Хоть его я и не люблю и не пищала от него как многие, скажу, что он меня даже бесил, но это видео мне понравилось.
Ссылку прикрепляю.
Это о результатах вчерашних переговоров.
Видео снял для людей, которые орали, что переговоры это зрада и поносили в комментариях на фейсбуке, что страну слили и с рашкой договариваться нельзя.
14 минут потратите время и посмотрите.
Отдельно понравилось, что он сказал, про диванных экспертов, которые хотят капитуляцию москвы и которые хотят выбивать рашку из Крыма, сказал что такие люди это клинический случай. Так как эти фантазии нереальны.
Ссылку прикрепляю.
14 минут потратите время и посмотрите.
Ответ дляФантуля
Я вас умоляю, мы уже подписывали, в обмен на я.о) завтра в европе поменяется власть на более лояльные к рашке, и те гарантии можно будет прикрепить в туалетах)
1000%
На мою думку тільки НАТО є гарантією безпеки, яке нажаль нам не світить , хіба якщо путін здохне то може щось зміниться !
Безимени890123• 31 марта 2022
Ответ дляagata116
без зброї ніхто і нічого не зробить!
А наш президент главнокомандующий нашої армії!
так шо всі ЗСУ його слухають і ви теж не відставпйте
Головнокомандувач у нас направду чудова талановита людина, справжній профі, Залужний! А що може знати про тактику і стратегію людина,яка про війну знає лише з анекдотів про Чапаєва. Але респект президенту, в нього достало розуму призначити на посаду Залужного
Я не розумію навіщо було це все .
Поясніть мені .
Розмінувати перешийок , впустити ворогів , а потім затіяти цю всю бійню , знищивши тисячі людей , тисячі залишивши сиротами і інвалідами ..
Стерши в пил стільки міст , вигнавши за кордон мільйони жінок і дітей , половина з яких не повернеться .
А ті , що вивезла росія і забрала у них паспорти ?
Олександр Чалий і оцю гидотну істоту витягли з нафталіну у якості переговорника ..
А так він пояснював окупацію Криму і Донбасу у 2014 ому !
’Є чотири причини того, що сталося з Україною в 2014 році: геополітичний конфлікт між колективним Заходом і Росією, геоекономічна війна за нашу країну між ЄС та Росією, постколоніальна суперечність між Україною та Росією, а також відсутність єдності і протиріччя в українському суспільстві’.
Тобто, не агресія Росії була причиною війни, а ’протиріччя в українському суспільстві’.
Добре, що слідом за росіянами не сказав про ’громадянську війну’.
Поясніть мені .
Ответ дляLilittte
А какие гарантии они дают сейчас ?
«Может закроют небо»?
Ну да,закроют как и сейчас закрыли
И Англия уже солилась
По итогу гарантии будет от Пупуановой Гвинеи
«Может закроют небо»?
Ну да,закроют как и сейчас закрыли
И Англия уже солилась
А где гарантии что эти страны, которым вы не верите, будут дальше нам помогать с оружием и прочим? А не возьмут и сольются рано или поздно?
Ответ дляMariyaT
Ну це тільки моя думка і те, що помітила и що коментарі деякі зустрічаю.
1. Ціни на пальне ростуть із-за війни.
Живу в Німеччині - ціни тут з травня як скажені ростуть - щоб змусити всіх пересісти на електроавтомобіли.
2. Десь проскакувала інфа, що треба податки піднімати із-за біженців.
3. Гааааз. Ну ви зрозуміли - нагорі профітують, а кажуть, що війна винна.
4. Дружбу з рашею втрачати не хочуть і вааабщє росіяни це не путін. Тому... це в школах дітям віщають.
Це все скласти і мені тенденція не подобається. Також кількість і масивність дези з боку раші та проплачених діячів дуже і дуже негативний наслідок має. Так - більшість розуміє що коїться. Але дуже важливо розповсюджувати що коїться. Дуже. Я спілкуюсь з різними людьми із різних країн. В них по новинах не все показують. Як Марія Єфросиніна казала - не можна дати їм забути чи перетворити це на тему для кави. Самі росіяни розповсюджують дуже багато негарного. То ще та боротьба.
