 2022
Особисто мені інтуіція підказує, що в Україні буде як на Донбасі. Довго і нудно. Може ЗУ і не чіпатимуть, але там дуже велика скупченість людей є і буде. Тому краще їхати в ЕС. Чим раніше, тим швидше можна облаштуватися. Жити на Україні то можна, але в яких умовах. Спілкувалася з тими, хто заміж вийшов за іноземців. Казали, що перший рік дуже важко, а потім звикаєш. Та і українців вже багато в ЕС. Влаштовують вже посиденьки.
lilykas• 26 марта 2022
Сейчас интуиция не работает,т.к. мы живем,как в зазеркалье.Произошло искривление мира,ценностей.Миром правит сейчас сатана,на его волну нормальному человеку нельзя настроиться и что-то спрогнозировать.
Len_to4ka• 26 марта 2022
Ответ дляnata-provans
Я теж такої думки, вважаю що є люди яким це необхідніше, ніж наприклад мені, з Хмельницької області виїжати.
Та якось тут на мене наїхали, що немає безпечного місця в Україні, та потрібно бігти, рятувати дітей 🤦‍♂️
Кожен має сам робити свій вибір. Але пам’ятати, що є люди, які втратили все, і їм потрібна допомога в першу чергу.
Я думаю ещё имеет значение на каких условиях ехать. Если вы выедите к друзьям, знакомым , родственникам , не будете там просить соц жильё и выплаты а будете жить на свои это одно. А если будете просить помощь от государства и занимать места тех кому нужнее это совсем другое.
Natalia505• 26 марта 2022
Ответ дляЮля Неюля
Удалено администрацией...
Подібне до подібного, тягнеться. Завжди зустрічала щирих, добрих людей на ЗУ. З відкритим сердцем. У столиці та інших містах все життя на аренді заробляли багато коштів, ніколи, нікого не бентежило? Не підтримую високі ціни ніде, але це реалії. Багато отримали те, що робили самі. Співчуваю людям без коштів, тут надія тільки на волонтерів і добрих людей, а вони на ЗУ є однозначно.
Natalia505• 26 марта 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Та да. Щось десь почули і пишуть(((
Всі відповіді ви отримаєте с часом.
@ альонка@• 26 марта 2022
Ответ для crystal
Вам нужно мое разрешение?
Удалено администрацией...
@ альонка@• 26 марта 2022
Ответ дляNatalia505
Я сама вирішу що мені робити.
То людині корона на очі вже налізла,засліпило від щастя)))
damjana• 26 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Из того что я видела, то и правда во время войны к понаехавшим на закарпатье мужикам не всегда хорошее отношение. НО, не изза язцка, а изза поведения, и к мужикам, которые понаехали на роскошных джипах, сидят бухают и ржут, смотря новости. И при этом ждут что местные мужчины ж защитят если что.
Oksana18-80• 26 марта 2022
Ответ дляЮля Неюля
Удалено администрацией...
Справа не в мові і не в католицизмі. Завжди розмовляла українською хоч із центральної України і ходила до костьолу. Та ще до цих всіх подій чула не раз від западян ’вона не наша’. А чия я? Чим не догодила? Ім´я в мене підходяще наче. Це знаєте, як ’він не з нашого району, треба в нього спитати дай прикурить’.
Борисфенка• 26 марта 2022
Ответ дляLen_to4ka
1. В Україні небезпечно всюди, в різних пропорціях, але війна триває.
2. Європа сама надає допомогу і треба її брати.
3. Прикордонні області переповнені, і нема сенсу там тулитися, перетнути кордон нескладно.
4. Ніхто не знає, скільки війна триватиме, місяць чи роки.
5. Ніхто не з´ясовує, ’кому нужнеє’. Всі українці зараз в скруті, втратили роботу і житло, і жити за кордоном за свої майже ні у кого нема змоги.
MarinaMiropolskaya• 26 марта 2022
Мы готовимся валить из Польши, читаем новости. Байден в Жешуве, плохой знак.
Джулияробертс• 26 марта 2022
Ответ дляOksana18-80
Ви в Україні?
crystal• 26 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Удалено администрацией...
Дурню пишут люди, проживающие в одной стране с теми, кто лишился домов, поэтому приехал не по собственному желанию в другие города… но, думаю, не стоит с вами дискутировать на эту тему, вы не хотите услышать. Хорошего дня.
MarinaMiropolskaya• 26 марта 2022
Ответ дляOksana18-80
Самое глупое решение, учитывая грядущий энерго и продовольственный кризис, безработицу и вероятную войну
MarinaMiropolskaya• 26 марта 2022
Ответ дляlilykas
Зато есть аналитика)
Юлия_Юлия-2175• 26 марта 2022
Ответ дляЮля Неюля
Удалено администрацией...
Автор, я з ЗУ і все життя не розуміла чому не люблять западенців, правда про таку не любов чула тільки на півдні України чи в Криму, але без особливої ворожнечі.
Але Вам вище правильно пишуть, тут не в російській мові справа.
Працювала в міжнародній компанії в найбільш бандерівському місті ЗУ, приїжджало навіть багато російськомовних колег з росії, після 2014 працювали російськомовні переселенці зі сходу, знаю багато корінних російськомовних жителів. Жодних проблем, непорозумінь, ворожнечі не бачила. Колега з росії в 2019 за кілька місяців навіть вивчила кілька речень українською мовою. І навіть зараз є кілька притомних не зазомбованих колишніх колег з росії, які підтримують Україну.
Російськомовних мешканців ЗУ ніхто не притісняє, більше того, вони проукраїнсько налаштовані.
Про бізнесменів які наживаються - вірю в бумеранг. Але такі бізнесмени не тільки в ЗУ.
Не забувайте, що багато людей таки волонтерять і допомагають чим можуть. І на ЗУ є волонтери, які з 2014 не припиняли допомагати ЗСУ, плести маскувальні сітки.
Але до російської мови більше не буду ставитися терпимо.
Oksana18-80• 26 марта 2022
Ответ дляMarinaMiropolskaya
Є така приказка ’Поки товстий сохне, то худий...’ В ЕС рівень життя завжди був вищим ніж в Україні.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 марта 2022
Призовите силу своего рода -спросите своих умерших уважаемых Вами родственников. Сначала нужно воздать им почтение и уважение. Таким образом, Вы покажете уважение к ним, да и к СЕБЕ.
MarinaMiropolskaya• 26 марта 2022
Ответ дляOksana18-80
Не тешьте себя иллюзиями. Уровень жизни в ЕС не имеет отношения к понаехам, как раз перевожу статью про кризис в ЕС из-за беженцев. Их пустили, а что делать с ними, никто не знает.