Всім привіт.Суть питання- пару тижнів тому знайома виїхала через Мексику в Штати з 2 дітьми, день посиділа у в´язниці, потім її забрали до себе на машині наші українці, які вже давно живуть в США.Усіх подробиць не знаю, знаю лише, що діти йдуть до школи з понеділка, вона пішла прибирати будинки, каже, що тяжко. Вчора телефонували наші спільні знайомі з Польщі, живуть вже там біля 5 років, дізнались про цю ситуацію і вирішили розпитати в мене подробиці як вона поїхала.На питання чому вони цікавляться, відповіли, що хочуть також спробувати так декількома сім´ями виїхати з Польщі.Суть питання- вони реально можуть так зробити? Ця ж програма відкрита тільки для біженців з України від війни, чи ніхто не цікавиться датою виїзду з України? Я розумію, що кожен хоче для себе кращого, але реально якось дивно виходить коли під шумок можуть поїхати ті, хто спокійно сидів у Польщі вже декілька років.
Алёнушка78• 01 апреля 2022
Скажите знакомой, что ничего у неё не получится, в Америку не так легко попасть.
Ответ дляrabbit
В тюрьму сажают только если просишь беженство
Сейчас все просят гуманитарный пароль
Для получения беженства нужны огромные деньги на адвоката
История из тех , кто то сказал , кто-то недопонял
Сейчас все просят гуманитарный пароль
Вона вилетіла на початку березня з Польщі з дітьми, куди втікала в перші дні війни з Київської обл.Так, просила політичного притулку, ні про який пароль тоді мови ще не йшло.Тепер адвокат і суди. На прибирання ходить зі своїми знайомими українками, які їх і забрали, які вже не рік так прибирають
Ответ дляNadysikK
Гуманитарный пароль существует не первый месяц
Беженство это путь в никуда
Шансов получить это статус , нелегально убирая дома, ноль
Беженство это путь в никуда
Ангелиночка31• 03 апреля 2022
Ответ дляrabbit
Дают пароль гуманитарный
В тюрьму не сажают
Про уборку домов очень сомнительно
Вся история сомнительна
Сейчас на пешеходном переходе из Мексики в Штаты более 500 человек, стоять там не одни сутки
В тюрьму не сажают
Про уборку домов очень сомнительно
Вся история сомнительна
Вже більше тисячі...