В Дії вже запустили отримання ВПО?
Чи не варто чекати ?
Marisha1715• 05 апреля 2022
В Дие нет ещё. Тянуть специально. Так же будет и с имуществом, мой дом пострадал, сомневаюсь что будет компенсация
prosto_aisha• 05 апреля 2022
Ответ дляMarisha1715
Аналогічно. Не думаю що вони будуть компенсувати 100%. 8 вікон, двое дверей, батареї опалення. Оплачувати послуги з демонтажу та встановлення звісно не буде ніхто. Я вже мовчу про тих в кого будинки/квартири знищено вщент. Та усе майно та документи. Квартири в кредит не виплачені та зруйновані. Тощо. Я не вірю у відшкодування в повному обсязі. Якщо допомога людям пересленцям по 2000-3000 хіба це гроші?!
Ксюша-Ксюшенька• 05 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Через 2 тис повернуться додому? Так білет теж грошей коштує
Откуда и куда билет стоит 2т?
Ксюша-Ксюшенька• 05 апреля 2022
Ответ дляprosto_aisha
А сколько по вашему нужно дать помощи переселенцам?
Любимая жена-054f• 05 апреля 2022
Ответ дляIsa Dora
Дивно, вони самі не знають що робити....
В усіх інфограмах пишуть що цнап або Дія.
А если ты в далёком селе то только через сель совет да?
Ксюша-Ксюшенька• 05 апреля 2022
Ответ дляIsa Dora
А по факту в соцзащиту нужно
prosto_aisha• 05 апреля 2022
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
Незнаю, хай би хоч 6500.. навіть це мало, переселенці голі й босі. Без житла одягу і побутових речей.
prosto_aisha• 05 апреля 2022
Ответ дляAlionka
Чекати не варто. Все одно треба йти до відділу реєстрації
Мені сьогодні у службі підтримки відповіли
Так цнап теж не видають ці довідку ВПО. Тільки соцзахист (усзн)...а там величезні черги
prosto_aisha• 05 апреля 2022
Ответ дляLora12345
Я ще до цих пір їх чекаю …
Я як фоп 6500 отримала. А ось мама впо, навіть незнаю, соцзахист далеко від нас. Доведеться їхати на таксі, транспорту немає вона хвора і ще слабка після окупації, а довідку треба лише особисто отримати. Черги знайомі прийшли на 8.00( приймають з 9.00) і до 14 стояли в черзі! А цнап в нас поруч, але вони не видають, чому хз?! В цьому плані наша держава як і до війни, не думає як спростити.
Ответ дляprosto_aisha
А вы знаете сколько платили переселенцам в 14 году? И того меньше! Но люди все равно уезжали от войны и снимали квартиры втридорога, как-то тянулись. Но то количество переселенцев с нынешним не сравнить. Откуда взять воюющей стране деньги на все выплаты и компенсацию жилья? Я понимаю, что всем хочется много и чтобы все сразу, но так же не будет. У меня дом в Мариуполе разрушен полностью, у моей мамы тоже, дай Бог, чтобы квартира в Киеве в ипотеке уцелела, иначе бомбами станем 2-й раз. Живем и работаем дальше. Претензий к государству нет, лишь пожелания терпения нашему президенту и здоровья ВСУ.