Юля 458• 02 апреля 2022

За газ рублями

Як думаєте, будуть плати чи ні? Для цікавості заскріню відповіді, цікаво наскільки ми тут вміємо вгадувати)
З 1 квітня мали перейти на рублі
Результат:
вже голосів: 213
84 (39.44%) Ніхто не буде платити
52 (24.41%) Заплатять
28 (13.15%) 50на50
21 (9.86%) не перекриє газ
19 (8.92%) Своя відповідь
9 (4.23%) Росія перекриє газ
ginora• 02 апреля 2022
Ответ дляFeel good
От Ви взагалі не розумієте.
Ну объясните, что бы я поняла.
Kvitkaliliia• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Я не просила ділитися фантазіями , спитала по суті, те що цікаво.
Я відповіла по суті. Але дивлячись на Ваші попередні теми, можна зробити лише один висновок: якщо треба пояснити, то не варто пояснювати (с). Ваше - то теми про любовників, 100%
автор Юля 458 • 02 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Дякую, що так ретельно все переглянули. Мені якось не цікаво ваш профіль юзати, видно, не так нудно живу, як ви.
Xue• 02 апреля 2022
Ответ дляAmalpi
Китай сказал, что купит все, если Европа откажется
А сколько в Китай газопроводов?
Amalpi• 02 апреля 2022
Ответ дляXue
А сколько в Китай газопроводов?
Без понятия, но они делают запасы, а свой газ не тратят
автор Юля 458 • 02 апреля 2022
Ответ дляginora
Ну объясните, что бы я поняла.
Знайшла таке
Росія буде обходити спнкціі , це те ж саме, доплатити рублями, і Німеччина на це пішла
Зокрема, Путін зазначив, що із 1 квітня в Росії діє закон, згідно з яким постачання газу мають бути оплачені у рублях. Проте він запевнив, що для європейських компаній нічого не зміниться, оскільки платежі, як і раніше, здійснюватимуться виключно в євро та переводитимуться до ’Газпромбанку’, який не став об’єктом антиросійських санкцій. Після цього банк конвертуватиме отриману валюту у рублі.

’Із 1 квітня постачання газу з Росії здійснюватиметься лише через платежі за допомогою рублів. Проте для європейських компаній Путін зробить виняток: платежі, як і раніше, будуть здійснюватися в євро і, як завжди, переводитися до ’Газпромбанку’, який не потрапив під санкції, введені через агресію Росії проти України. Потім банк конвертує гроші в рублі’, — зазначив речник.
Kvitkaliliia• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Знайшла таке

Ну так платежі будуть в євро чи в рублях?
автор Юля 458 • 02 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Нема різниці. Вони зможуть купляти за ці гроші зброю чи ще щось, що схочуть
автор Юля 458 • 02 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
НамСвоюРобити• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Суть в тому, що наші розказували, як оплата в рублях впливає на нас. Це те ж саме, що вбивати наших дітей. Тому дивно, як захід, який так підтримує Україну іде на забаганки Росії .
На які саме забаганки параші пішли у ЄС?
автор Юля 458 • 02 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Я про Німеччину
Kvitkaliliia• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
А це що було комусь незрозуміло??? Допоки Європа сидітиме на газовій голці, нас вбиватимуть. А за те, що спожили, платити треба. Але платитимуть вони в тій валюті, яка прописана в контракті. Решта інформації, наведеної тут - це перекручування і маніпуляції. Зброю вони купуватимуть...за рублі. В кого, вибачте? До речі, не відповідайте. Не Ваше. #зрадоньку розганяйте без мене
Marusya22• 02 апреля 2022
Ответ дляЛеска
Вже запропонували Індії газ зі скидкою 45%
Индии предложили нефть, а не газ
Olga- da52• 02 апреля 2022
Ответ дляAmalpi
Раньше оплата оседала в зарубежных банках, но после того, как их счета заморозили, рашка сказала, чтоб открывали счета у них.
Так это росийский банк будет на росийской бирже покупать.
Olga- da52• 02 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
А в кого вони зараз зброю купують? Ви насправді не розумієте, для чого держава підвищує вартість власної валюти?
Не чіпай - вб ю• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Дайте посилання на оф. джерело
Уже ж решили все. Европа сказала категорическое нет, мі переводим евро, а ві дальше делаете что хотите. Газпром конвертирует евро в деревянніе и переводит рубли в парашу.
Cvetochek...• 02 апреля 2022
Читала, что европа в этом плане на двух стульях, платят евро, как и договаривались. Только не напрямую, а через банк, который конвертирует евро в рубли по их курсу
ginora• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Знайшла таке

Угу
Значит сами ничего не понимаете?
Так вот
Европа плати в евро
Россия получила в рублях

Эта вся история ни о чём
Коме политической составляющей.
ginora• 02 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Европа плати в евро
Россия получила в рублях

Все довольны.
автор Юля 458 • 02 апреля 2022
Ответ дляginora
Европа плати в евро
Россия получила в рублях

Все довольны.
Сому тоді наші так просили не платити в рублях? Для нас нормально?
ginora• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Ой, такая милая ситуация.
Как бы Европа перечислила в евро. И ващщще не в курсе.

А Россия чего то там пересчитала, и получила в рублях.

Короче.
Все как прежде.
Но только каждый при своих интересах.
ginora• 02 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Ой
Ну таки все довольны?