Ответ дляginora
Ну объясните, что бы я поняла.
Знайшла таке
Росія буде обходити спнкціі , це те ж саме, доплатити рублями, і Німеччина на це пішла
Зокрема, Путін зазначив, що із 1 квітня в Росії діє закон, згідно з яким постачання газу мають бути оплачені у рублях. Проте він запевнив, що для європейських компаній нічого не зміниться, оскільки платежі, як і раніше, здійснюватимуться виключно в євро та переводитимуться до ’Газпромбанку’, який не став об’єктом антиросійських санкцій. Після цього банк конвертуватиме отриману валюту у рублі.
’Із 1 квітня постачання газу з Росії здійснюватиметься лише через платежі за допомогою рублів. Проте для європейських компаній Путін зробить виняток: платежі, як і раніше, будуть здійснюватися в євро і, як завжди, переводитися до ’Газпромбанку’, який не потрапив під санкції, введені через агресію Росії проти України. Потім банк конвертує гроші в рублі’, — зазначив речник.