Я так устала,как и многие из вас от неопределенности... Что будет,или не будет..Прилетит или нет...Чего теперь ждать?Это уже все?
Тишина вчера и сегодня какая то пугающая..Киев.
Я ненормальная?
Собиралась увозить детей..Готовлю документы.Теперь не знаю , что делать.. Прошу прощения за нытье,но это для многих стало нормой.
Я ненормальная?
Добре, що більшість не знала про війну, бо точно б лапки склали одразу😔
Все міняється. І прогноз в лютому від подруги адекватний. Хто знав, що ми втримаємося?
Зараз ситуація інша. У нас є шанс вистояти. Вся надія на ЗСУ і поставки зброї. Головне щоб не пізно надали.
Зараз ми дійсно виграємо на фоні бездарності росії.
Але війна не закінчена. Їх доведеться ще розбити всюди. А їх ,хоч і без толкових, багато.
Ответ дляHimikova
Ну что сказать...До войны верила Байдену.Его прогонозы и моя вера подтвердилась.Еще убеждали меня поставки оружия нам.Сейчас Байден говорит про хим атаку и муж сегодня сказал , что поставляют нам средства защиты от хим.атак.Хотела на следующей недели ехать в свой родной город, но пожалуй повременю.😫 И мер сегодня сказал, что опасность существует и попросил пока не приезжать.
А я собралась на работу в Киев
А для кого поставляют средства защиты от химатаки? Населению? Это противогазы?
Кошмар,твои как ехать?
А клиенты жалуются, что не работаем
Ответ дляOlga_31
А я собралась на работу в Киев
Кошмар,твои как ехать?
А клиенты жалуются, что не работаем
Була інфа, що США щось поставляє. Мені здається, що впершу чергу для армії. І була інфа, що під Києвом росіянам навіть антидот якийсь кололи, але ж нічого не сталося, відійшли. США пообіцяли дати відсіч при хіматаці. Навряд чи друга армія світу на це піде
Але ми вікна вдома ущільнили і думаю тримати запас води хочаб на тиждень
Ответ дляFilomena
Так наче хім.зброєю грозяться застосувати проти військових
, бо не уявляю навіть, якщо будуть засоби хім.захисту, то треба чітка система їх розповсюдження серед населення. Я вже колись згадувада, що давно-давно школи були такими опорними пунктами ГО для населення, в підвалах зберігалися хім засоби захисту,памятаю, так цікаво було заглянути за тв двері у підвалі, куди тільки вчитель ДПЮ заходив і ще пару осіб. А потім памятаю як то все вивозили доя утилізації.
Veronika83• 03 апреля 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Вы сидите за бугром ,и вам легче оправдать себя так?
Я не за бугром, но думаю так же.
ksunuyabelaya• 03 апреля 2022
Ответ дляVeronika83
Я не за бугром, но думаю так же.
Я так понимаю вы спокойно живите обычной жизнью и не слышите взрывов
А мы живем в аду
Ракеты
Грады
Авиабомбы
Каждый день разрушения
Какие бля годы!?
Тут уже за месяц пустыня будет
А мы живем в аду
Ракеты
Грады
Авиабомбы
Каждый день разрушения
Какие бля годы!?
Тут уже за месяц пустыня будет
Ответ дляСhanelKa
Писала те саме в сусідній темі. Повторю
Сьогодні моя подруга .. військова з родини військових написала мені, щоб я не планувала вертатись на цей рік.
А може й два .
Я їй писала до того, що хай моя дочка довчиться цю весну, і може ж повернемося
Вона єдина просила мене виїхати 19 лютого.-без пояснень
А 22 просила купити квитки на західну на кожен день на тиждень
Я тоді не слухала
Але, дорослі люди приймають самі за себе дорослі рішення самостійно
А може й два .
Я тоді не слухала
а краще на 3 роки !
Навіщо нам знати, що пише ваша військова подружка ?
Ответ дляCvetochek...
Если передислокация, то почему отдали завоеванные вокруг Киева территории обратно нашим? Это ж им по новой их завоевывать прийдется. Мне кажется, от Киева отстали. Сосредоточились на других регионах.
Київ нема шансів взяти, тому планують з повітря розбивати, в першу чергу знищувати інфраструктуру(
Ответ дляxthyjujhbz
Как это, если их главная цель Киев? Зачем тогда уничтожили Бучу и т.д? Где логика? Сколько убито там народу… странно все
Уже не главная. Даже там уже озвучили, что здесь они свою миссию выполнили,и теперь идут ,,спасать,, восток
Мне кажется что Киеву и северу уже ничего не угрожает. А вот на востоке и юге только начинается (((
Ответ дляBrita
Я б так не думала. Там ротація. Не прям біля Києва, але з того боку. Вони зараз створили коридор через Сумську обл: відходять( з килимами і трусами) і заходять. Кошмарити будуть до кінця. Недарма ж і Придністров’я активізували. Щоб наші не могли максимум на схід кинути.
Ответ дляNightbringer
это вы имели в виду мужиков из теробороны?
так лучше держите ноги дочи своими двумя руками,а то так гадко намекать это надо ещё уметь((
Я мала на увазі мужиків, які і до війни були не адекватні.
Я мала на увазі тих, кого випустили з тюрем і тих, хто по психічному стану не можуть тримати зброю в руках.
І зараз таких повно
А ваше хамство, я витримаю
Відповідь не для вас
І зараз таких повно
А ваше хамство, я витримаю
Відповідь не для вас
Ответ дляСhanelKa
Писала те саме в сусідній темі. Повторю
А може й два .
Я тоді не слухала
А може й два .
Я тоді не слухала
А сама ваша подружка і її рідня військова де знаходяться?
Ответ дляЮля Неюля
От Киева не отогнали, а они сами отступают для пополнения резервов и передислокации.
Наивно думать, что они устраивали эти зверства, а сейчас откажутся так легко и уйдут.
Ждите подлостей
Мне наоборот кажется, что от злости что у них ничего не получилось, они напоследок и нагадили по максимуму.
Здесь их больше никогда не будет. В этом я почему-то уверена.
Ответ дляСhanelKa
За кордоном.
вы уже сами зарутались где вы !???
Я без роботи вдома толком, я в логістиці ( авіа), щось почала працювати вже по іншим напрямкам тільки вчуся …вже тут
Чоловік без роботи, бо він у сфері юридичний, а наразі не має таких процесів для його роботи,тому просто допомагає ТО .
Дочку я з дому не випущу, поки мужики з різним в голові з автоматами по вулиці ходять …а в нас так
Як це все за місяць -два виправити ?