NadysikK• 01 апреля 2022

Питання по еміграції в Штати

Всім привіт.Суть питання- пару тижнів тому знайома виїхала через Мексику в Штати з 2 дітьми, день посиділа у в´язниці, потім її забрали до себе на машині наші українці, які вже давно живуть в США.Усіх подробиць не знаю, знаю лише, що діти йдуть до школи з понеділка, вона пішла прибирати будинки, каже, що тяжко. Вчора телефонували наші спільні знайомі з Польщі, живуть вже там біля 5 років, дізнались про цю ситуацію і вирішили розпитати в мене подробиці як вона поїхала.На питання чому вони цікавляться, відповіли, що хочуть також спробувати так декількома сім´ями виїхати з Польщі.Суть питання- вони реально можуть так зробити? Ця ж програма відкрита тільки для біженців з України від війни, чи ніхто не цікавиться датою виїзду з України? Я розумію, що кожен хоче для себе кращого, але реально якось дивно виходить коли під шумок можуть поїхати ті, хто спокійно сидів у Польщі вже декілька років.
Алёнушка78• 01 апреля 2022
Скажите знакомой, что ничего у неё не получится, в Америку не так легко попасть.
Свята• 01 апреля 2022
Могут. И ничего плохого в этом нет
ElenaMari• 01 апреля 2022
Так чему завидовать пахать мыть дома, или кто мог нормально жить в своей стране. Я не хочу мыть полы где то, у меня есть моя страна, я хочу жить в своем доме и работать на своей работе, и ездить только отдыхать по Европе.
Kisska12• 01 апреля 2022
Нет, в штатах они будут нелегалами.. Нету спрощеной системы в США, только если вы получите Грин карту. А так пр йдется адвоката нанимать что бы легализовать я.
Карпатський грибар• 01 апреля 2022
Емігранти про США
http://worldcrisis.ru/crisis/4038615
ToriN-iKA• 01 апреля 2022
А дети где были пока она в тюрьме сидела
rabbit• 01 апреля 2022
Дают пароль гуманитарный
В тюрьму не сажают
Про уборку домов очень сомнительно

Вся история сомнительна

Сейчас на пешеходном переходе из Мексики в Штаты более 500 человек, стоять там не одни сутки
rabbit• 01 апреля 2022
Ответ дляToriN-iKA
В тюрьму сажают только если просишь беженство
Сейчас все просят гуманитарный пароль

Для получения беженства нужны огромные деньги на адвоката

История из тех , кто то сказал , кто-то недопонял
автор NadysikK • 01 апреля 2022
Ответ дляrabbit
Сейчас все просят гуманитарный пароль

Вона вилетіла на початку березня з Польщі з дітьми, куди втікала в перші дні війни з Київської обл.Так, просила політичного притулку, ні про який пароль тоді мови ще не йшло.Тепер адвокат і суди. На прибирання ходить зі своїми знайомими українками, які їх і забрали, які вже не рік так прибирають
rabbit• 01 апреля 2022
Ответ дляNadysikK
Гуманитарный пароль существует не первый месяц
Беженство это путь в никуда
Шансов получить это статус , нелегально убирая дома, ноль
Babudan• 01 апреля 2022
Ответ дляКарпатський грибар
Емігранти про США
http://worldcrisis.ru/crisis/4038615
дочитала до слова ’усраине’ і зрозуміла, що далі не варто - це про загниваючий Захід... В росії краще
PamPamPam• 01 апреля 2022
Чат як раз з цієї теми
https://t.me/+0M7xuKM6ZdI4YWE5
Ангелиночка31• 03 апреля 2022
Ответ дляrabbit
Дают пароль гуманитарный
В тюрьму не сажают
Про уборку домов очень сомнительно

Вся история сомнительна

Вже більше тисячі...