Дівчата, треба вибрати зубну щітку на подарунок. Допоможіть розібратися, яку краще? Електричну, звукову або ультразвукову. Мабуть, утразвукову по грошам не потягну, бюджет до 2 тис.
Яка в них різниця? Швидкість?
Чим заряджати?
На що звернути увагу?
І основне, онлайн можна чи краще в аптеці/епіцентрі?
Порадьте, будь ласочка
Яка в них різниця? Швидкість?
Чим заряджати?
На що звернути увагу?
Порадьте, будь ласочка
elena-lyapunova• 01 апреля 2022
У мене і в сина підлітка щітки Pecham. Купили восени. Повністю влаштовують. І ціна була супер, здається до 600 грн.
elena-lyapunova• 01 апреля 2022
Ответ дляsim2406
Хоч ви можете мені роз´яснити, чим вони відрізняються. Вибирати потужнішу треба, чи це є лишнім
Чесно різниці не знаю, вибрала по відгукам і по ціні ))