Якщо це правда, і це зробили наші, то для чого? Чому саме зараз, коли почався відхід військ? Щоб знову закидали ракетами? А якщо неправда, так як наші заперечують, то можна вважати що нас хочуть підставити, щоб виправдати застосування якоїсь хім зброї чи ще чогось?
lenchik maha• 01 апреля 2022
вот вообще.все равно, кто виноват. Если наши - респект, если не наши - все равно респект нашим, что не рвут рубаху ’это не мы! да никогда, мышебратья!’ а так, вполне достойно ’нас там нет’.
Sunlight de Louren• 01 апреля 2022
Ответ дляТатьяна@..
Ну подумайте---- вертолётами.... Вы считаете, что наши смогли бы незамеченными пролететь на вертолётах? Реально?
То, что они такое ляпают означает, что сами подтверждают, что у них нет ни ПВО ни чего...тогда вопрос..а где же Люди? И если это так, то значит скоро и до Москвы приветик долетит
Ответ дляSunlight de Louren
Ну не зря уточненно, что на сверхнизких высотах - это раз. А два - видео вертолетов. Вот вы всегда снимаете летящий вертолет, при чем съемка начинается пще когда только звук слышен? Спектакль разыгран.
Sunlight de Louren• 01 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
Да ясное дело. Вертолет гудит так, что никаких радаров ненужно. Его ещё задолго до подлета слышно. А тут просто стояли, смотрели ’ салют’.
Ну в любом случае, нас там нет. А они пусть думают, если к ним спокойно так вертолеты залетают, то , как же красиво могут самолёты пролитеть
Перемога 2022• 01 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
Ну справедливости ради, я в первый день тоже снимала вертолеты и начиналось мое видео со звука и только потом сами вертолеты появлялись
frumoasa17• 01 апреля 2022
Ответ дляRubiii
Писали по этому вопросу, что это вряд ли мы, ибо у нас нет такой техники.
Є в України гелікоптери Мі-24, але це не ми, ніхто би не ризикував технікою та людьми.
Natalia505• 01 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Думаєте американці? Чи Бандера?
Ответ дляRubiii
Такая техника есть и у нас и у рашистов. Только как эти вертолеты (если верить тому, что они наши) могли пролететь линию фронта, рос позиции на тер -ии Украины, границу и пограничников, радары и пво?
Natalia505• 01 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Ой дівчата я пад сталом. Так то ігіл так пошуткував на перше квітня.
Ответ дляbuterfly_2013
Було дивовижно, що нас не звинуватили ще декілька днів назад в детонації боєприпасів.
Тут вирішили що щось у них часто ’чєлавєчєскій фактор’ і повісили на нас.
Впевнена, наші це не робили, немає смислу. Ще й відправляти два вертольоти з нашими людьми на їх територію. Наші б не стали так ризикувати життям пілотів. Вони нам самим потрібні для неба в Україні. Чому небо в Україні важливо добре пояснила Маляр.
А для чого - чорт їх знає, бісових дітей. Там така клініка, що не який лікар не може спрогнозувати, що в голові.
Та ще 3 березня росія відзвітувала, що знищила всю укр авіацію
frumoasa17• 01 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
Авжеж, ігіл, це не ми)))
Natalia505• 01 апреля 2022
Ответ дляfirano4ka
Є ще версії- Ігіл і білоруси
на вибір, кому що більше нравиця)
Превентивний удар, першоквітневий.)