Дівчата, ситуація наступна, я замовляла сукню для себе, мали шити індивідуально під мої параметри. Пишу сьогодні в магазин щоб повернули завдаток, вони написали що сукня готова , вони працюють , можуть відправити . Але я немаю можливості зараз забрати замовлення. Як правильно вийти з цієї ситуації ?
Амазонка-3bef• 30 марта 2022
В моєї племінниці було замовлене весільне плаття, але в зв´язку з війною вони одружилися на місяць раніше, без весілля. А за плаття всерівно платила, бо це індивідуальне замовлення, його не можна відмінити
Виктория_1807• 30 марта 2022
Если индивидуальный пошив - только забирать.
Не можете забрать - договаривайтесь, что заберёте позже. Или пусть на родственников отправят.
serebro16-72be• 30 марта 2022
Ответ дляPlnm
Вечірня, сукня дорога
Тоді після війни заберете. Згодиться десь вийти
serebro16-72be• 30 марта 2022
Ответ дляPlnm
Вечірня, сукня дорога
Або тоді прощайтесь із завдатком. Там багато було?
harchushyn• 30 марта 2022
Ответ дляPlnm
Дійсно чому?
війна , бомби летіли , стріляли
Ну теми ж на порадниці ви знайшли час писати, то чому не написали,що не потрібно шити сукню?
КВІТКА-6965• 30 марта 2022
Ответ дляPlnm
Дійсно чому?
війна , бомби летіли , стріляли
А зв´язку у вас не було?
Працівники магазину не будуть за вас оплачувати, правда ж?
Скажіть, що заберете пізніше.
serebro16-72be• 30 марта 2022
Автор...война закончится, заберёте платье , пойдёте в ресторан и будете звездой.
harchushyn• 30 марта 2022
Ответ дляPlnm
Все шили вони , я не купувала тканину
Тобто,ви розумієте що ви саме хочете?
Думаєте, ви хороша людина після цього?
Люди купили за власні кошти тканину , не враховуючи роботу , а ви хочете завдаток назад???
От бля,
Думаєте, ви хороша людина після цього?
От бля,
harchushyn• 30 марта 2022
Ответ дляPlnm
Все шили вони , я не купувала тканину
Автор, а як ви думаєте,для чого люди дають завдаток?
От до чого.?
harchushyn• 30 марта 2022
От розумію,що змінилися обставини,нема можливості забрати і оплатити працю,роботу виконавців. Тоді завдаток покриває хоча б вартість тканини чи її частину.
Але ХОТІТИ забрати завдаток-це дно.
harchushyn• 30 марта 2022
Ответ дляPlnm
Дійсно чому?
війна , бомби летіли , стріляли
То нічо,що вони вам підчас війни,під бомбами шили замовлення?
Татьяна123• 30 марта 2022
Ничего они вам не должны возвращать. Сумма залога это их компенсация части убытков от вашей безответственности.