Юля 458• 01 апреля 2022

Нафтобаза в Белгороді

Якщо це правда, і це зробили наші, то для чого? Чому саме зараз, коли почався відхід військ? Щоб знову закидали ракетами? А якщо неправда, так як наші заперечують, то можна вважати що нас хочуть підставити, щоб виправдати застосування якоїсь хім зброї чи ще чогось?
AVIV@• 01 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Мені заборонили теми нові писати, сказали, що дуже мене багато . Теж профіль перешарили)
Все в стиле советчицы!!!
Но!!!
Що дурне-то пропускаем)))

Марго 152• 01 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
Ім непотрібен привід, коли ви нарешті це зрозумієте?
Втрогнутись вони завжди знайдуть привід, а от виправдати загальну мобілізацію і тонни м´яса потрібно чимось. Коли ви це зрозумієте?
Natalia505• 01 апреля 2022
Ответ дляМарго 152
Іх непотрібге виправдяння, вони вже вбивають щоденно. Чому ви не бачити очевидних речей?
Марго 152• 01 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
Причому тут вбивства до стягування скота?
Natalia505• 01 апреля 2022
Ответ дляМарго 152
Вони проведуть мобілізацію їм виправдання непотрібно. Вони будуть вбивати скільки пуйло скаже, так зрозуміло? Незалежно від того скільки нафтобаз ще згорить.
bilochko• 02 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
Согласна, если бы был нужен повод, целью была бы не нефтебаза. Я полдня ждала официальной информации от парашки, тему тут создавала, потом решила, что это их внутренние разборки, что нам сейчас очень на руку.
Марго 152• 02 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
Приумерьте пил, так зрозуміло? Ви щось дуже нервна.
Julia 2020• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
фото
указ о сборах резервистов в РФ подписан еще 18 февраля, а чтобы использовать этих резервистов в БД нужно военное положение в РФ

возможно в понедельник все прояснится