grema• 06 апреля 2022
Масове зґвалтування в Бучі. «Серед постраждалих 12-річний» – повторює мені лікар
‼️Буча, де підверглись статевому насильству навіть 12-ти річні діти.. вже більше 400 постраждалих‼️
Россияне єто уродыZ, порожденные не только Путиным.. как в этом смысле спится Меркель и компании?
Назар Озерянський кардіохірург
В Польщу привезли згвалтованих дітей. У них вибиті зуби
Назар Озерянський кардіохірург
Kusalochka• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
От що ви мелете?
Ви сама не можете збагнути елементарні речі, що треба втікати якнайдалі від цієї нечисті, рятувати дітей.
Від самого ранку 24.02. треба було це робити, особливо тим хто близько від лінії нападу.
Хай може хтось легковажно подумав, що краще обстріли, окупація ніж з торбою по світу. Або не встигли, на жаль,
Але після звірств в київській області, яких вам ще новин треба?
нема грошей, їдьте в Європу, брехня що нема місць, що не приймають вже
На вулиці ніхто не живе, не голодає

Ответ дляku4eravaku4erava
Если на твою страну летят ракеты, что понять ...вы тоже волшебная
Я відповіла на коментар про Маріуполь перед 24, коли техніку з магазинів вивозили, а люди не вірили у війну. Їх можна зрозуміти. Деякі міста були окуповані з перших днів і виїхати можна було не завжди безпечно.
annetka_zaraza• 06 апреля 2022
Ответ дляNorthface
Это так, и там украинцев достают, сидели бы не высовывались, а они еще наглость имеют на улицы выходить с такой ху йней
Сподіваюся, це правда, і всіх їх там чекає така ж участь, хто за Росію пропагандує
Ответ дляAdvoco
Так і є... ,,Росіяни не винуваті,,
Навіщо ви перекручуєте?
Там зовсім не так написано.
Відносно більшості фашистів, адекватних там мізер, але вони є і намагаються розбудити решту. Кожен поодинокий пікет в рашці для мене це вчинок, який я не буду знецінювати.
Хочеться всіх без виключення ненавидіти. Ок, ваша справа, маєте право.
Там зовсім не так написано.
Татьяна-bfd8• 06 апреля 2022
Ответ дляolya8385
навiть квитки вже платнi на евакуацiйнi рейси, безкоштовних нема, не всi зможуть виiхати
Если у кого то нет денег на билет на поезд-пишите. Я вам куплю. Каждая жизнь ценна и за стены держаться не надо.
Ответ дляgeliost
Конкретно про этот пост вчера читала , что это неправда. Что крайне быстро распространяют наиболее тяжелые психологические посты, причем практически через пару часов, они появляются уже в Польше, чтобы можно было потом использовать подобные вещи против нас, вроде как это фейк, который нельзя подтвердить, таким образом размазывая реальные преступления, что раз это выдумано, то и остальное тоже. Было подробно описано, как это работает. Там и еще был один пример, где реальные фото убитых, в т.ч. детей , но не в Киевской области, а в Николаеве в начале марта, но все постят, что это Буча, запутывая таким образом информацию.
К сожалению, читала поздно вечером, не вспомню, чья статья, но смысл был в том, чтобы не разгоняли посты, не подтвержденные официально, т.к. это тоже элемент информационной войны.
Також думаю, що розповсюдження фейків про звірства, справа рук рашистів, щоб люди потім і достовірну інформацію не повірили. Краще не постити непідтверджену інфу.
Татьяна-bfd8• 06 апреля 2022
Ответ дляRemensa
Що ви хотіли від селюка в якомусь задрипінську? Воно ж цивілізації не бачило, жило в болоті.
Я не сумніваюся,що серед них ще й зеки є.
Конечно есть. И потомки зеков . Те кто был в Буче и отправлял через блядорусь посылки от 50 кг. Они отправляли их в какой то мухосранск на краю земли, где первая ссылка в гугле гласит,что город известен колониями. Их матрешки бегают на свидания с зеками, а потом по 6-8 выродков в глухой хибаре рожают. А у выродков этих один путь-армия и контракт. Вот они и были в Буче. От осинки не родятся апельсинки
Ответ дляolya8385
Почему раньше не выехали? Вас держал кто-то ? Возможности были у всех. Да, некоторые стояли на границе по несколько суток. Но сейчас мамы с детьми в безопасности. А у Вас всегда сто причин будет не ехать. А виновата власть, что не так настойчиво предлагает уехать.
Татьяна-bfd8• 06 апреля 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
А про Мариуполь темы были с начало февраля , что магазины Эльдорадо вывозят технику, а девочки смеялись, со словами нам не страшно, мы к обстрелам привыкли...Господи, я с первого дня войны писала тут темы про выезжайте вида расписания поездов
,
А как меня обсирали, когда я писала что розетка в Харькове опустошила свои прилавки и выдавала только заказы. Это был конец января-начало февраля.
annetka_zaraza• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
Навіщо ви перекручуєте?
Там зовсім не так написано.
Справа в тому, що потім росіяни всі «перевзуються» на ходу. Кожен буде кричати - я не знав, а нам в ЗМІ показували. Знаєте, скільки людей із Росії та Білорусії пишуть на наші коментарі в інсті, що це «гадости». А люди всього лиш пишуть їм про підвали, те, що їсти немає що. Ми їм заважаємо. І та історія з ведучою російською, якій всі були тут так вдячні, а виявилося, що вона намагалася лише запевнити всіх, що потрібно санкції «з простих росіян» зняти. Так, для мене немає там нормальних людей. Можливо ще й через те, що рідні чоловіка в Росії всі як один - скоро вас звільнять, ви самі винні бо з НАТО водилися, все фейки.
Ответ дляartdeco
Питання, чому його дозволяли транслювати до вiйни? Чому така вседозволенiсть?
Его здесь на советчице транслировали постоянно. Ну и с Мураевым одна здесь таскалась по всем темам) никто не банил, только поддакивали некоторые. А вы про всю страну... Его партия в Раду прошла. ОПЗЖ официально вели инфовойну про Украину. И? Сейчас назовутся опять по-другому и опять будут в Раде. А кто их туда проведет?? То же тупое стадо. Ну, может, без пары процентов на выборах. Проходили, знаем((
Ответ дляТатьяна-bfd8
Вы знаете, я бы тоже помогла людям, если бы была возможность. А есть такие, у меня один чел знакомый был, уехал еще в конце февраля( иностранец, не украинец он), так вот, хвастался мне, что 14 стран за полтора месяца объездил(истрии выкладывал), как он богат и как все круто у него, а когда я ему сказала:’мне до сих пор не дали зп за февраль ,может поможешь, скинешь долларов 50$’ это даже была просто проверка, он же ноял, о том как я ему нравлюсь и как он хочет меня видеть. Он скзалал : ’ ок, помогу ’ и исчез , уже неделю как😁
Ответ дляannetka_zaraza
Ви маєте право на свою думку, а я на свою.
Може до того списку «людей» декого за вуха притягнуто, але багатьох заслужено, які висловили чітку позицію, ризикуючи кар’єрою, свободою, життям.
Не потрібна вам їхня підтримка, так і скажіть. А мені потрібна віра, що не все втрачено, що після перемоги хтось буде цю дику орду перевиховувати.
Говорити їм правду, вчити що таке добро і що таке зло. Після того, як вирублять, засудять і стратять пропагандонів.
Татьяна-bfd8• 06 апреля 2022
Ответ дляNorthface
Если вам нужно , давайте скину вам хоть 200-500 грн. Знаю что многим не дали зп и живут на последние деньги
Ответ для...ALENA...
Читала, що хтось із їх виблядків, побачивши як ми живемо, сказав , чому ми маємо краще жити як вони. Та бляді, працюєте, пахайте. То не нація, то нація алкоголіків , то пропаща нація. У мене лише одне зараз , русня - це гниль, це ракова клітина планети . Ненавиджу усіх, хоча маю там багато родичів. Хоч родичами зараз і не назву, бо і не цікавились, чи ми тут живі.
аналогічно.
тітка знає що я живу під Києвом, вона була у мене в гостях! ні разу так і не запитала де я, як я
з 8 березня зато привітала! я відповіла що мені зовсім не до свят, у нас війна, на що отримала відповідь що у неї ще й у чоловіка сьогодні ювілей
явілей лять! мені не пох????

