JannyMoney• 28 марта 2022
Ответ дляСюняГуня
Привіт землякам!
Я не поїду відразу, бо 2є дітей і песик, а в нас армагедон(
Боюсь, що засіяно боєприпасами. Треба, щоб мінери чи чоловік перший, а він в Нацгвардії. І їм сказали, що відпустять додому місяців за 2 після закінчення війни(
ох, пусть Бог его хранит.
А вы конечно не езжайте, ладно уж, та клубника, еще высадите) Ну или поздние сорта.
Буде звільнено, коли відженуть км на 200. Хлопці молодці, Божого захисту кожному захиснику, але радіти ще рано, їх там до… тільки повна перемога! Розумію що не скоро повернусь в Ірпінь, житло постраждало, вже і садочку нашого немає, і в школу попало. Єдине хочу хай наші хлопці виженуть, випалять цих тварюк, вже все рівно на будинки, хай дадуть їм добре прикурити, щоб аж п‘яти кацапів горіли!
Ответ дляСюняГуня
Все-одно не можна на звільнені території, особливо з дітьми, поки все не розмінують після закінчення бойових дій(
Мені ще ніколи так не хотілось садити картоплю, як цієї весни. Це ж все позаростає, здичавіє, газони повигорають, троянди хробаки повиїдають. Отже ж суки! Стільки роботи псу під хвіст!! В мене вже розсада помідорів завжди піднімалась на початок квітня(
Скільки я ягід восени насадила((
розы должны выжить.
Манижа2012• 28 марта 2022
Мы рады! Но пока наших любимых соседей Бучу Гостомель и Ворзель не осовободят, то нам рано радоваться!!
Ответ дляСюняГуня
Точно-преточно? Бо й про Бучу десь на минулому тижні писали, а там все ще орки((
Я закордонна бучанка
Я відео Маркушина передивилася разів з 10, ридаю як корова. Каже що ще йде зачистка і буде іти деякий час, повертатися небезпечно зараз, і що наступними будуть Буча, Ворзель та Гостомель. Боже як я надіюся що поженуть з наших містечок тих свиномрдих і ми всі повернемося додому. Я з Ворзеля, обіймаю Вас.
Ответ дляСюняГуня
Я близько 700 вусів клубнічки розвела і посадила на агроволокно. Ми на чорне садимо, а білим у березні накриваємо і тримаєм до початку цвітіння. Потім відкриваємо в кінці квітня, коли вже бджіл багато

ні, у мене трохи менше.
і не сподобалося на агроволокно чорне, потім весною мені не зручно прибирати торішнє листя. І пробиваються бур´яни поряд с кущами, коли їх рвеш то і агроволокно рветься.
Ответ дляСюняГуня
Привіт землякам!
так само чоловіку кажу, що куди там їхати буде, заміновано. Ми ладно, а діти, собака, кіт, дід хворий на голову? там ні вправо ні вліво від тротуару неможна буде йти. Страшно.
Ответ для_Yulia_
І я вас обіймаю! Ніжно люблю озеро біля Шкіпера і хату з пиріжками біля Варшавки, я там авто перевзувала
Ответ дляБогдаРуся
ні, у мене трохи менше.
Ага, то агроволокно у вас тоненьке, воно буває різної товщини. Я віничком міжряддя промітала. Мені на агроволокні легше, бо літні бур´яни задовбують - не поливаєш клубнічку - в´яне й жовтіє, поливаєш - бур´ян пре, що дурний
Ответ дляСюняГуня
ага, ясно-почикати ножничками і віником підмести?
бур´яни то да, я якось на карантині була то до літа 5 разів просапала!
потім не було коли. Там вони як дурні лізуть.
блян, це ж і слизнів ніхто збирати не буде, позжирають всі квіти мені.
а ще забор мабуть впав на кущі смородини, по периметру ділянку, він такий, він може.
я навіть не уявляю що там зараз, тільки здогадки.
ми вже думали що якщо що, то і відбудовувати немає сенсу, бо у нас частина хати тільки, а у сусідів документів немає бо не можуть поділити спадщину. Тільки залишається сподіватися що вцілів будинок.
потім не було коли. Там вони як дурні лізуть. блян, це ж і слизнів ніхто збирати не буде, позжирають всі квіти мені.
Ответ для_Yulia_
Я там теж перевзувала машинку, на тому шиномонтажі біля Хатинки пекаря)
А на спа центр Шкіпер здається ще на початку березня був приліт(((
склад також кажуть розбомбили, таке може і бути, наші могли бо орки на складі ховалися, танки ховали, мародерили, у нас там трохи їжі було.
хатинка навряд чи вціліла, вона і так сипалася.
Ответ дляБогдаРуся

Конфет04ка• 28 марта 2022
Ответ дляТалисманчиk
Из расеи вещаете?
нет, конечно. черпаю информацию исключительно из рассово верных источников информации. конкретно в данном случае, BBC
Ответ длялинка76
А за Бучу никогда не писали, что она освобождена. Там технику побросали и убежали орки было. Но чтоб писали про освобождение и зачистку то нет. Дай Бог чтоб удержали позиции и гнали эту голоту до границы....
там їх дуже багато. Дуже-предуже.
скільки сел від Чорнобиля- ото вони в кожному селі десятками і сотнями!
пару днів назад було відео як наші їх луплять в Дімері на заводі Вікналенд. Гарно. Як таракани розбігалися.
Ответ дляБогдаРуся
Угу, все може бути, там на трасі наші жорстко орків лупили, на відрізку від прапора, заправки Амік і далі до Шкіпера
Ответ дляJannyMoney
Привет от закордонной броварчанки)
Я даже не знаю сейчас, стоит ли еще наш дом.
Но как только, так сразу.
Бабушка жила в Броварах на улице Олимпийской 9, через дорогу от дома было кукурузное поле, потом все застроили высотками. Вот недавно приснился сон что я в Броварах и слышу взрывы и мне говорят что Олимпийскую улицу обстреляли, а утром читаю новости и написано что ночью обстреляли Бровары((
Кстати, мы получили в 85 году квартиру там на массиве, но поменялись на Борисполь, так как здесь родители на работу только устроились и меня в садик отдали