Анжелика93@• 31 марта 2022

Хтось сказав а я на нервах

Позвонила мама, що хтось знайомий з воєнкома сказав що нашу обл сьогодні так сказать зацепить. Яка обл не пишу не питайте. Короче, блін ну нада було їй таке сказать, вся на нервах аж трусить. Чоловік на роботі я з дітьми дома. Було таке що вам тоже таке казали і дійсно щось траплялось?
DamianaD• 31 марта 2022
Ответ дляАнжелика93@
Навіть не знаю( Ніби каже що сірйозно все. Мама в мене з невеликого містечка каже деякі уже сидять в погрібах
Який сьогодні день війни?
А ви ще думаєте чи все серйозно

XXXOLYA• 31 марта 2022
Блін, прийшла сіла в ноут, щоб пошукати що робити і як рятуватись при застосуванні зброї з аміаком, хлором і т.д., бо прийшла мама з роботи і у них там сьогодні усі про це говорять. І зайшла сюди, і тут триндець... Ну , не знаю, що і сказати. У мене знайомих, які дзвонять з воєнкомата і про щось попереджають - немає. Тому і ведусь на отакі всякі панічні атаки.
sashik77• 31 марта 2022
Цілий день одне й те саме...
LyudaT• 31 марта 2022
Ответ дляserebro16-72be
Про мою тоже сказали ещё и время точное. Не знаю или верить но страшно.
На 16:00? Это наверное всем в о ласти сказали...
serebro16-72be• 31 марта 2022
Ответ дляLyudaT
Дааа
LyudaT• 31 марта 2022
Ответ дляserebro16-72be
Дааа
Уже отбой. Всё ок. Думаю, когда реально что-то будет, об этом никто не предупредит.
BloomBom• 31 марта 2022
Я уже на такое внимания не обращаю
diamond_shop• 31 марта 2022
знову номерний нік та доволі свіжа реєстрація - нова методичка?
sashik77• 31 марта 2022
Ответ дляDamianaD
Який сьогодні день війни?
А ви ще думаєте чи все серйозно
У автор рейтинг - 0

diamond_shop• 31 марта 2022
Ответ дляjabubu
Слушайте, вы задрали уже сегодня своими темами дебильными. Идите в рашке сейте панику. 100500 тема за сегодняшний день
вона гроші одробляє, методичка нова прийшла
caramel35• 31 марта 2022
Ответ дляirkin
Ну нам не говорили такого, но нас зацепило. Было 2 дня назад 3 прилёта в город впервые за всю войну. Так что никто не может сказать точно. Бывает пугают-пугают, и ничего, а бывает вот так неожиданно. Сейчас нигде в Украине нет уверенности, что не прилетит в этот раз.
Хмельницкий?
LyudaT• 31 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Ви вже налякали.
І не сказали область,щоб боялися всі
Такая область - Гоголь, Котляревский)))
povitrulia• 31 марта 2022
До чого тут запугіваніє і паніка, всі розслабились дуже, сірена- значить в укриття, прилетіти може насправді куди завгодно, на щастя 9 з 10-ти наші збивають, а далі як пощастить
sashik77• 31 марта 2022
Ответ дляdiamond_shop
А як жеж. Цілий день тут носяться з криками ховайся.
автор Анжелика93@ • 31 марта 2022
Дякую всім за відповіді, комусь за відповіді а комусь за хамство. Закриваю тему