Юля 458• 02 апреля 2022

За газ рублями

Як думаєте, будуть плати чи ні? Для цікавості заскріню відповіді, цікаво наскільки ми тут вміємо вгадувати)
З 1 квітня мали перейти на рублі
Результат:
вже голосів: 213
84 (39.44%) Ніхто не буде платити
52 (24.41%) Заплатять
28 (13.15%) 50на50
21 (9.86%) не перекриє газ
19 (8.92%) Своя відповідь
9 (4.23%) Росія перекриє газ
FearlessN• 02 апреля 2022
Что гадать, если они уже договорились. Платят Газпромбанку евро, а он уже Газпрому в рублях.
ura1981• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Ну так яка різниця, чи самі, чи їх банк. Суть одна, вони заплатять Росії рублями, те що їм її треба(
Європа заплатять доларами/єврами в російський банк, а вже банк буде продавати валюту на біржі... хоча це маразм так як в росії дефіцит валюти...
НамСвоюРобити• 02 апреля 2022
Ответ дляЛеска
Вже запропонували Індії газ зі скидкою 45%
Нафту теж з 30% дисконтом пропонують.
iirbis• 02 апреля 2022
Є підписані контракти з вказаними цінами в євро чи доларах.
Крім того, оплата за газ йде на рахунки Газпрому. Газпром не банк, долари в рублі не переведе. Та й рублі можна купити лише на території росії
Amalpi• 02 апреля 2022
Ответ дляOlga- da52
Я читала что на каждого покупателя газа откроют 2 счета- один в иностранной валюте а второй в рублях. Как только деньги поступят на валютный счет, банк будет сам, от имени клиента, покупать рубли на бирже и зачислять их на счет в рублях.
Раньше оплата оседала в зарубежных банках, но после того, как их счета заморозили, рашка сказала, чтоб открывали счета у них.
НамСвоюРобити• 02 апреля 2022
Ответ дляАня_я
нафиг он Индии? Европа покупает для обогрева в большинстве случаев
Для промисловості теж.
ura1981• 02 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Але ж переведе від імені покупця. І типу фактично оплата Газпрому буде в рублях з рахунку покупця.
Оплата відразу буде на рахунок газпрому, і що власник робить з своїми грошима то вже його право
ginora• 02 апреля 2022
Ответ дляura1981
Да не в том вопрос
Тут у каждого свой ответ
Европа заплатила в евро
Россия получила в рублях

У каждого свой цимес
Аня_я• 02 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Для промисловості теж.
но это явно не те объёмы,которые нужно продавать РФ, да и пути доставки какие?
Shaan• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
А їх багато, цих краін ? Хіба їх до «недружеских» відносять?
Вы не в теме. Уже все всё порешали.
НамСвоюРобити• 02 апреля 2022
Ответ дляFearlessN
Не бачила новини, що погодились.
Була новина, що відкинули запропонований схематоз. І запровадили механізм типу критичної енерго-економії
Але подивимось.
Shaan• 02 апреля 2022
Ответ дляura1981
Можна
Вчора по новинах пів години це обсусолювали
Там тіпа тільки рублі, але можна і не рублі... а в рублі їх банк потім сам переведе...
Все правильно
Ваш психолог• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Я шукала останні новини, ні , не можна, сказав що перекриє
То Європа вже шукає інші шляхи постачання газу.А поки запаси є.
То хай злетить рашка на своєму газі у повітря!
Ваш психолог• 02 апреля 2022
Ответ дляura1981
Можна
Це як вкрали літаки і переєстрували як свої?
Feel good• 02 апреля 2022
Закупки скоротять.
Але рано чи пізно (можливо, після активної фази війни), заплатять.

Нажаль.

Хочу посилитися і щоб получилося, що не заплатять.
Shaan• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Нет, они заплатят в евро, а газбанк российский сам переведёт в рубли.
НамСвоюРобити• 02 апреля 2022
Ответ дляura1981
Ну от ні ж.
Тому ЄС і виступили з незгодою.
Обидва рахунки мають бути відкритими покупцем. І кінцевий платіж у рублях проводиться від імені покупця на Газпром.
ura1981• 02 апреля 2022
Ответ дляВаш психолог
Літаки вони вкрали
А з газом все без змін для усіх сторін... просто звізділи багато
автор Юля 458 • 02 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Та річ у тому, що мені пофіг на бикування біологічного сміття. Я відповіла на Ваше опитування.
Ви написали дала задню. Я спитала, де таке написано ? Виявилось, що це ваші фантазії . Вроді все ясно
Amalpi• 02 апреля 2022
Ответ длязавитушка
Кажуть, що чисто технічно неможливо перекрити.
Китай сказал, что купит все, если Европа откажется
НамСвоюРобити• 02 апреля 2022
Ответ дляАня_я
Та ясна річ. Газогону у Індію немає. Купують скраплений газ. А він дорожчий у собівартості.
автор Юля 458 • 02 апреля 2022
Суть в тому, що наші розказували, як оплата в рублях впливає на нас. Це те ж саме, що вбивати наших дітей. Тому дивно, як захід, який так підтримує Україну іде на забаганки Росії .
Feel good• 02 апреля 2022
Ответ дляginora
Заплатят в евро
Россия получит в рублях

И всех
От Ви взагалі не розумієте.
Kvitkaliliia• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Ви, головне, опитування заскріньте. До чого тут фантазії, якщо є елементарні правила ведення економічної діяльності?
Xue• 02 апреля 2022
Ответ дляАня_я
1. есть такое понятие как ’контракт’ ,где прописана в том числе и валюта расчетов
2.перекрыть газ невозможно. его можно перенаправить,но остановить добычу полностью- нет
Технологические буровые компании, вроде, поуходили. Если не добавлять новые скважины и не обслуживать тысячи существующих, то поток будет уменьшаться естественным образом. Не быстро, да.
Alice_Sherman• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Ну технически это очень сложно сделать. Перекрыть невозможно практически.

Уже согласились, что Газпром банк будет сам конвертировать валюту в рубли и покупатели себе голову морочить ничем не будут.
Xue• 02 апреля 2022
Ответ дляАня_я
Для промышленности. У нас весь визг и кабала, запроданство ради цен тоже были из-за промышленности.
Alice_Sherman• 02 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Дайте посилання на оф. джерело
Юрий Швец
Вчера разбор аналитический делал.
автор Юля 458 • 02 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Я не просила ділитися фантазіями , спитала по суті, те що цікаво.
автор Юля 458 • 02 апреля 2022
Ответ дляAlice_Sherman

Якщо газпром сам буде конвертувати, ти нам від цього так само погано?