У мене з початком війни, як відрізало.
Кілька кавалерів, навпаки, активувалися, бачу.
А мені не те, що паралельно (на того, хто раніше подобався і дуже приваблював), а дратує.
Не хочеться не інтиму, не емоційного зв´язку.
Ну про емоційний - це окрема тема, я якась нейтральна стала і почалося це ще раніше...
mama_Timoshki2011• 01 апреля 2022
Ответ дляlawyer2006
От бачите, все таки тривала відсутність сексу на вас відбилась
Впевнені, що саме через це?
Я от вважаю, що причини трохи інші
lawyer2006• 01 апреля 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Впевнені, що саме через це?
Я от вважаю, що причини трохи інші
Ні сама ця причина проявляється на жінках більше.
mama_Timoshki2011• 01 апреля 2022
Ответ дляlawyer2006
Я не могу з вами погодитися. Мені необхідна тиша. Емоційна, душевна. У мене всередині таке твориться, там діалог з собою, страх, надія, сльози, знову надія, очікування, тривога... Весь цей конгломерат потребує тиші, а враховуючи, що навколо купа людей, які порушують мій спокій, мені необхідний точно не секс, а спокій. І чіпати мене фізично краще не треба. Бо буде біда.
lawyer2006• 01 апреля 2022
Ну значить, якщо будь-які зовнішні фактоии відволікають вас, то очевидно, що вік у вас не 25 річний. Бо там гормони так грають, що хочеш незалежно від того скільки людей. А думки лише одні в голові. Ніяких інших неважливих думок у молодих в голові немає.
Не чіпай - вб ю• 01 апреля 2022
Ответ дляlawyer2006
Як це нема місячних? І ви так спокійно про це?
А что мне, в истерике биться что ли? Врачу позвонила, говорит что вариант нормы сейчас, если в течение 3 недель не начнутся, приходить на УЗИ.
Tayano4ka_Tayano4ka• 01 апреля 2022
Две недели пока наблюдали танки за окнами в селе С-ой области даже мыслей особо не было. Так для поддержания здоровья раз было, но особо без энтузиазма. Переехали в село на Волынь. Тут тихо, но в доме много народа - 8 человек. Ох тут нас с мужем кроет. Мне кажется, что готовы всегда и везде, когда есть возможность. Но возникает она нечасто. В общем, давненько такого не было. Но домой очень хочется.
Afishechka• 01 апреля 2022
В мене лібідо ще до війни пропало. Я вже майже рік сексу не хочу. І зараз тим більше бажання не повернеться.