Позвонила мама, що хтось знайомий з воєнкома сказав що нашу обл сьогодні так сказать зацепить. Яка обл не пишу не питайте. Короче, блін ну нада було їй таке сказать, вся на нервах аж трусить. Чоловік на роботі я з дітьми дома. Було таке що вам тоже таке казали і дійсно щось траплялось?
Блін, прийшла сіла в ноут, щоб пошукати що робити і як рятуватись при застосуванні зброї з аміаком, хлором і т.д., бо прийшла мама з роботи і у них там сьогодні усі про це говорять. І зайшла сюди, і тут триндець... Ну , не знаю, що і сказати. У мене знайомих, які дзвонять з воєнкомата і про щось попереджають - немає. Тому і ведусь на отакі всякі панічні атаки.
diamond_shop• 31 марта 2022
Ответ дляjabubu
Слушайте, вы задрали уже сегодня своими темами дебильными. Идите в рашке сейте панику. 100500 тема за сегодняшний день
вона гроші одробляє, методичка нова прийшла
Ответ дляirkin
Ну нам не говорили такого, но нас зацепило. Было 2 дня назад 3 прилёта в город впервые за всю войну. Так что никто не может сказать точно. Бывает пугают-пугают, и ничего, а бывает вот так неожиданно. Сейчас нигде в Украине нет уверенности, что не прилетит в этот раз.
Хмельницкий?
povitrulia• 31 марта 2022
До чого тут запугіваніє і паніка, всі розслабились дуже, сірена- значить в укриття, прилетіти може насправді куди завгодно, на щастя 9 з 10-ти наші збивають, а далі як пощастить
Дякую всім за відповіді, комусь за відповіді а комусь за хамство. Закриваю тему