Sakura-18cb• 28 марта 2022

А куда делись темы про любовников?

Это уже не актуально?
My Business• 28 марта 2022
Ответ дляsashik77
Тю. Тут дівчата дали гарну пораду - починати всі пікантні історії так: одна моя подруга....
разоблачать

sashik77• 28 марта 2022
Ответ дляMy Business
разоблачать
Хай докажуть
Somik• 28 марта 2022
Анекдот вспомнила) Пришёл муж домой, любовник бежит на балкон , она ему кричит :Куда?? 13 этаж!! А любовник- ой, не до суеверий! )) Так и сейчас, не до любовников) Я вот кустик красивый сфоткала и закат
sashik77• 28 марта 2022
Ответ дляSomik
My Business• 28 марта 2022
Ответ дляsashik77
Хай докажуть
тут докажуть. будуть пруфи такі, що й не мрієте.
автор Sakura-18cb • 28 марта 2022
А если честно, девочки - хочется отвлечься и пофиг анонимно или нет. Хочется почитать чего-то другого, хотя бы про трусы, лишь бы не про войну и переселенческие.
Хочу тему про деЦкие, или про свекровь, или про анал….да про что нибудь посплетничать, а то так тоскливо по вечерам становится.
Somik• 28 марта 2022
Ответ дляSakura-18cb
Вот это у вас разброс))) ДеЦкие и анал
автор Sakura-18cb • 28 марта 2022
Ответ дляSomik
Вот это у вас разброс))) ДеЦкие и анал
Не ну а шо🤷‍♀️ ничто человеческое нам не чуждо🤣🤣
My Business• 28 марта 2022
Ответ дляSakura-18cb
зараз про таке писать не можна. бо тоді тикать будуть.
тут є такі героїні, що все готові перелопатить. щоб тоді написать: авижказали!

sashik77• 28 марта 2022
Ответ дляMy Business
Ну тоді бум читати про ЯО. Я от сьогодні однією рукою борщ варила, а другою тут про ЯО писала. Докотилась. А ще зовсім недавно була гарним вірусологом...
автор Sakura-18cb • 28 марта 2022
Ответ дляMy Business
Ой, отгавкаемся😉😁
Nata-ля• 28 марта 2022
Ответ дляSakura-18cb
Не, ну шо Вы предлагаете разместить в разделе «Дом.Семья.Дети»?😱
Так а шо , коханець- член сім´ї , а як же???
sashik77• 28 марта 2022
Ответ дляSomik
Вот это у вас разброс))) ДеЦкие и анал
А мене зацікавило анал і свекруха
Mira29-c3c3• 28 марта 2022
Ответ дляSakura-18cb
Ну я не такая уж и ханжа…вокруг сплошь и рядом эта аморальщина.
На работе куда ни глянь везде они🙈
Де ж ви працюєте ?
автор Sakura-18cb • 28 марта 2022
Ответ дляsashik77
Думаю, что борщ ядреный получился - в смысле наваристый🙃😉
sashik77• 28 марта 2022
Ответ дляSakura-18cb
І не кажіть.
malva08• 28 марта 2022
Ответ дляПельмешка9
В военное время секса нет
Уявляєте, він є)) Особливо щасливі зараз ходять жіночки і дівчата, які живуть недалеко від військових частин
Татьяна-bfd8• 28 марта 2022
Любовники или на войне или уже за границей сидят. Приходится в одиночестве дамам время коротать
Somik• 28 марта 2022
Ответ дляsashik77
А мене зацікавило анал і свекруха

автор Sakura-18cb • 28 марта 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Де ж ви працюєте ?
Об этом умолчу, а то всплывут другие вопросы, совсем неудобненькие😎
Mira29-c3c3• 28 марта 2022
Ответ дляSakura-18cb
🤣
ok1904• 28 марта 2022
Ответ дляAlina1504
Анонимов нет - личных тем нет
Может быть пускай хоть в разделе он/она сделают анонимность
Платную.
malva08• 28 марта 2022
Ответ дляSakura-18cb
Ну розкажу вам одну історію)) До моєї знайомої волонтерки на днях приходить військовий за речами для дружини і дочки, щоб переслати в ін.місто. На другий день він повертається і відверто пропонує їй чашку кави і секс, бо вже місяць в чоловічій компанії)) Знайома йому відмовила і тепер її мучить совість, чи повинна вона була йому дати, як варіант волонтерської допомоги для зсу
ok1904• 28 марта 2022
Ответ дляMy Business
я більше за темами про свекрух сумую.
ну й за трусами. й всім, що з ними пов язано.
І за тим яким туалетним папером користуватися. Це для мене вибух мозку був і такі теми виходили легко в топ, довгограючі
ok1904• 28 марта 2022
Ответ дляSomik
Магнолія, ЄС. Тпм вже тепло. Знайома ( біженка) ще на мин тижні фотки з Італії показувала
автор Sakura-18cb • 28 марта 2022
Ответ дляmalva08
Вот так и отправляй мужей одних…говорили на работе, иди становись на учёт в военкомат…
автор Sakura-18cb • 28 марта 2022
Вот вам фото квиточок)))
malva08• 28 марта 2022
Ответ дляSakura-18cb

Думаю, не всі такі)) А може то не зря вирішили ввести жін.військ. обов´язок перед війною Типу сімейний підряд
ok1904• 28 марта 2022
Ответ дляmalva08
Блеск, але не дивно, як каже мій чоловік , що під час війни сексу набагато більше треба і хочеться, це ще німецькі фізіологи під час 2 Світової довели, навіть в конц.таборах люди сексилися.
Somik• 28 марта 2022
Ответ дляok1904
Ещё пару дней назад не было, а сегодня прошли, у многих во дворах красота такая