Як думаєте, будуть плати чи ні? Для цікавості заскріню відповіді, цікаво наскільки ми тут вміємо вгадувати)
З 1 квітня мали перейти на рублі
Результат:
вже голосів:
84 (39.44%)
Ніхто не буде платити
52 (24.41%)
Заплатять
28 (13.15%)
50на50
21 (9.86%)
не перекриє газ
19 (8.92%)
Своя відповідь
9 (4.23%)
Росія перекриє газ
Olga- da52• 02 апреля 2022
Я читала что на каждого покупателя газа откроют 2 счета- один в иностранной валюте а второй в рублях. Как только деньги поступят на валютный счет, банк будет сам, от имени клиента, покупать рубли на бирже и зачислять их на счет в рублях.
Kvitkaliliia• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Дайте посилання на оф. джерело
Офіційне джерело - контракт на постачання
IanxMickey• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Ну так яка різниця, чи самі, чи їх банк. Суть одна, вони заплатять Росії рублями, те що їм її треба(
Они заплатят в евро, банк паРаши переведет евро в рубли.
Kvitkaliliia• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Я це і сама знаю. Але їм пофіг у, чи ви ще не помітили?
Та річ у тому, що мені пофіг на бикування біологічного сміття. Я відповіла на Ваше опитування.
НамСвоюРобити• 02 апреля 2022
Ответ дляOlga- da52
Саме так.
Але ’недружні країни’ відповіли, що не погоджуються на цей схематоз.
Подивимось.
НамСвоюРобити• 02 апреля 2022
Ответ дляura1981
Можна
Вчора по новинах пів години це обсусолювали
Там тіпа тільки рублі, але можна і не рублі... а в рублі їх банк потім сам переведе...
Але ж переведе від імені покупця. І типу фактично оплата Газпрому буде в рублях з рахунку покупця.
lenchik maha• 02 апреля 2022
Ответ дляOlga- da52
ну, это потом они такое придумали, когда их все послали с фублями их)
СтрашнаяНаташа• 02 апреля 2022
Газпромбанк, як і Нефтьбанк буде отримувати плату у доларах та євро і переводити цю оплату у рублі, але не по офіційному, а реальному курсу. І це будуть приподносити біомасі як чергову побєду та росказувати, що все оплачено рублями. Піпл схаває, їм не звикати.