Є підписані контракти з вказаними цінами в євро чи доларах. Крім того, оплата за газ йде на рахунки Газпрому. Газпром не банк, долари в рублі не переведе. Та й рублі можна купити лише на території росії
Я читала что на каждого покупателя газа откроют 2 счета- один в иностранной валюте а второй в рублях. Как только деньги поступят на валютный счет, банк будет сам, от имени клиента, покупать рубли на бирже и зачислять их на счет в рублях.
Раньше оплата оседала в зарубежных банках, но после того, как их счета заморозили, рашка сказала, чтоб открывали счета у них.
Что гадать, если они уже договорились. Платят Газпромбанку евро, а он уже Газпрому в рублях.
Не бачила новини, що погодились. Була новина, що відкинули запропонований схематоз. І запровадили механізм типу критичної енерго-економії Але подивимось.
Оплата відразу буде на рахунок газпрому, і що власник робить з своїми грошима то вже його право
Ну от ні ж. Тому ЄС і виступили з незгодою. Обидва рахунки мають бути відкритими покупцем. І кінцевий платіж у рублях проводиться від імені покупця на Газпром.
Суть в тому, що наші розказували, як оплата в рублях впливає на нас. Це те ж саме, що вбивати наших дітей. Тому дивно, як захід, який так підтримує Україну іде на забаганки Росії .
1. есть такое понятие как ’контракт’ ,где прописана в том числе и валюта расчетов 2.перекрыть газ невозможно. его можно перенаправить,но остановить добычу полностью- нет
Технологические буровые компании, вроде, поуходили. Если не добавлять новые скважины и не обслуживать тысячи существующих, то поток будет уменьшаться естественным образом. Не быстро, да.