1. Ціни на пальне ростуть із-за війни.
Да,я тоже слышала такое.
В Австрии вообще плакаты по городу-если тебе хуже от санкций,чем раше,посигналь и куча сигналящих(
Ответ дляРеверанс
Я не розумію навіщо було це все .
Поясніть мені .
Непонятен ваш вопрос ’навіщо було все це’ ? Они напали на нас вообще-то. Кто бойню затеял? Мы обороняемся
Ответ дляРеверанс
Я не розумію навіщо було це все .
Поясніть мені .
Это арестович сказал ???
Не чіпай - вб ю• 31 марта 2022
Ответ дляРеверанс
Я не розумію навіщо було це все .
Поясніть мені .
В моем понимании изначально был договорняк. Но видимо не с Зе, а с кем то менее значимым. Как могли, подготовили все к приему гостей. Но по факту вторжения все пошло не так: то ли ЗСУ встали на дыбы и отказались пропускать войска, то ли даже сам Зе.
Но так или иначе, ожидаемой зрадоньки не произошло. Может не зря убили на какой то там день войны кого то там депутата или члена правительства, не помню его ФИО?
Ответ дляФантуля
Им общество их не позволит, не смогут они сказать мол простите , но мы украину бросаем .
Какое общество? Перестанут крутить ролики о войне в Украине по телевизору, забудет о вас и общество.
Сильно Вы высматривали где какие конфликты по миру как проходят ежедневно?
Безимени890123• 31 марта 2022
Ответ дляsnejs
Кто бы ее рвал на куски и забирал оружие?
Так для зброї має бути потужна економіка, а де під санкціями та економіка? Буде собі дурне північна корея варіант 2:0. А на шмаття сама розпадеться. Чи ви думаєте, кадиров навічно? Нема бабла, нема кадирова. А Татарстан? А довготривала оренда Китаєм таки є і буде.
Только что в молнии написали
83% россиян поддерживают Путина. С начала войны его поддержка выросла на 10%
Это данные социологической компании ’Левада-Центр’, считающейся независимой от российских властей.
А еще 69% россиян полагают, что страна двигается в правильном направлении. Их тоже стало на 10% больше, чем до вторжения.
И кто верит, что хуйло свергнут?? Это зомби
Ответ дляlisulya
Ну значит нельзя дать забыть, и нельзя самим забыть ... нельзя слив, подавать как победу )
Ответ дляrudko1992
Только что в молнии написали
Это пока им не очень больно, а вот когда чечня потребует свою мзду а ее не будет, то станет больно .
Безимени890123• 31 марта 2022
Ответ дляlisulya
Тим шо дали, тим і воно. Але далеко не тим, чим хотілося б. Вам вже прямим текстом, навіть ті яких поставили заспокоювати, і ті кажуть - нема чим. А ви все не вірите.
Арестовіч навіть в цьому відео проговорився - оборонки нема.
І економіки нема.
Ви знаєте скільки одна ракета ПВО коштує? Ви знаєте скільки нам їх доводиться використовувати за 1 день? Ви не забули, що ми не Емірати, а Україна?
І економіки нема.
Ах, да! Вам же арестович сказав, що оборонки нема, та тільки заводи оборонпрому перевели на 24/7. Ну то таке, йому не сказали чи він вам не повідомив. І економіки нема, але пенсії є, субсидії прийшли, виплати всі є, доречі, пальне не дорожчає. Але ніт, арестович вам сказав, всепропало, а він брехати не буде.
Ответ дляБезимени890123
Топливо подорожало
Остальное все правильно
Безимени890123• 31 марта 2022
Ответ дляrudko1992
Арестович нравился всем раньше, когда он позитив вещал.
А тут сказал реальные вещи ’нема чим’
Не воспринимают, считают что он брешет,советчицы лучше знают, что оружия у нас дохренища
А тут сказал реальные вещи ’нема чим’
Ну ще раз! Підніміть статистику по забезпеченню, по ленд-лізу. Так це тільки офіційно і ми бачимо лиш малу толіку. Але, давайте, і надалі вірте ’військовому експерту’ з освітою актора.