Пакета Водафон 10000 мега байт хватило на 2 урока по зуму
Майстерня домашнього текстилю• 28 марта 2022
В мене безлім, в чоловіка і дітей нараховує по 7-12 Гб по мірі використання.
Ответ дляfreedom_2015
тому ми на цей час підключили безлім, ну або без зумів вчитись
Так, вихід тільки безлім. А ще можна купити роутер з сім картою, він буде як роздатчик безлім на всі пристрої. Гарна штука, де нема провідного. Я зараз купила, все швидко працює, 5 пристроїв на ньому.
Ответ дляYana_pl
Будь який телефон може бути роутером. В мене мій телефон роздає інтернет на всі пристрої.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Це так, але в нас тут тільки роутер тягне, щоб гарна швидкість була, і можна було хоч на подвр´я виходити, та користуватися. Нажаль телефони не дуже далеко роздають. На другий поверх не тягне і на вулицю.
Valeriya_K• 28 марта 2022
На деякі тарифи можна підключити на місяць за 30 гривень онлайн пас від водафона. Там безкоштовно через додаток зум, тімс, вайбер, телеграм та ін. Але потрібно подзвонити оператору і уточнити чи це можливо у вашому тарифі
lana_banana04• 28 марта 2022
Вы там еще смотрите - большими буквами пишут ’безлим’, а если почитать мелкий шрифт, то там окажется, что он ни разу не безлим и там дают ограниченное кол-во гб. Когда-то сталкивалась с таким в лайфе, безлим оказался всего 20гб в месяц, а потом режут скорость так, что никуда не зайдешь.
Ответ дляYana_pl
А скільки він коштує і де такий купували, поділіться будь ласка.
А то я в селі застрягла, мобільний дуже поганий по дому. Ловить тільки на вікні