Пару років тому тут, не дай Боже, написать було С Киева, готові були загризти.
робили стадами напади, вчили всіх велікого і могучого русского язика.
де вони? в раїсії вже?
чи просто заткнулись?
де вони? в раїсії вже?
чи просто заткнулись?
ArmUkraineNow• 04 апреля 2022
Ответ дляPmB
А я так не считаю. Я всегда говорила на Украине. Мне так нравится. ИТ.Г Шевченко так писав.
Кстати западенци сами говорят на ЗУ
Шевченко писав, коли Україна не була суверенною державою.
Питання не в тому ’а я счітаю’. Є норми мови і до окремої держави правильно вживати В.
Ответ дляbuterfly_2013
Якщо ви автор про ’виправлялок’ на Україні/В Україні, то Я ТУТ. І далі буду виправляти. Тому що це не безграмотність. Це - зневага до суверенітету та територіальної цілісності України.
мова про рос. мову йде.
не тільки виправляйте. а ще й читайте, про що мова.
Ответ дляbuterfly_2013
ви тільки два прийменники вивчили? чи ще щось знаєте?
Ответ дляМарина-10
6 тема про мову за сегодня..
серйозно? не бачила.
Kvitkaliliia• 04 апреля 2022
Та не на часі все це. Після того, як побачила сьогодні тут вранці тему про виїзд ’заграницу’, то думала вже, що не витримаю і випущу свого коректора назовні. А потім зайшла за посиланням, а там реально написано на сайті новин про ’выезд заграницу’. ’Заткнися!’- сказала я своєму коректору. Та й Совєтчиця сама те ж саме повторила:’Заткнися!’.Не заскрінила раніше, на жаль, коли ’питаНя’ було ще ’в рАботі’. То ж сидить мій коректор мовчки і чекає на перемогу)
ArmUkraineNow• 04 апреля 2022
Ответ дляMy Business
мова про рос. мову йде.
В рос також правильним є варіант В. Але пропагандони століття вдовблбвали і нашим і своїм, що відносно України вживають на - на патамушта так принято гаварить. Відносно своєї країни вони не вживають на раzzєє.
От бачимо врожаї: путлер і 80% його недокраїни вважають, що України не існує такої держави, і ми їх історична власність і прочій висер.
kykysia@@@• 04 апреля 2022
Ответ дляYana_pl
Вони тут))) . В мене сенсор барахлит, и запятые, чуть не после каждого слова лезут. Одна тут на истерике недавно была от радости, что можно наисправлять, рассказывала, что неграмотная)))) Оце я ее обрадовала, своим письмом с запятыми)) Человек разрядился, злобу скинул временно.
доброго вечора, ми з України - зараз вам одна напише ваші перли - истериЧИть , прИдатели і так у кожній темі - ваша грамотність випирає, але вам, звичайно сенсор заважає...
Ну і цей пост перечитайте і вже хоч оприділіться на якій мові ви пишете
ArmUkraineNow• 04 апреля 2022
Ответ дляMy Business
Маю відповідь на це ваше питання, але вона вам не сподобається. Бо вказує курс корабля.
Ответ дляbuterfly_2013
укр письменники теж вживали НА.
які у вас думки з цього приводу?
Майстерня домашнього текстилю• 04 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Ой, у меня дача в Черкасской области, я балдею от их словечек)
Моя рідня в Ліплявому, Золотоші, Гільмязові, Келеберді, Христинівці. Просто музика, насолода для вух) а от уже львівський говір для мене трохи різкуватий,хоч теж цікавий. Оте та, то й та, та-та дуже цікаве.
Ответ дляparele
Ну наверно не так уж и нас…, раз тему создали, и Ваши темы, кстати, тоже через одну на русском написаны.
Слушайте, Вы реально не понимаете, что этим своим срачем не своим помогаете, а врагам?
здались мені вороги.
мені скучно сьогодні. спілкуюсь.
срач у прорашок в голові.
мені скучно сьогодні. спілкуюсь.
срач у прорашок в голові.
Ответ дляbuterfly_2013
А вы заметили, что все рос.сми всегда говорят и пишут НА Украине, даже когда по смыслу видно что в Украине, они все равно накают. Такие тупые
kykysia@@@• 04 апреля 2022
Ответ дляYana_pl
напевно бачили ваші пости, як ви достібувалися до людини, що вона прИдатель і диверсант, бо випадково написала КиІв (замість Ї) - а саме таке безграмотне
Ответ дляbuterfly_2013
Удалено администрацией...
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
У меня дача недалеко, возле Шрамковки, так что да, там обалденный суржик)
ArmUkraineNow• 04 апреля 2022
Ответ дляMy Business
укр письменники теж вживали НА.
які у вас думки з цього приводу?
1. Що вони жили не в суверенній країні.
2. Писали спеціально простонародним язиком.
3. Працюю з сучасними письменниками - (пошепки) вони також не всі грамотні.
ArmUkraineNow• 04 апреля 2022
Ответ дляMy Business
Удалено администрацией...
Не спрацювало, спробуйте щось більш дієве.
Kvitkaliliia• 04 апреля 2022
Ответ дляМарина-10
6 тема про мову за сегодня..
Ну, я цю тему сприйняла як тему про грамотність. Незалежно від мови написання
Ответ дляbuterfly_2013
1. Що вони жили не в суверенній країні.
от і ми говоримо просторіччям. і нічого на нас кидаться.
3. всі йдуть не в ногу, одна я в ногу.
ArmUkraineNow• 04 апреля 2022
Ответ дляAlika_1
О так. Маю лише один комент - ой, бо, яке кончєне
Ответ дляparele
Повторюсь, чего у Вас половина тем на русском?)
я взагалі україномовна. мова рідна, материнська мова - українська.
в інтернеті, в т.ч. на совєтчиці, пишу часто рос.
бо читаю рос.
от і все.
в житті говорю укр. і англ.
рос. говорю приблизно так, як азаров українською.
бо читаю рос.
от і все.
в житті говорю укр. і англ.
ArmUkraineNow• 04 апреля 2022
Ответ дляMy Business
3. всі йдуть не в ногу, одна я в ногу.
Не зрозуміла вашого 3. Розпишіть конкретніше, що ви мали на увазі.
І ні, зараз, коли є реальна загроза територіальній цілістності країні з´їхать на просторіччя - це свідоме нехтування.
На вас ніхто не кидається, з вами спілкуються. Це ви намагаєтесь зачепити і переходити на особистості. А вам просто написали. Якщо ви це так сприймаєте, то власне ваше сприйняття.
Людині з нормальною реакцією, якщо напишуть, що вірно вживати оце слово, а не оте (і з поясненням), вона відповість щонайменше ’дякую, намагатимусь не забути’, а не сратися на 10 сторінок.