rudko1992• 30 марта 2022

Арестович про вчерашние переговоры

Хоть его я и не люблю и не пищала от него как многие, скажу, что он меня даже бесил, но это видео мне понравилось.

Ссылку прикрепляю.

Это о результатах вчерашних переговоров.
Видео снял для людей, которые орали, что переговоры это зрада и поносили в комментариях на фейсбуке, что страну слили и с рашкой договариваться нельзя.

14 минут потратите время и посмотрите.

Отдельно понравилось, что он сказал, про диванных экспертов, которые хотят капитуляцию москвы и которые хотят выбивать рашку из Крыма, сказал что такие люди это клинический случай. Так как эти фантазии нереальны.

Lilittte• 31 марта 2022
Ответ дляrudko1992
А что Чечня? В Хасавюртских соглашениях были другие страны, которые выступали гарантами?
А какие гарантии они дают сейчас ?
«Может закроют небо»?
Ну да,закроют как и сейчас закрыли
И Англия уже солилась
По итогу гарантии будет от Пупуановой Гвинеи

Iruna2008• 31 марта 2022
Ответ дляФантуля
Я вас умоляю, мы уже подписывали, в обмен на я.о) завтра в европе поменяется власть на более лояльные к рашке, и те гарантии можно будет прикрепить в туалетах)
1000%
На мою думку тільки НАТО є гарантією безпеки, яке нажаль нам не світить , хіба якщо путін здохне то може щось зміниться !
Безимени890123• 31 марта 2022
Ответ дляagata116
без зброї ніхто і нічого не зробить!
А наш президент главнокомандующий нашої армії!
так шо всі ЗСУ його слухають і ви теж не відставпйте
Головнокомандувач у нас направду чудова талановита людина, справжній профі, Залужний! А що може знати про тактику і стратегію людина,яка про війну знає лише з анекдотів про Чапаєва. Але респект президенту, в нього достало розуму призначити на посаду Залужного
kamilla11• 31 марта 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ага, и поэтому наши ЗСУ говорят что решение принимать будут они, а не Зе))
А вот это прекрасно !)
Реверанс• 31 марта 2022
Я не розумію навіщо було це все .
Поясніть мені .
Розмінувати перешийок , впустити ворогів , а потім затіяти цю всю бійню , знищивши тисячі людей , тисячі залишивши сиротами і інвалідами ..
Стерши в пил стільки міст , вигнавши за кордон мільйони жінок і дітей , половина з яких не повернеться .
А ті , що вивезла росія і забрала у них паспорти ?
Олександр Чалий і оцю гидотну істоту витягли з нафталіну у якості переговорника ..
А так він пояснював окупацію Криму і Донбасу у 2014 ому !
’Є чотири причини того, що сталося з Україною в 2014 році: геополітичний конфлікт між колективним Заходом і Росією, геоекономічна війна за нашу країну між ЄС та Росією, постколоніальна суперечність між Україною та Росією, а також відсутність єдності і протиріччя в українському суспільстві’.
Тобто, не агресія Росії була причиною війни, а ’протиріччя в українському суспільстві’.
Добре, що слідом за росіянами не сказав про ’громадянську війну’.
MariyaT• 31 марта 2022
Ответ дляБезимени890123
Не брешіть! От реально, не брешіть! Зброї є і до бісового дідька скільки. Чого не вистачає, то коптерів, високотехнологічних засобів відстеження, планшетів потужних.
Де?
автор rudko1992 • 31 марта 2022
Ответ дляLilittte
А какие гарантии они дают сейчас ?
«Может закроют небо»?
Ну да,закроют как и сейчас закрыли
И Англия уже солилась
А где гарантии что эти страны, которым вы не верите, будут дальше нам помогать с оружием и прочим? А не возьмут и сольются рано или поздно?
Маня..• 31 марта 2022
Ответ дляYana560
А мне он не нравится, я люблю правду,а не лапшу на ушах
Не знала что он актером был
Маня..• 31 марта 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
этот мужчина мне нравится 👍

Безимени890123• 31 марта 2022
Ответ дляMariyaT
Де?
Що ’де’?
Lilittte• 31 марта 2022
Ответ дляMariyaT
Ну це тільки моя думка і те, що помітила и що коментарі деякі зустрічаю.
1. Ціни на пальне ростуть із-за війни.
Живу в Німеччині - ціни тут з травня як скажені ростуть - щоб змусити всіх пересісти на електроавтомобіли.
2. Десь проскакувала інфа, що треба податки піднімати із-за біженців.
3. Гааааз. Ну ви зрозуміли - нагорі профітують, а кажуть, що війна винна.
4. Дружбу з рашею втрачати не хочуть і вааабщє росіяни це не путін. Тому... це в школах дітям віщають.

