Куда можно пожаловаться на таких уродов??
Вот уж действительно, соотечественники, радуют!
Аренда квартиры на олх - 1300 долларов квартира, 3500 долларов - аренда дома в месяц!!
У меня нет слов....
Ответ дляMy Business
у тих, що 24-25 лютого ринулись з києва - не було вже дому????
по таких цінах, як ви тут пишите, живуть ті, в кого є все.
і втекли вони відразу.
ті, в кого не стало дому, по родичам, по школам, а не по віллам Закарпаття!!! біженців з Маріуполя, Ірпеня майже немає за кордоном. зате там повно з інших, безпечних міст.
не думали??? не чули????
так включайте макітру!!!
і втекли вони відразу.
не думали??? не чули????
так включайте макітру!!!
так они ехали дальше, потому что не все могут достать из кармана 1 тыс долл. в Украине они могли бы снимать жилье за адекватные деньги и даже работать, вместо этого ютятся в спортзалах Европы, ну или если повезло у чужих людей
My Business• 30 марта 2022
Ответ длясоняшка
я теж не їду на ЗУ, бо в мене немає дурних грошей.
Ответ дляMy Business
все я розумію. і нікого не засуджую.
для мене біженці з Маріуполя - це реальні біженці.
Реальные беженцы это все кто покинул свои дома.
И никто не знает куда прилетит завтра..и люди не хотят с детьми сидеть и ждать...
А многие ждали ..и все таки приняли решение уехать в безопасность
Rabbit2012• 30 марта 2022
Мои друзья в Киеве ни у одного из своих квартирантов на время вп аренду не берут, причем там приличные квартиры и сумма за них. Это и человеческая и гражданская позиция. Многих моих друзей приютили люди в Ровно, Хмельницком- потрясающие и очень отличающиеся от ЗУ. У людей позиция такая, никаких денег, война, помогаем, чем можем. Низкий им поклон.
My Business• 30 марта 2022
Ответ дляБуко
у когось є можливість оплатити, але він не робить цього.
а в когось немає, бо втратив все.
ось в чому різниця.
ті, хто виїхав 24 на авто - забрали речі, гроші.
а ті, хто тікав лісами пішки не могли цього вже зробити.
бачите різницю чи й досі ні???
а в когось немає, бо втратив все.
ось в чому різниця.
бачите різницю чи й досі ні???
Ответ дляMy Business
жінко, залиште свій запил. всім важко.
якщо ви дійсно потребуєте - впевнена, вам допоможуть. і люди, і відповідні держ служби, і родичі.
Что вы так прицепились к родЫчам?? Стесняюсь спросить, чем они могут помочь? Поселить к себе на голову на неопределенный период времени?
Ответ дляMy Business
а в когось немає, бо втратив все.
ось в чому різниця.
бачите різницю чи й досі ні???
а в когось немає, бо втратив все.
ось в чому різниця.
бачите різницю чи й досі ні???
Ни, не бачу.
В Польше не спрашивают сколько у тебя чемоданов и грошей.
Принимают всех одинаково.
My Business• 30 марта 2022
Ответ дляАюшка
Підтримать морально чи матеріально, поселити в себе на період, доки знайдете житло. ніхто не говорить, що на завжди.
звідки ви тікали на ЗУ? чому саме ЗУ?
My Business• 30 марта 2022
Ответ дляБуко
Ни, не бачу.
Принимают всех одинаково.
так ось тим, хто з чемоданами і грошима треба совість мати. й не займати безкоштовні місця. можеш оплатити - плати.
Oksana0612• 30 марта 2022
Ответ дляАюшка
А кому некуда возвращаться? Что тем делать??
Вона пропонує всім їхати з Західної частини України.
My Business• 30 марта 2022
Ответ дляАюшка
ну якщо ви й до родичів з такою лексикою: уроди, афигели...
то, звичайно, ніхто не допоможе.
вся країна в біді. потрібно не сваритись, а єднанись і допомагати один одному.
то, звичайно, ніхто не допоможе.
Ответ дляMy Business
звідки ви тікали на ЗУ? чому саме ЗУ?
Мои родственники не могут поддержать материально, у многих сейчас тяжелое материально положение, да и навязываться я не хочу!
Я уже писала, что я с Мариуполя.
Рассматривала много разных городов - Черновцы, Каменец-Подольский, Винницкая область и честно фигею от цен на аренду!!
Я уже писала, что я с Мариуполя.
My Business• 30 марта 2022
Ответ дляАюшка
Я уже писала, что я с Мариуполя.
вибачте, я не бачила, звідки ви. співчуваю.
