Девочка с дисперсиками• 04 апреля 2022

Ви б сказали на роботі, що відвідуєте психолога?

Власне, в цьому і питання. Працюю віддалено, раз в тиждень-два треба буде бути відсутньою. Не знаю, що казати.
Delishes• 04 апреля 2022
До якого лікаря йдете і по якій причині - це Ваша особиста справа. Ви не зобов´язані звітувати про Ваші питання зі здоров´ям. Говорять інші на роботі про це, то значить можуть. Люди різні. Якщо Вам це неприємно говорити, то навіщо себе змушувати. Я як ходила, то на роботі сказала, що потрібно на процедури до лікаря. І ніколи як іду до лікаря (а доводиться нерідко), не кажу чому і до кого. Не всі можуть розказувати про проблеми із здоров´ям. А Вам зараз тим більше ці переживання не потрібні. Здоров´я Вам!

автор Девочка с дисперсиками • 04 апреля 2022
Ответ дляDelishes
Дякую. І вам🙂