Це все скласти і мені тенденція не подобається. Також кількість і масивність дези з боку раші та проплачених діячів дуже і дуже негативний наслідок має. Так - більшість розуміє що коїться. Але дуже важливо розповсюджувати що коїться. Дуже. Я спілкуюсь з різними людьми із різних країн. В них по новинах не все показують. Як Марія Єфросиніна казала - не можна дати їм забути чи перетворити це на тему для кави. Самі росіяни розповсюджують дуже багато негарного. То ще та боротьба.
Да,я тоже слышала такое.
В Австрии вообще плакаты по городу-если тебе хуже от санкций,чем раше,посигналь и куча сигналящих(
автор rudko1992 • 31 марта 2022
Ответ дляРеверанс
Я не розумію навіщо було це все .
Поясніть мені .
Непонятен ваш вопрос ’навіщо було все це’ ? Они напали на нас вообще-то. Кто бойню затеял? Мы обороняемся
Фантуля• 31 марта 2022
Ответ дляrudko1992
Им общество их не позволит, не смогут они сказать мол простите , но мы украину бросаем .
автор rudko1992 • 31 марта 2022
Ответ дляФантуля
Ага, значит договор с этим странами фуфло, потому, что они сольются. А оружие они нам дальше будут давать, бо общество не простит. Да уж
kamilla11• 31 марта 2022
Ответ дляРеверанс
Я не розумію навіщо було це все .
Поясніть мені .
Это арестович сказал ???
Не чіпай - вб ю• 31 марта 2022
Ответ дляРеверанс
Я не розумію навіщо було це все .
Поясніть мені .
В моем понимании изначально был договорняк. Но видимо не с Зе, а с кем то менее значимым. Как могли, подготовили все к приему гостей. Но по факту вторжения все пошло не так: то ли ЗСУ встали на дыбы и отказались пропускать войска, то ли даже сам Зе.
Но так или иначе, ожидаемой зрадоньки не произошло. Может не зря убили на какой то там день войны кого то там депутата или члена правительства, не помню его ФИО?
lisulya• 31 марта 2022
Ответ дляФантуля
Какое общество? Перестанут крутить ролики о войне в Украине по телевизору, забудет о вас и общество.
Сильно Вы высматривали где какие конфликты по миру как проходят ежедневно?
Реверанс• 31 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Это арестович сказал ???
Чалий сказав.
Переговорщик тепер
Безимени890123• 31 марта 2022
Ответ дляsnejs
Кто бы ее рвал на куски и забирал оружие?
Так для зброї має бути потужна економіка, а де під санкціями та економіка? Буде собі дурне північна корея варіант 2:0. А на шмаття сама розпадеться. Чи ви думаєте, кадиров навічно? Нема бабла, нема кадирова. А Татарстан? А довготривала оренда Китаєм таки є і буде.

автор rudko1992 • 31 марта 2022
Только что в молнии написали
83% россиян поддерживают Путина. С начала войны его поддержка выросла на 10%

Это данные социологической компании ’Левада-Центр’, считающейся независимой от российских властей.

А еще 69% россиян полагают, что страна двигается в правильном направлении. Их тоже стало на 10% больше, чем до вторжения.
И кто верит, что хуйло свергнут?? Это зомби
Фантуля• 31 марта 2022
Ответ дляlisulya
Ну значит нельзя дать забыть, и нельзя самим забыть ... нельзя слив, подавать как победу )
kamilla11• 31 марта 2022
Ответ дляРеверанс
Чалий сказав.
Переговорщик тепер
Вот уж для кого деньги не пахнут

Т е не собственное раздолбайство в виде пофигизма к собственной армии и отказ от ядерного , и не агрессия раши является причиной войны ?
Реверанс• 31 марта 2022
Ответ дляМаня..
https://youtu.be/UOBggWPw7GY
Оця баба-мужик, воєнний експерт ,разведчік і психолог.
Держіть мене семеро.
Фантуля• 31 марта 2022
Ответ дляrudko1992
Только что в молнии написали

Это пока им не очень больно, а вот когда чечня потребует свою мзду а ее не будет, то станет больно .
kamilla11• 31 марта 2022
Ответ дляФантуля
И Татарстан
Безимени890123• 31 марта 2022
Ответ дляlisulya
Тим шо дали, тим і воно. Але далеко не тим, чим хотілося б. Вам вже прямим текстом, навіть ті яких поставили заспокоювати, і ті кажуть - нема чим. А ви все не вірите.
Арестовіч навіть в цьому відео проговорився - оборонки нема.
І економіки нема.
Ви знаєте скільки одна ракета ПВО коштує? Ви знаєте скільки нам їх доводиться використовувати за 1 день? Ви не забули, що ми не Емірати, а Україна?
Ах, да! Вам же арестович сказав, що оборонки нема, та тільки заводи оборонпрому перевели на 24/7. Ну то таке, йому не сказали чи він вам не повідомив. І економіки нема, але пенсії є, субсидії прийшли, виплати всі є, доречі, пальне не дорожчає. Але ніт, арестович вам сказав, всепропало, а він брехати не буде.
kamilla11• 31 марта 2022
Ответ дляБезимени890123
Топливо подорожало
Остальное все правильно
автор rudko1992 • 31 марта 2022
Ответ дляФантуля
У нас есть время ждать пока до них дойдёт? Там туго доходит.... А за это время у нас люди погибают. Только не надо опять писать, чтоб все выехали
lisulya• 31 марта 2022
Ответ дляФантуля

Это как Вы собираетесь не дать забыть? Как Талибан чтоли?
Безимени890123• 31 марта 2022
Ответ дляrudko1992
Арестович нравился всем раньше, когда он позитив вещал.
А тут сказал реальные вещи ’нема чим’
Не воспринимают, считают что он брешет,советчицы лучше знают, что оружия у нас дохренища
Ну ще раз! Підніміть статистику по забезпеченню, по ленд-лізу. Так це тільки офіційно і ми бачимо лиш малу толіку. Але, давайте, і надалі вірте ’військовому експерту’ з освітою актора.