тікали з дітьми хтозна куди, без роботи зараз без житла, брат взагалі в АТО і вона це знає що він на Донбассі давно.
нуль. нуль реакції......
як так?
ми ж самі ближчі, в неї більше нікого немає з родичів, сама завжди казала....
не розумію.
хоч би просто попитала як ми. Ті родичі що вірять пу і кажуть що- потєрпіте, скоро вас освободят, то всьо бандеровци творят, гади, нам вас так шкода- да і то мені здається зомбі, але ж переживають по-своєму.
а тут тиша
явілей лять! мені не пох????

нуль. нуль реакції......
як так?
не розумію.
а тут тиша
Ответ дляmari_klim
Он сам этот приказ отдал. Разрешение. Вы понимаете, что это специально было сделано??? Показательно. Специально самых отмороженных туда отправили.
Я теж впевнена, що спеціально, щоб залякати.
Люди писали звідти, що спочатку зайшли росіяни і типу не чіпали мирних, а потім зайшли буряти і кадировці, самі кровожерливі і почали те все робити.
Путін завжди залякує, і це було теж.
Ответ дляCvetochek...
Так і є. Навіть зараз, хтось каже тікати зі сходу, бо буде пекло, хтось каже що це паніка і все буде ок. Впевнена, що верхівка має певну інфу, але для підтримки бойового духу будуть казати тільки оптимістичне. Може це й правильне рішення, але якось м´яко по розумному попередити людей можна було, я вважаю.
Пекло буде тому що коли рашис Ів будуть бити, цивільне населення буде тільки завадити. Якщо є к виїхати, краще це зробити.
Ответ дляNorthface
Ги, а хто вiн вам - друг, сват, брат? Ми один одному допомагаемо, бо земляки. За кордоном допомагають, бо спiвчувають, плюс мають можливiсть, плюс держ.програми по бiженцях. А у вас просто якийсь знайомий, може навiть, трюкач, зациклений на собi 😄
Ответ дляТатьяна-bfd8
Спасибо большое, но пока, что держусь, немного денег осталость, на работе сказали, что еще не знают, когда будет. Но скорее всего надо мне уезжать в Европу, и пытаться там работать, чтобы помогать маме и брату (ему 14 было), так как отец из-за коронавируса умер в декабре. И теперь я понимаю, что я должна помогать брату, а сидя тут, я мало чем помогу
Ответ дляannetka_zaraza
Безмежно плюсую.
Віхола теж тут втирала мені за овсяннікову.