Переживаю дуже, кума призивають, йому 52 роки, в арміі не був( З роботи дали повістку. пройшов мед. ком. і сьогодні сказали завтра прийти з речами( Зараз на фронті кілька близьких людей. розказують жахливі речі. Хто стикався, його можуть кинути на передову чи в тил, так як не служив? Просим гаписати заяву,що не готовий брати до рук зброю,але він ніяк (
Борисфенка• 01 апреля 2022
Ответ дляgnomik724
нет, не пойдет, более того, в скором времени даже выехать за пределы страны сможет
Отакої. А хто ж тоді вас буде захищати у Києві, мій кум, який в передмісті воює?
Ответ дляБорисфенка
так мы вместе уедем
я уже неоднократно писала, мы своей семьей все сами, нам никто извне не нужен
армия защищает государство и потому подчиняется главнокомандующему, неужели вы этого не знали?
Борисфенка• 01 апреля 2022
Ответ дляeka0904
Вона його у бебібоксі або під спідницею сховає, а нас з вами пошле, бо ми занадто патріотичні, на її думку. Тож нам помирать, а їм жити довго та щасливо. От така логіка
Десь так. Їй та Україна триста літ нецікава, вони з чоловіком кудись дременути зібралися.
Борисфенка• 01 апреля 2022
Ответ дляgnomik724
так мы вместе уедем
Нецікаво жити, коли все знаєш наперед.
Чомусь я зовсім не здивована вашою відповіддю і вашими планами.
Армія захищає рідну землю. Але вам ці слова ні про що не скажуть.
Про корабель і напрямок вам вже сказали раніше, і цілком заслужено.
Саженцы Клубники• 01 апреля 2022
Ответ дляgnomik724
Боже мой, нашла чем хвастаться! Спать с таким сцыкуном не противно? Тьфу!
Ответ дляБорисфенка
Нецікаво жити, коли все знаєш наперед.
а вм то что до той земли? ну вы первая убежали, чего тогда тут писать о ней?
вы понятия не имеете о наших планах, как и мы еще
да вы перед этим кораблем уже давно, жаль не понимете этого)
Борисфенка• 01 апреля 2022
Ответ дляgnomik724
мы может и зибралыся, но за вами и другими патриотками нам не успеть, вы в первых рядах дременули)
Смішні ви. Їдьте, ніхто вас не тримає. На Москву з чемоданом не хотіли, то може хоч у Францію звалите нарешті.
Хоч війна і жорстока, але таки корисна. Буде Україна українською.
Ответ дляgnomik724
Я под Киевом з детьми никуда не уехала. А вы своего ненаглядного собрались за границу вывозить. И после этого еще критикуете женщин с детьми, которые выехали? Что у вас в голове вообще
Ответ дляБорисфенка
тримаэ пока, если вы не в курсе, но ни москвы ни франции в наших планах точно нет
Борисфенка• 01 апреля 2022
Ответ дляeka0904
Вона на Ленку Зеленську рівняється
Саженцы Клубники• 01 апреля 2022
Ответ дляgnomik724
Ее мужики остались государство защищать, а Вы своего мужика под юбкой вывезти собираетесь. Разницу улавливаете?
Ответ дляeka0904
я собралась вывозить? с чего вы это взяли? он поедет по конкракту работать и мы с ним, глупо тут оставаться сейчас
Борисфенка• 01 апреля 2022
Ответ дляgnomik724
А що таке, надто близько? В Бразилію поїдете чи Мексику?
Борисфенка• 01 апреля 2022
Ответ дляeka0904
Ага і свого сцикуна із Зеленським порівнює. Отож в голові в них опілкі
Та навіть не опілки, а пофігізм. Тільки вона не знає, що мобілізація нині таки набирає обертів і загребуть її кормильця зовсім скоро.
Ответ дляБорисфенка
А чи варто, вони ж неспроможні латентні особі? Всіх дівчат які виїхали охаяла, а сама із чоловіком разом зібралась за порєбрік.
Борисфенка• 01 апреля 2022
Ответ дляeka0904
Насправді це непросте питання, під час війни нема змоги проводити у військоматах світоглядні дискусії з кожним новобранцем.
По великому рахунку для риття окопів годяться і латентні.
Ответ дляeka0904
вам врать не надоело? где я и кого охаяла? или мое предложение местным амазонкам вернуться на родину и доказать свои слова делом = охаяла?
Ответ дляgnomik724
потому, что они невыездные
в смысле я его буду вывозить? это он нас будет вывозить
о какой юбке речь?
Они добровольцы и офицеры ЗСУ, а не невыездные. Мой брат в 21 год сразу после вуза в 2014 году пошёл в АТО. Второй в 45 лет имея бронь пошёл добровольцем. Они, как это для вас не пафосно звучит, пошли родную землю и семью свою защищать.
Саженцы Клубники• 01 апреля 2022
Ответ дляgnomik724
в германию или страны балтии
І будете там косити під патріотку? Бо, якщо змелете щось з такого, як на форумі ще й кацапською мовою, то можете по морді отримати. Країни Балтії ой які злі до рашистів, а Ви дуже на них змахуєте. Вам доведеться там постійно шифруватися, щоб не проколотись. У вашому випадку в Угорщину звалити можна, там рашистів люблять
Ответ дляБорисфенка
а вас смотрю так радует, что скоро всех мужиков загребут? масштабы и последствия таких действий не пугает? или опять будет потом ’ я не подумала’?
Борисфенка• 01 апреля 2022
Ответ дляgnomik724
в германию или страны балтии
Ти диви, я вже в Германії і рвуся в Київ. А мої чоловіки-родичі ще й стояли в чергах в військоматах.
Якісь у нас протилежні вектори руху виходять.
10 років тюрми нині дають за перетин кордону чоловіками призовного віку, не чули хіба?
Ответ дляeka0904
не все военные и не все хотят воевать
Ответ дляСаженцы Клубники
в моем случае мы поедем туда, где у мужа будет контракт и косить ни под кого не будем, не тот характер, не путайте с собой и вам подобными