grema• 06 апреля 2022

Масове зґвалтування в Бучі. «Серед постраждалих 12-річний» – повторює мені лікар

‼️Буча, де підверглись статевому насильству навіть 12-ти річні діти.. вже більше 400 постраждалих‼️
Россияне єто уродыZ, порожденные не только Путиным.. как в этом смысле спится Меркель и компании?
Назар Озерянський кардіохірург
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=541193...
В Польщу привезли згвалтованих дітей. У них вибиті зуби
https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,1632...
@nna• 06 апреля 2022
Ответ для...ALENA...
Читала, що хтось із їх виблядків, побачивши як ми живемо, сказав , чому ми маємо краще жити як вони. Та бляді, працюєте, пахайте. То не нація, то нація алкоголіків , то пропаща нація. У мене лише одне зараз , русня - це гниль, це ракова клітина планети . Ненавиджу усіх, хоча маю там багато родичів. Хоч родичами зараз і не назву, бо і не цікавились, чи ми тут живі.
Ага, кацап працювати і пахати тобі буде. Йому краще вбити вкрасти і залитися горілкою. Але не працювати.
Це плем´я агресивних паразитів і виродків. Нацією назвати цю сволоту у мене язик не повертається

Cvetochek...• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
Хіба не попереджають? Евакуацію не проводять, не просять виїжджати?
Я не чула, щоб ’просили’ Арестович або Зеленський. Принаймні не наголошували(ють) на цьому так точно.
Та і дивлячись новини здається що у цьому немає сенсу. Ось люди і розслабилися
vihola• 06 апреля 2022
Ответ дляolgabaluta
Так уже проявила по отношению к Вам, дорогая!
Удалено администрацией...
olya8385• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
От що ви мелете?
Ви сама не можете збагнути елементарні речі, що треба втікати якнайдалі від цієї нечисті, рятувати дітей.
Від самого ранку 24.02. треба було це робити, особливо тим хто близько від лінії нападу.

Хай може хтось легковажно подумав, що краще обстріли, окупація ніж з торбою по світу. Або не встигли, на жаль,
Але після звірств в київській області, яких вам ще новин треба?

нема грошей, їдьте в Європу, брехня що нема місць, що не приймають вже
На вулиці ніхто не живе, не голодає
навiть квитки вже платнi на евакуацiйнi рейси, безкоштовних нема, не всi зможуть виiхати
Ira759• 06 апреля 2022
Ответ дляаллала
300тис росіян виїхало з початку війни. Так що адекватних мабуть вже й не залишилось
Жартуєте? Вони по всьому світі однакові. Їх сотні тисяч розповзлось по планеті і всюди вони несуть свою гниль. Де б не був москаль, чи у Берліні чи у Маямі він підтримує рашку. А найсумніше, що як виявилось, у нас купа сволоти у Україні, які підтримують путьку і ком.
gala-grabchak• 06 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Дуже шкода, що населення не проінформували про РЕАЛЬНУ загрозу, бо боялися паніки. Особливо дітей шкода...
І зараз не розумію цей тренд ’залишитися вдома будь якою ціною, це так патріотично’, навіть якщо ця ціна - життя.
Волонтерів, тих хто допомагає армії, тих хто не зміг з поважної причини виїхати не беру до уваги.
100000%
Ещё и темы закрывали на здесь и боялись говорить о изнасилованных в начале марта..
это могло бы кого то и спасти, схватить детей и бежать!!
Фантуля• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
У вас теж косяків не мало, ми тут усі з своїми тараканами)
Кукуля• 06 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Согласна с вами. Плохо, что знали же дату даже. Марченко и ей подобные накануне бежали не зря.
Remensa• 06 апреля 2022
Я знаю лікаря особисто. Він чудова людина.
А всім рашистам бажаю не здохнути,бо то дуже легко. Нехай живуть і дивляться,як страждають їхні діти.

