Як думаєте, будуть плати чи ні? Для цікавості заскріню відповіді, цікаво наскільки ми тут вміємо вгадувати)
З 1 квітня мали перейти на рублі
Результат:
вже голосів:
84 (39.44%)
Ніхто не буде платити
52 (24.41%)
Заплатять
28 (13.15%)
50на50
21 (9.86%)
не перекриє газ
19 (8.92%)
Своя відповідь
9 (4.23%)
Росія перекриє газ
НамСвоюРобити• 02 апреля 2022
Ответ дляЛеска
Вже запропонували Індії газ зі скидкою 45%
Нафту теж з 30% дисконтом пропонують.
Ответ дляOlga- da52
Я читала что на каждого покупателя газа откроют 2 счета- один в иностранной валюте а второй в рублях. Как только деньги поступят на валютный счет, банк будет сам, от имени клиента, покупать рубли на бирже и зачислять их на счет в рублях.
Раньше оплата оседала в зарубежных банках, но после того, как их счета заморозили, рашка сказала, чтоб открывали счета у них.
НамСвоюРобити• 02 апреля 2022
Ответ дляАня_я
нафиг он Индии? Европа покупает для обогрева в большинстве случаев
Для промисловості теж.
Ответ дляura1981
Європа заплатять доларами/єврами в російський банк, а вже банк буде продавати валюту на біржі... хоча це маразм так як в росії дефіцит валюти...
Да не в том вопрос
Тут у каждого свой ответ
Европа заплатила в евро
Россия получила в рублях
У каждого свой цимес
Тут у каждого свой ответ
Европа заплатила в евро
Россия получила в рублях
У каждого свой цимес
НамСвоюРобити• 02 апреля 2022
Ответ дляFearlessN
Что гадать, если они уже договорились. Платят Газпромбанку евро, а он уже Газпрому в рублях.
Не бачила новини, що погодились.
Була новина, що відкинули запропонований схематоз. І запровадили механізм типу критичної енерго-економії
Але подивимось.
Ваш психолог• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Я шукала останні новини, ні , не можна, сказав що перекриє
То Європа вже шукає інші шляхи постачання газу.А поки запаси є.
То хай злетить рашка на своєму газі у повітря!
Ваш психолог• 02 апреля 2022
Ответ дляura1981
Можна
Вчора по новинах пів години це обсусолювали
Там тіпа тільки рублі, але можна і не рублі... а в рублі їх банк потім сам переведе...
Це як вкрали літаки і переєстрували як свої?
НамСвоюРобити• 02 апреля 2022
Ответ дляura1981
Оплата відразу буде на рахунок газпрому, і що власник робить з своїми грошима то вже його право
Ну от ні ж.
Тому ЄС і виступили з незгодою.
Обидва рахунки мають бути відкритими покупцем. І кінцевий платіж у рублях проводиться від імені покупця на Газпром.
Тому ЄС і виступили з незгодою.
НамСвоюРобити• 02 апреля 2022
Ответ дляАня_я
но это явно не те объёмы,которые нужно продавать РФ, да и пути доставки какие?
Та ясна річ. Газогону у Індію немає. Купують скраплений газ. А він дорожчий у собівартості.
Kvitkaliliia• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Ви написали дала задню. Я спитала, де таке написано ? Виявилось, що це ваші фантазії . Вроді все ясно
Ви, головне, опитування заскріньте. До чого тут фантазії, якщо є елементарні правила ведення економічної діяльності?
Ответ дляАня_я
1. есть такое понятие как ’контракт’ ,где прописана в том числе и валюта расчетов
2.перекрыть газ невозможно. его можно перенаправить,но остановить добычу полностью- нет
Технологические буровые компании, вроде, поуходили. Если не добавлять новые скважины и не обслуживать тысячи существующих, то поток будет уменьшаться естественным образом. Не быстро, да.
Alice_Sherman• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Ну технически это очень сложно сделать. Перекрыть невозможно практически.
Уже согласились, что Газпром банк будет сам конвертировать валюту в рубли и покупатели себе голову морочить ничем не будут.
Alice_Sherman• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Дайте посилання на оф. джерело
Юрий Швец
Вчера разбор аналитический делал.
Ответ дляAlice_Sherman
Якщо газпром сам буде конвертувати, ти нам від цього так само погано?