Пару років тому тут, не дай Боже, написать було С Киева, готові були загризти.
робили стадами напади, вчили всіх велікого і могучого русского язика.
де вони? в раїсії вже?
чи просто заткнулись?
де вони? в раїсії вже?
чи просто заткнулись?
Майстерня домашнього текстилю• 04 апреля 2022
Ответ дляolalesenko
Фу, узнаваемо - заткнулись! Культурный человек, сразу видно. Как исправляли ошибки в русском языке так и исправляем. С украинским сложнее - сплошной суржик, ни времени ни рук не хватит исправить всё. Да и надеюсь что в связи с ситуацией будут больше уделять внимания украинскому языку и не коверкать безжалостно, не будут употреблять русизмы.
Суржик, між іншим, дуже цінний, так шо не нада. Я родом з Черкаської області, м Канів, суржик в мене в крові, плекаю його ніжно. Всі діалекти збагачують мову.
olalesenko• 04 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Бывает. Но в основном суржик здесь основан на употреблении русизмов.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
АбАжаю суржик, я родом из Полтавы))) Меня по суржику все узнают откуда родом))
Ответ дляPmB
Это консерва. Она кацапов защищает и зп в рублях.

Аааа, понятно)) я вчора з мамою посварилась, кричала на неї по телефону, бо вона почала мені казати, не всі росіяни погані. Всьо, остапа понесло.
olalesenko• 04 апреля 2022
Ответ дляPmB

Удалено администрацией...
Ответ дляolalesenko
Крымса Ожила 😁😁
Крым наш 🇺🇦🇺🇦😁😁
Ответ дляYana_pl
Сістра, в мене знайомий є, правда, він, курва лиса, запроданець, зрадник, но то не важно, сам з Полтави, вже в інституті узнав, що олівець і карандаш не синоніми)))
Ответ дляPmB
А вас это волнует??
Меня вот беспокоит открытая регистрация и временный бан прорашенским сукам.
прорашенские суки - де вони зараз?
ArmUkraineNow• 04 апреля 2022
Якщо ви автор про ’виправлялок’ на Україні/В Україні, то Я ТУТ. І далі буду виправляти. Тому що це не безграмотність. Це - зневага до суверенітету та територіальної цілісності України.
Ответ дляbuterfly_2013
А я так не считаю. Я всегда говорила на Украине. Мне так нравится. ИТ.Г Шевченко так писав.
Кстати западенци сами говорят на ЗУ
Ответ дляparele
А Вы считаете, что теперь на русском можно писать «с Киева»?))
мені всьоравно. правда.
насратьнавєлікійірусскій.