Solmira• 06 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Вибачте, а ви собі могли уявити, що в 21 столітті є такі нелюди? Це не якісь терористи, не якість дикуни, а тіпа цивільна країна. У меня в голові не вкладається, що ці довбойоби реально існують.
olgabaluta• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Кукуля• 06 апреля 2022
Ответ дляMarina..
Так , а по новостям у нас одни победы и в городе все нормально. Никто даже не подскажет как выехать, сразу накинуться , мол сидите дома. И как в этом случае понять когда нужно бежать. Не все же могут снимать жилье за сумму, которую и за несколько месяцев не заработать .
Кто на вас накидывается и заставляет сидеть дома? Какой город у вас и кто вам так говорит?
Фантуля• 06 апреля 2022
Ответ дляSolmira
Ми знали , що вони робили в чечні( розказували тут,як вони своїх гвалтують що виходять на протести
Ira759• 06 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Та ну. Була недавно тема, про те що просять покинути Луганську область. Так там відписались, що мій дім моя фортеця, нікуди не поїдемо. Це ще від людей залежить.
LadyDShoes• 06 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Так, можливо було уникнути цього
vihola• 06 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Я не чіпала її, зауважте.
Це сиділо роками читало, або під анонімом строчило і вилізло зі своїми обідками.
Кукуля• 06 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Так і є. Навіть зараз, хтось каже тікати зі сходу, бо буде пекло, хтось каже що це паніка і все буде ок. Впевнена, що верхівка має певну інфу, але для підтримки бойового духу будуть казати тільки оптимістичне. Може це й правильне рішення, але якось м´яко по розумному попередити людей можна було, я вважаю.
Ніхто не каже про схід сидіти. Як раз там і кажуть про треба їхати. Але декого лише з їх городами звідти винести можна.
Solmira• 06 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Чесно, я не знала. Я знала, що там народ zомбований, але не здогадувалась, що це такі виродки.
Remensa• 06 апреля 2022
Ответ дляаллала
Ага. Сидять в Монако і п*ходять,як їм похер на санкції.
У Дурова є телеграмканал, божеякекончене. Нема в параші адекватних.
В мене були подруги і жодна за весь час не спитала,як я тут, що у нас робиться? Всі вони &бануті.

LadyDShoes• 06 апреля 2022
Ответ дляаллала
300тис з 140млн це капля в морі
Фантуля• 06 апреля 2022
Ответ дляSolmira
А це вже віднесемо до теми, чого всі спокійно дивляться , що ці нелюди роблять у нас) бо ми такі ж... теж спокійно дивимось
Remensa• 06 апреля 2022
Ответ дляSolmira
Що ви хотіли від селюка в якомусь задрипінську? Воно ж цивілізації не бачило, жило в болоті.
Я не сумніваюся,що серед них ще й зеки є.
LadyDShoes• 06 апреля 2022
Ответ для...ALENA...
Удалено администрацией...
Щоб таке сталося, треба їх винищувати на їх території снарядами з збідненим ураном, тоді вони і їх нащадки вимруть в страшних муках
Фантуля• 06 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
Ніколи не уявляла , що я можу таке схвалити !!!це жах , що вони зробили з усіма нами...
LadyDShoes• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
От що ви мелете?

На вулиці ніхто не живе, не голодає
100%
ku4eravaku4erava• 06 апреля 2022
Ответ дляolya8385
Есть смотрите расписание
ku4eravaku4erava• 06 апреля 2022
Ответ дляIra759
А про Мариуполь темы были с начало февраля , что магазины Эльдорадо вывозят технику, а девочки смеялись, со словами нам не страшно, мы к обстрелам привыкли...Господи, я с первого дня войны писала тут темы про выезжайте вида расписания поездов,
Ira759• 06 апреля 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Ще у перші дні ще можна зрозуміти людей. Всі надіялись на те, що це просто нагнітання. Але от зараз , якщо просять виїхати, то явно дітей потрібно вивозити.
tarveldy• 06 апреля 2022
Ответ для...ALENA...
Удалено администрацией...
їх діти вже гниють від рака, ліки під сакціями
ku4eravaku4erava• 06 апреля 2022
Ответ дляIra759
Если на твою страну летят ракеты, что понять ...вы тоже волшебная