Як думаєте, будуть плати чи ні? Для цікавості заскріню відповіді, цікаво наскільки ми тут вміємо вгадувати)
З 1 квітня мали перейти на рублі
Результат:
вже голосів:
84 (39.44%)
Ніхто не буде платити
52 (24.41%)
Заплатять
28 (13.15%)
50на50
21 (9.86%)
не перекриє газ
19 (8.92%)
Своя відповідь
9 (4.23%)
Росія перекриє газ
Kvitkaliliia• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Я не просила ділитися фантазіями , спитала по суті, те що цікаво.
Я відповіла по суті. Але дивлячись на Ваші попередні теми, можна зробити лише один висновок: якщо треба пояснити, то не варто пояснювати (с). Ваше - то теми про любовників, 100%
Ответ дляKvitkaliliia
Дякую, що так ретельно все переглянули. Мені якось не цікаво ваш профіль юзати, видно, не так нудно живу, як ви.
Ответ дляginora
Ну объясните, что бы я поняла.
Знайшла таке
Росія буде обходити спнкціі , це те ж саме, доплатити рублями, і Німеччина на це пішла
Зокрема, Путін зазначив, що із 1 квітня в Росії діє закон, згідно з яким постачання газу мають бути оплачені у рублях. Проте він запевнив, що для європейських компаній нічого не зміниться, оскільки платежі, як і раніше, здійснюватимуться виключно в євро та переводитимуться до ’Газпромбанку’, який не став об’єктом антиросійських санкцій. Після цього банк конвертуватиме отриману валюту у рублі.
’Із 1 квітня постачання газу з Росії здійснюватиметься лише через платежі за допомогою рублів. Проте для європейських компаній Путін зробить виняток: платежі, як і раніше, будуть здійснюватися в євро і, як завжди, переводитися до ’Газпромбанку’, який не потрапив під санкції, введені через агресію Росії проти України. Потім банк конвертує гроші в рублі’, — зазначив речник.
Kvitkaliliia• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Знайшла таке
Ну так платежі будуть в євро чи в рублях?
НамСвоюРобити• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Суть в тому, що наші розказували, як оплата в рублях впливає на нас. Це те ж саме, що вбивати наших дітей. Тому дивно, як захід, який так підтримує Україну іде на забаганки Росії .
На які саме забаганки параші пішли у ЄС?
Kvitkaliliia• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Нема різниці. Вони зможуть купляти за ці гроші зброю чи ще щось, що схочуть
А це що було комусь незрозуміло??? Допоки Європа сидітиме на газовій голці, нас вбиватимуть. А за те, що спожили, платити треба. Але платитимуть вони в тій валюті, яка прописана в контракті. Решта інформації, наведеної тут - це перекручування і маніпуляції. Зброю вони купуватимуть...за рублі. В кого, вибачте? До речі, не відповідайте. Не Ваше. #зрадоньку розганяйте без мене
Olga- da52• 02 апреля 2022
Ответ дляAmalpi
Раньше оплата оседала в зарубежных банках, но после того, как их счета заморозили, рашка сказала, чтоб открывали счета у них.
Так это росийский банк будет на росийской бирже покупать.
Olga- da52• 02 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
А в кого вони зараз зброю купують? Ви насправді не розумієте, для чого держава підвищує вартість власної валюти?
Не чіпай - вб ю• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Дайте посилання на оф. джерело
Уже ж решили все. Европа сказала категорическое нет, мі переводим евро, а ві дальше делаете что хотите. Газпром конвертирует евро в деревянніе и переводит рубли в парашу.
Cvetochek...• 02 апреля 2022
Читала, что европа в этом плане на двух стульях, платят евро, как и договаривались. Только не напрямую, а через банк, который конвертирует евро в рубли по их курсу
Ответ дляЮля 458
Знайшла таке
Угу
Значит сами ничего не понимаете?
Так вот
Европа плати в евро
Россия получила в рублях
Эта вся история ни о чём
Коме политической составляющей.
Значит сами ничего не понимаете?
Так вот
Европа плати в евро
Россия получила в рублях
Эта вся история ни о чём
Коме политической составляющей.
Ответ дляЮля 458
Сому тоді наші так просили не платити в рублях? Для нас нормально?
Ой, такая милая ситуация.
Как бы Европа перечислила в евро. И ващщще не в курсе.
А Россия чего то там пересчитала, и получила в рублях.
Короче.
Все как прежде.
Но только каждый при своих интересах.
Короче.
Все как прежде.
Но только каждый при своих интересах.