я вірю, що ціни жесть.
Rabbit2012• 30 марта 2022
Ответ дляMy Business
а в когось немає, бо втратив все.
ось в чому різниця.
бачите різницю чи й досі ні???
а в когось немає, бо втратив все.
ось в чому різниця.
бачите різницю чи й досі ні???
Ну так, а хто винуватий, що в одних була можливість виїхати, в інших ні? Тепер такі ось, як ви підходять до мого авто біля приватного будинку на київських номерах і цькують, чого приперлися? Сидіть у себе в столиці. Кожному телепню не докажешь, що таке Київ і як всі 24 поїхали по селам і дачам у Бучу, Гостомель, Макарів. Що люди витерпіли. Мої друзі виїхали 24 з Києва до Чернігівської області, попалим в окупацію, с дітьми 4-5 років , днями без їжі і води під прицілом орків. Повзли полем 5 годин під танковими обстрілами, сиві геть всі. А приїхали до Львова, таксист 1000 гривень драв за проїзд , хазяїн квартири замість 800 за домовленістю вирішив здерти 2500. Це питання совісті і людяності. Її у більшості людей в західній частині нашої держави, вибачте, немає. Їм ( звичайно не всім, є багато порядних ) війна- це заробіток.
My Business• 30 марта 2022
Ответ дляRabbit2012
у свій час я мала справу з будівельниками з ЗУ. так у мене з тих пір дуже змінилась думка про людей з ЗУ. в розвідку я з ними не піду. продадуть.
Pauderpuff• 30 марта 2022
Ответ дляRabbit2012
Да, мы тоже вот в Виннице остановились на ночь,так с нас за ночлег денег не взяли и ужин принесли. А на ЗУ всего и не рассказать о ’тёплом’ приёме, я прямо под впечатлением
Как аргумент в таких темах часто пишут, что много кто сдал на ЗУ квартиру бесплатно или за коммуналку. В реальности ни знаю ни одного своего знакомого из Харькова, кто жил бы на таких условиях. За 700- 800 грн в сутки это минимум в Прикарпатье - не суперотели с заменой постелей и форелью, а частные домики или небольшие садыбы. Самый дешевый вариант я знаю в квартире без отопления в Ковеле 4000 грн в месяц + свет. Полтава от 7 до 10 тысяч квартиры и снять уже очень сложно.
БОльшая часть уехала в Европу, так как выезжали в одних трусах и денег на съем просто не было. Да, я не могу сказать за весь Харьков. Но выехавших друзей, клиентов и знакомых у меня достаточно.
Возможно есть такие бескорыстные люди, крепкого им здоровья, но в реальности не знаю ни одного случая. И да - люди готовы платить из сбережений, халявы никто не ищет, но не по 20-30 тысяч в месяц
Mira29-c3c3• 30 марта 2022
Ответ дляElenaMari
За 1000 дол. на западной кто до войны снимал? Там что было море , горы, в горах цены дешевле намного были. Я считаю нужно западную проучить уежать от туда, люди сами виноваты туда едут и деньги выкидывают лишние. Полно городов Украины с украинцами.
Вам не надоїло в кожній темі відгавкуватися?Провчити вона хоче .Корону поправте трохи …
My Business• 30 марта 2022
Ответ дляEvgesha_
я знаю людей, які безкоштовно знімають будинок. від луцька недалеко. за комуналку.
але будинок без туалету, ванни, води.
My Business• 30 марта 2022
Ответ дляRabbit2012
не всі поїхали.
пару млн сидить в києві.
My Business• 30 марта 2022
Ответ дляEvgesha_
Скоро потеплеет, я куплю на оставшиеся деньги палатку и буду жить в лесу, условия будут равнозначные(
отож.
але є люди, які й тому раді.
і є ті, хто поділиться останнім.
а наживаються буржуї. вони були до війни, є і під час.
але є люди, які й тому раді.
і є ті, хто поділиться останнім.
Mira29-c3c3• 30 марта 2022
Ответ дляMy Business
але будинок без туалету, ванни, води.
і я знаю багато сімей ,які здали житло безкоштовно .Але про це чомусь теми не створює ніхто .
Oksana0612• 30 марта 2022
Як аргумент напишу, що такої кількості авто люкс сегменту Львів та область ще не бачили. Попит формує пропозицію.
My Business• 30 марта 2022
Ответ дляRabbit2012
так поясніть людям, чому ви тікали з києва 24.
здать столицю - здать країну. столиця завжди найбезпечніше місце.
My Business• 30 марта 2022
Ответ дляOksana0612