Арестович 4 тижні вів всю країну до злиття, і навіть перемоги тепер уже не перемоги "а все по плану"?
KateFrosty• 29 марта 2022
Арестович вів? Персонально? Він не генерал і не військовий при ділі, щоб когось кудись вести. При чому тут він?
Color never seen before• 29 марта 2022
А можно уточнить что конкретно он сказал, а то ничего непонятно за что в этот раз его ругаем?
Julia 2020• 29 марта 2022
Ответ дляDamianaD
Автор, як Арестович злив Україну? Можна конкретніше?
ну как же, загримировался и вместо Петра подпись в Минске поставил в 2015
Ответ дляlisulya
Что случилось? Расскажите, плиз, вкратце
я не в курсе пока, услышала что Украина отказалась от крыма и еще такое только что на советчице прочитала:
Доповнення до статусу нейтралітету, запропонованого Україною на переговорах:
Військові навчання з іноземними військами на території України відбуватимуться тільки за згодою країн-гарантів, - український перемовник Олександр Чалий
До складу гарантів входитиме Росія.
Тобто нам потрібно буде іти до Росії просити згоду навіть на навчання.
До складу гарантів входитиме Росія.
Анастасія Серебрякова• 29 марта 2022
Арестович сам говорив що він лиш медійне лице представлений від офісу президента для людей, це його основна задача наразі, він є радником але нічого невирішує..
Анастасія Серебрякова• 29 марта 2022
Ответ дляexotic
До складу гарантів входитиме Росія.
від Криму ніхто невідмовлявся, послухайте все уважно, там буде окремий пункт за Крим прописаний.
Ответ дляexotic
До складу гарантів входитиме Росія.
Чую дзвін, та не знаю де він ....