Дівчата,питання ось у чому.Виїхала з мамою-пенсіонеркою і дитиною.у Польщу.А мама тепер переживпє,що їй пенсію відмінять і все....
Вмовляю,що все буде добре,я піду на роботу,як повернемось,то пенсію відновлять....а сама думаю,а і справді,як же...це треба повідоміти в пенсійний фонд,що ми не в Україні?хто в курсі чи знає,як воно насправді?
Ответ дляvalentyn_a
а що,пенсія не на карту приходить?
На картку.Ощадбанку.Та я просто ніколи в подробиці не вдавалася,мама отримувала пенсію,знімала йшла кошти та й все,там вона знала.А тут може не бути нарахувань,а вона переживає
Ответ дляok1904
6 міс можна бути спокійними.
Тобто?не зовсім зрозуміла Вас?пенсія буде нараховуватись?
Ответ дляok1904
Нарахування будуть, додаток ощаду встановіть, та слідкуйте
Дякую,так і зроблю.Мама буде спокійною
valentyn_a• 27 марта 2022
якщо на карту,то пенсія нараховуватиметься,і мама може розраховуватись нею у Польщі.точно!
Ответ дляvalentyn_a
Дякую Вам!